Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

FC MARINER BAVOROVICE

Nové referáty
FC Mariner Bavorovice – Sokol Suchdol nad Lužnicí 5:2 (4:0)   17.června 2017
Nakonec se ukázalo, že poslední krok k návratu do I.A ani nemusel být až tak velký, zvláště když nakonec postup ve skupině zaslouženě braly oba nejlepší celky. Náš tým tentokrát neponechal nic náhodě a do zápasu vlétl jako kometa. Po deseti minutách otevřel skóre z penalty po faulu na Hanzala Granov, za další dvě minuty se trefil z úhlu R.Hanousek a ve 22. minutě předložil Jakeš z křídla míč Hanzalovi a mohlo se slavit. O dvě minuty později zahrozili hosté a tempo začalo polevovat. Těsně před odchodem do kabin nastřelil v ložence Hanzal brankáře a vracející se Krejčí ve snaze odkopnout merunu do bezpečí si dal čistého vlastence. Druhá půle již vlastně byla o ničem a tak hosté korigovali ve 47. min. pěknou střelou zpoza vápna Kuchyňkou a v dvacet minut před koncem dorážkou Kubašty. Poté domácí přece jenom zvýšili otáčky v 83. min. uzavřel sezonu ránou do prázdné klece R.Hanousek. Vedrem znavení rozhodčí zápas o něco zkrátili velké oslavy mohly začít.
 
Jiskra Chlum u Třeboně – FC Mariner Bavorovice 0:4 (0:2)   10.června 2017
Na hřišti beznadějně posledního celku jsme podali podprůměrný až otřesný výkon, který se hrou zvaná kopaná nemá nic společného. Domácí jsou v hluboké krizi (na lavičce neměli žádného náhradníka) a naši borci se jim velice ochotně přizpůsobili. A tak se od začátku nebylo na co dívat, kromě občasných střel bavorovických plejerů. Diváky z nudy vytrhla akce v 28. minutě, kdy po ose Boubal – Kuchař – Hurný nekompromisně zakončil z malého vápna Kučera. V poslední minutě první půle nejdříve rozhodčí neuznali branku R.Hanouskovi (snad nebyl dán pokyn ke hře), aby po rohovém kopu zahráli domácí v šestnáctce rukou a z pokutového kopu tentýž hráč navýšil naše vedení. I ve druhé půli pokračovala na hřišti slabota, z níž usínající diváky vytrhl v 61. min. gól J.Hanouska po bratrově přihrávce a těsně před koncem tečovaný zásah R.Hanouska, když zakončoval sám před lapákem.
 
FC Mariner Bavorovice – Sokol Kamenný Újezd  6:0 (2:0)   3.června 2017
Domácí celek musí brát v závěru soutěže pouze výhry a tak se od první minuty hnal za třemi body. Hned v 8. min. nastřelil Šafránek levou tyč brány a pak hostující Kvasnička vychytal R.Hanouska v brejku a s obtížemi si poradil i s Boubalovou ránou z pětadvaceti metrů. Ve 35. min. přehodil gólmana Kučera hlavičkou po centru Granova do ohně. Sám Granov navýšil náskok v závěru poločasu zblízka po rohovém kopu. Dvě minuty po návratu na plac nastřelili hosté z dálky břevno naší klece a párkrát se pokusili neúspěšně  ohrozit vedení favorita. Deset minut před koncem se neprosadil po brejku R.Hanousek, aby si akci o minutu později zopakoval se zásahem do černého. Hosté po třetím banánu zcela rezignovali a domácí si otevřeli do konce utkání střelnici. Nejprve mazácky využil ideální pas J.Hanouska Hanzal, o chvíli později zacentroval od rohu šestnáctky Boubal a meruna s přispěním soupeře opět skončila v čeřenu a nakonec se v poslední minutě sám před brankářem prosadil podruhé R.Hanousek.
 
 
Sokol Nová Ves u Českých Budějovic - FC Mariner Bavorovice  1:2 (0:1)   27.května
Ve veledůležitém zápase o postupových ambicích Bavorovic hned zkraje režíroval hru věčný náhradník Kolda. Nejdříve ve 4. min. zúročil centr R.Hanouska hlavou a o sedm minut později po jeho pumelici vrátil odražený míč do sítě Granov. Mezi tím ještě stihl R.Hanousek z požehnané dálky nastřelit břevno domácí svatyně. Domácí tým se dlouhý čas nemohl vzpamatovat z úvodního šoku a tak hostům stačila do pauzy bojovnost a pečlivá obrana na hájení nadějného náskoku. Ve druhé části mače se začalo hrát nahoru dolů, ovšem s nesmělým zakončením na obou stranách. Po hodině hry snížil hlavou novoveský Janeček po rohovém kopu a domácí se hnali na zteč. Paradoxně největší šanci spálil v 76.min. Granov, jeho umístěnou hlavičku po standardce R.Hanouska lapák Bartizal s námahou vyrazil do bezpečí. Jedenáct minut před koncem zastavil domácí tým v rozletu kapitán Boháč, jenž po nesmyslném faulu na J.Hanouska a druhé žluté kartě odešel předčasně do sprch.
 
 
Sokol Chvalšiny - FC Mariner Bavorovice  0:1 (0:0)   20.května
Na horké chvalšinské půdě hosté vystrčili růžky již v 5. minutě, kdy J.Hanousek nastřelil z pětadvaceti metrů břevno Cábovy svatyně. Po čtvrthodině hry se hosté tradičně stáhli a v následujích deseti minutách mohl ukázat své kvality Sýkora. Ve 27. min. po samostatné akci vyprášil Kučera rukavice brankáře domácích a jeho další nadějný průnik ve 34. min. zastavilo až nedovolené hraní horní končetinou. Nařízenou penaltu ovšem chvalšinský lapák vystihl. Deset minut po příchodu ze šaten se po Koldově přistrčení nadvakrát prosadil J.Hanousek a rozjásal hrstku bavorovických fanoušků. V 68. min. mohlo být po Korandově kiksu srovnáno, ale hráč protivníka v rozhodující fázi nezacílil zcela přesně. Posledních dvacet minut se hostující mužstvo zaměřilo na obranu, rozkouskovalo hru a začalo si vypomáhat ostřejšími zákroky na dovolené hranici pravidel. Ve fotbalové bídě putovaly body nakonec  po zásluze do Bavorovic, které ukázaly větší fotbalovou vyspělost a střeleckou pohotovost.
 
 
FC Mariner Bavorovice – Sokol Olešnice  3:1 (2:0)   13.května
Další domácí výhra se nerodila vůbec lehce a jednoduše. Zvláště v prvé fázi zápasu se hrálo opatrně, osobní duely se odehrávaly mezi oběma šestnáctkami a kombinace končily v dostatečném odstupu od stanovišť obou brankařů. Pět minut po úvodním hvizdu se do dobrých příležitostí dostali hostující hráči, ale P.Smejkal udržel čisté konto. O první vzruch ze strany domácích se postaral Kučera, jenž ve 26. minutě vyslal z úhlu plachtící střelu, která zapadla o vzdálenější tyč do sítě. Těsně před odchodem do kabin přidal Granov pojistku z pokutového kopu po hraní rukou ve vápně. V 53. min. hosté snížili po závaru v pokutovém území střelcem M.Hanzalem, avšak o šest minut později domácí kontrovali Hurným po pěkném signálu z trestného kopu. Po spálené ložence novice na hřišti Koldy se začali do nebezpečné koncovky dostávat i hosté, ale na nestárnoucího bavorovického gólmana nevyzráli. Optická převaha hráčů Olešnice vydržela až do konce zápasu po vyloučení Granova po druhé žluté kartě deset minut před závěrem mače.
 
Slavoj Ledenice  - FC Mariner Bavorovice  3:0 (1:0)   6.května 2017
Bavorovický favorit se opět přesvědčil, že mu v Ledenicích pšenka nekvete. Zjevně technické hře Bavorovic nesvědčila ledenická bojovnost s dohráváním soubojů, které zvláště Fencl značně přeháněl. Přesto prvních půlhodinu měli hostující hráči míč častěji na kopačkách, ale v zakončení jeho hráči selhali. V závěru poločasu převzali iniciativu domácí, podařilo se jim vsítit vedoucí branku a hostům se navíc zranila brankářská jednička. Když brzy po návratu ze šaten ledenický Kadlec skóre navýšil, hosté se začali více hádat než se věnovali balonu a o zaslouženou senzaci bylo postaráno.
Po prvním hvizdu se Bavorovičtí ukazovali, že nejsou v čele tabulky nadarmo. V první čtvrthodině však R.Hanouska v dobré šanci zastavili domácí zadáci, Granov poslal hlavičku mimo tyče a Hurný trefil pouze brankovou konstrukci. Po půlhodině hry musel nuceně střídat Hurný a domácí borci setřásli ostych a začali vyrovnávat hru v poli. Osamocený Fencl se ještě netrefil, ale ve 41. min. nastřelil Winkler levou tyč a míč se odrazil k Volfovi, jenž ho vrátil do poloprázdné klece.
Bavorovičtí nastoupili do druhého dějství s pamětníkem P.Smejkalem mezi tyčemi, protože Sýkora ze zdravotními potížemi nemohl pokračovat. Veterán hned inkasoval po rychlé akci, když zakončoval zcela volný Kadlec na zadní tyč. Hra hostujícího celku se sesypala jako domeček z karet. Hráči se začali dohadovat mezi sebou a jejich ofenziva byla zcela neškodná, zvláště když musel v 76. min, odkulhat ze hřiště jejich nejlepší hráč Granov. Ledeničtí se spokojili z náskokem a zápas spěl k nudnému závěru. V 87. min. vyvezl po křídle merunu Fencl a přečíslení 4 na 2 využil náhrou na volného Labaje, který překvapivé vítězství dovršil třetím zásahem do černého.
 
FC Mariner Bavorovice - Spartak Trhové Sviny  4:0 (3:0)   29.dubna 2017
Bavorovické nezaskočila nepřízeň počasí a na trhák soutěže vzorně připravili hrací plochu. V utkání o přímé vedení A skupiny I.B třídy nastupovaly Trhové Sviny, hrající na jaře bez ztráty kytičky (domácí ztratili dva body s Kaplicí) a s vědomím zasloužené tříbrankové výhry na podzim, v roli mírného favorita. Zápas v sobotním dopoledni jim však zjevně nesedl a početné fotbalové příznivce předvedeným výkonem zklamaly. Naopak domácí hráči se překonávali v bojovnosti, nasazení i obětavosti a uhráli překvapivě vysoké vítězství, které je katapultovalo do čela tabulky.
Začátek mače přinesl zákonitě opatrnost na obou stranách, i když výhoda domácího prostředí přece jen hnala do útoku více domácí. Po čtvrthodině hry vybojoval Šafránek ztracený balon, přihrál do běhu R.Hanouskovi a ten z úrovně šestnáctky nekompromisně prostřelil vybíhajícího Vrábka. Hosté se nestačili oklepat, když Valut zaháknul  pronikajícího R.Hanouska a z následného pokutového kopu s jistotou zvýšil stav zápasu Granov. Do třetice ve 29. min. potrestal R.Hanousek z trestného kopu zbytečný faul hostů před velkým vápnem přesnou střelou do šibenice. Soupeř se pokusil z nečekaným výsledkem něco udělat, ale v prvé půli nedokázal vyslat na protivníkovu bránu jedinou přímou střelu.
Druhá půle začala kočkováním bavorovického F.Šafránka s Petrem. V 54. min. mohl definitivně rozhodnou R.Hanousek, avšak ve vyložené šanci přestřelil svinenskou klec. O pět minut později předvedli Bavorovičtí nejkrásnější akci zápasu, když krásný Granovův pas si zpracoval Hurný a ideální náhrou našel před brankou volného Kučeru, jenž ještě předběhl beka a z voleje rozjásal domácí fanoušky počtvrté. Hosté začali střídat a posílat na hřiště čerstvé síly, tlačili se do zakončení, ale z přímočarých brejků hrozili naopak domácí borci, zejména rychlonohý Kučera. Čtvrthodinku před koncem vyrazil domácí gólman první střelu na svoji kisnu na rohový kop. Ke konci zápasu tempo začalo pochopitelně uvadat, ale nadšeně bojující domácí fotbalisté udrželi vysokou výhru, která jim přihrála čtvrtý bod za lepší skóre z vzájemných duelů. Zápas s přehledem odřídila nominovaná trojice rozhodčích, která nepřipustila zbytečné dohady.
 
FC Vltava Loučovice – FC Mariner Bavorovice  1:4 (0:2)   22.dubna 2017
Na perfektně připraveném terénu se nám povedlo dobýt další jámu lvovou a tím pádem udržet kontakt s čelem tabulky. Od začátku jsme se tlačili na zteč brankáře Hüttnera a nešetřili jsme ostrou municí při zakončení. Své ambice jsme potvrdili v 15. min., když trestný kop Boubala si srazil domácí hráč Koutský hlavou do vlastní sítě. Dále se valil na domácí bránu útok za útokem, ale k dalšímu záseku opět hostům pomohli Loučovičtí. Obránce dobíhající balon jej nesmyslně nahrál naslepo na volného R.Hanouska a ten z 25 metrů přehodil vysunutého gólmana. Ve druhé části hry pod dojmem průběhu utkání jsme pomalu vyklízeli pozice, avšak po hodině hry loučovický lapák fauloval pronikajícího Granova a J.Hanousek zvýšil s přehledem z penalty. V 63. min. se poroučel po druhé žluté kartě ze hřiště smutný hrdina Koutský a utkání se již dohrávalo ve volném tempu. Za zmínku stojí pouze další trefa R.Hanouska z velkého vápna a dvě minuty před koncem snížení ze závaru po rohovém kopu.
 
 
FC Mariner Bavorovice – FK Spartak Kaplice  0:0   15.dubna 2017
Fotbalové klání mužstev, která loni ještě hrála o třídu výše, přineslo oboustranně fotbal slabšího průměru s minimem šancí. V první části měli ze hry více hosté, ovšem ve finální části byli značně bezzubí a to málo, co přešlo přes obrannou linii, snadno pochytal Sýkora. Za bavorovické zahrozil pouze R.Hanousek ve 24. min., jehož pokus z trestného kopu trefil boční síť vedle šibenice, a těsně před pauzou Šafránek povedenou ranou z dvaceti metrů. Druhá půle se nesla v podobném duchu a tak se o vzruch postaral jinak výborný Sýkora, jenž v 53. min. vybídl špatným odkopem protihráče, ale ten přestřelil prázdnou klec. V 65. min. si další Hanouskovu standardku srazil Říha na tyč a dvanáct minut před koncem náš brankář bravurně vyrazil největší šanci soupeře z deseti metrů. Poté až do konce byly k vidění pouze žluté karty.

 

TJ Dříteň – FC Mariner Bavorovice  0:2 (0:2)     8.dubna 2017
Celek Dřítně se nenápadně propadá tabulkou do zadních pozic a Bavorovice mají daleko do formy, s níž zakončily podzimní klání. První čtvrthodinu však domácí jasně přehrály, ovšem bez gólového vyjádření. Poté se do tlaku dostala Dříteň, ale po půlhodině hry inkasovala po rohovém kopu a do šaten o pauze šla s dvojnásobným mankem. Hosté ukolébáni náskokem, nastoupili do druhé části se třemi změnami bez navýšení hráčské kvality a hra se vyrovnala. Bavorovice se stáhly na vlastní půlku a rutinně uhájili tři body.
Do třinácté minuty hosté zahrozili Hurného dorážkou těsně vedle, pěknou Trnkovou hlavičkou a křížnou střelou Kučery těsně nad. V 17. min. nastřelili domácí z úhlu břevno a rázem jich bylo plné hřiště. Sýkora měl několikrát možnost prokázat svoji ohebnost a výbornou formu. Ve 30.min. však udeřilo na druhé straně, když rohový kop R.Hanouska propadl až k volnému Granovovi a ten z malého vápna otevřel po zemi k tyči skóre. Nabuzení hosté předvedli o sedm minut později nejhezčí akci zápasu po ose Šafránek – Boubal – R.Hanousek a rázem byl stav 0:2. Do druhé části hostující trenér rozkopal sestavu a hráči Dřítně vycítili šanci. Branku Sýkory však ohrožovali ze standardních situací a střelami z dálky, což byla voda na mlýn hostujícího gólmana. Avšak pozorná obranná hra hostujícího celku nedovolila žádnou překvapivou kombinaci ani vyloženou příležitost na svůj úkor. K Budějovicím se tak stěhovaly důležité tři body.
 
FC Mariner Bavorovice – FC Šumava Frymburk  1:0 (1:0)     1.dubna 2017
Hostům od lipenské nádrže jsme měli co oplácet, ale už ve druhé minutě jsme měli štěstí při střele na zadní tyč. V 9. min. přišla pádná odpověď, když na míč z rohového kopu v podání R.Hanouska si vyskočil Granov a potěšil domácí fandy. V dalším průběhu neurovnaného zápasu převládalo spíše okopávání než hodnotné porovnání sil a tak na sklonku půle se opět zaskvěl Sýkora, když vyrazil gólovou šanci na rohový kop. I v druhé části utkání pokračoval bídný fotbal, když za zmínku stojí Boubalova střela z dvaceti metrů po hodině hry, v 63. min. těsný trestný kop R.Hanouska nad spojnici břevna a tyče a dvacet minut před koncem Granovova petelice, kterou gólman s obtížemi polapil. V závěru naši borci již hlídali sedmé vítězství v řadě a další Sýkorovu nulu na kontě.
 
FK Dynamo Vyšší Brod – FC Mariner Bavorovice  0:3 (0:0)     25.března 2017
V prvním jarním zápase nás čekal papírově podstatně slabší soupeř, ale dění na hřišti od první minuty neodpovídalo prognózám. Domácí se do favorita zakousli a hráči Bavorovic se nestačili divit. Naštěstí brankář Sýkora se překvapit nenechal a držel akcie svého týmu nad vodou. Jenom v prvních deseti minutách v pádu zlikvidoval brejk osamoceného protihráče, poté vytěsnil volej ze dvou metrů a další pokusy skončily mimo tyče. Teprve na konci poločasu se bavorovický tým probral a brankář nejprve chytil trestný kop R.Hanouska na brankové čáře a poté si s obtížemi poradil s Hanzalovou hlavičkou. Ve druhé půli docházely domácím síly a mač se začal odvíjet podle plánovaného scénáře. V 60. min. zahodil R.Hanousek pokutový kop a o deset minut později po centru Hurného dorazil balon do sítě Granov. V 76.min. po pěkné kombinaci R.Hanouska se Šafránkem krásně trefil růžek brány Hurný. Pět minut před koncem přebral merunu Hanza, přihrál do běhu Boubalovi a ten našel ve velkém vápně Klímu, jenž s přehledem placírkou rozvlnil síť soupeře potřetí.
 
Suchdol nad Lužnicí – Bvorovice  0:2 (0:1) /  6. 11. 2016
Začátek utkání se odvíjel v poli mezi šestnáctkami. Po čtvrthodině hry zahrozil R.Hanousek z trestného kopu, ale domácí brankář M.Rácik byl v pohotovosti. Ve 23. min. Babka zatáhl míč od středu hřiště, přešel přes tři protivníky a ve velkém vápně prohodil i brankáře. Po vedoucí brance se hra opět odvíjela podle zavedených not a do půle se již ani jedno družstvo nepostaralo o větší vzruch. Při neustálém dešti se stav hřiště zhoršoval, ale navrch měli hráči hostujícího týmu. V 60. min. vystihl R.Hanousek nepovedenou malou domu, avšak při kličce gólmanovi se dostal do úhlu a levačkou minul bránu. V 74. min. mohlo být rozhodnuto po nesmyslném strčení bránícího hráče do R.Hanouska v šestnáctce. Sám postižený se postavil k exekuci pokutového kopu, ale brankář jej vychytal. Bavorovičtí začali myslet spíše na udržení výsledku a domácí hráči namísto zpřesnění kombinace přitvrdili hru, čímž rozkouskovali závěrečný průběh mače. V poslední minutě Babka opět utekl od půlky a přesně přihrál novicovi na hřišti Koldovi, jež prvním dobytek s balonem stvrdil zasloužené vítězství hostů.
 
 
Bavorovice – Chlum u Třeboně  2:0 (1:0) / 15. 10. 2016
První vážný útok domácích založil rychlonohý Babka a jeho centr z křídla přetavil hlavou ve vedoucí gól Šafránek. V 8. min. našel z půle J.Hanousek rozeběhnutého Babku a ten prostřelil Barvu v hostující svatyni. O minutu později se po akci jako přes kopírák prosadil na zadní tyč Šálek. A domácí byli dále při chuti. B 18. min. zachytil Babka odražený balon a sám nadvakrát překonal brankáře počtvrté. Tentýž hráč o devět minut později si v úniku přehodil z deseti metrů brankáře, ale křižující obránce řepa míč srazil. Ve 35. Min. skončila výstavní petelice J.Hanouska na spojnici brankářské konstrukce a z následného centru zahodil stoprocentní šanci Šafránek. Zbytek prvního a začátek druhého poločasu se odehrál v plné režii bavorovických hráčů. V 58. min. se střídající R.Hanousek zaměřoval z trestného kopu z distance dvaceti metrů, aby o dvě minuty nato ze stejné situace udeřil naplno o pravou tyč. Čerstvý R.Hanousek i nadále prověřoval hostujícího gólmana, kterému při další standardce deset minut před koncem pomohla pravá tyč. V závěru trenéři ještě prostřídali domácího novice mezi tyčemi Pribulu mladičkým Nováčkem, ale krajně prostřídaná sestava vedení již nenavýšila.
 
Kamenný Újezd - Bavorovice  2:3 (2:1) / 23. 10. 2016
Než se hostující obrana dostatečně zformovala, dvakrát kolem desáté minuty udeřil rozeběhnutý domácí hráč Soukup po samostatných nájezdech, i když k první střele se zřejmě dostal po přehlédnutém postavení mimo hru. Bavorovičtí hráči se však brzy otřepali z přestálého nemilého překvapení a začali se tlačit nejen do útočení, ale také zakončení. V 16. min. vypadl brankáři trestný kop R. Hanouska z náruče bez dorážky hostujících hráčů a o čtyři minuty později další prudká střela téhož hráče trefila pouze dobře postaveného lapáka. Ve 27. min. aktivní R.Hanousek přihrál do nohy Babkovi a ten snížil po obstřelení Dudáka. Od této chvíle se mač vyvinul převážně v souboj bavorovických špílmachrů s domácím brankářem. Po půlhodině hry spálil Jakeš dvě tutovky a v 34. min. přesný trestný kop R.Hanouska vyrazil výtečný gólman. I ve druhé části začali hosté šturmovat a v 54. min. se dočkali, když nepodařenou Jakešovu ránu zachytil Hurný a poslal balon nekompromisně na zadní tyč. V 58. min. trestný kop skončil u Granova a ten z deseti metrů rozezvučel břevno. Přesně po hodině hry trefil z volného přímého kopu R.Hanousek tyč a v následujících minutách skončila šance Hurného těsně vedle a R.Hanousek spatřil další loženku. V 81. min. se R.Hanousek hlavou vložil do centru Babky, avšak trefil pouze brankáře. Tři minuty před koncem po chybě domácích obránců ve středu hřiště vypíchl merunu Babka, vyhnul se faulům a postupoval sám na branku. Ve vápně ještě přihrál dozadu na nabíhajícího R.Hanouska a ten rozhodl do prázdné kisny. Nejlepší hráči: Soukup - Jakeš
 
Bavorovice – Nová Ves u Č. Budějovic  2:0 (1:0)  / 15. 10. 2016
Před slušnou návštěvou za ideálních podmínek došlo k očekávanému boji o čelo tabulky mezi dvěma budějovickými celky. Diváci sledovali velice bojový a kvalitní mač, ve kterém měli ambiciózní hosté vedení zkušenými Boháčem s Procházkou vždy lepší nástup do obou poločasů, aby postupně přebírali iniciativu domácí. Ti také zásluhou bratrů Hanouskových vždy vstřelili po jedné výstavní brance.
Hned ve druhé minutě se uvolnil hostující levý útočník, ale špatně seřídil mířidla. Hosté nadále šlapali ve vysokém tempu, postupem času začali domácí srovnávat krok, ale ve 34. min. nezachytili únik Procházky, jenž postupoval sám na bránu. Domácí brankář Sýkora jej však zkušeně vytlačil z optimálního střeleckého úhlu a poradil si i s dorážkou. O dvě minuty později ve středu hřiště našel Kuchař rozeběhnutého J.Hanouska, který z dobrých třiceti metrů vyslal parádní „padající list“ přímo pod spojnici tyče s břevnem. A tak do kabin kráčeli veseleji domácí borci.
I po přestávce začali lépe hosté a po hodině hry zcela volnému Brožkovi nevyšla střela z okolí penaltového bodu, která skončila daleko mimo tyče. Domácí se začali tlačit do útoku, aby pojistili náskok, avšak kolem sedmdesáté minuty šla střela Hurného těsně nad a dobře mířený trestňák R.Hanouska s obtížemi polapil Bartizal. V 73. min. si R. Hanousek poradil z dalším přímým kopem z dvaceti metrů lépe a trefil se přesně k zadní tyči. Hosté vysunuli na hrot Boháče a rázem se otevřela cesta pro domácí štírky. Avšak v 83. min. R.Hanousek a o chvíli později Jakeš v samostatných nájezdech obstřelil s brankářem i klec. Hostům již zjevně docházeli síly a tak všechny body zaslouženě zůstaly v Bavorovicích.
 
Bavorovice – Chvalšiny  4:2 (2:0) / 8. 10. 2016
Domácí udeřili brzy po zahájení Babkou, jenž si poradil s obráncem a z velkého vápna prostřelil vyběhnuvšího Cábu. O chvíli později tentýž hráč v dalším úniku jen těsně minul pravou tyč branky. Na druhé straně po hrubém kiksu Sýkory skončil míč na tyči a zpětně v náruči gólmana. Na závěr poločasu se R. Hanousek krásně trefil z volného přímého kopu k zadní tyči a potvrdil lehkou převahu domácího celku. Ve druhém dějství v 58. min. R. Hanousek ostříleně využil chyby chvalšinské obrany a o dvě minuty později po náhře do volného prostoru dokončil hattrick. Za další dvě minuty hosté snížili Podskalským, který se chytře uvolnil v šestnáctce. V 66. min. sudí neuznali další trefu do černého v podání Babky pro postavení mimo hru. Naše družstvo prostřídalo poměrně dlouhý čas před koncem klíčové hráče a poměr sil na hřišti se srovnal. V 78. min. po závaru před naší klecí hosté dokonce Fučíkem snížili na rozdíl dvou branek, ale ke zdramatizování mače se již nedostali, jelikož Bavorovičtí drželi osud utkání pevně ve svých rukách. Přece jenom byla znát kvalita na domácích kopačkách.
 
 
Olešnice - Bavorovice  1:3 (0:1)  / 2. 10. 2016
Střetnutí se hrálo za mírného, ale stálého deště, a kluzký terén nám vadil mnohem méně než soupeři. Od začátku jsme se tlačili před Krauskopfovu bránu a za první čtvrthodinu jsme vystřelili třikrát nebezpečně na kisnu. Ve 20. min. se po Šálkově zaváhání dostali olešničtí do vyložené šance, avšak Sýkora zmenšil střelecký úhel a rána šla nad břevno. O šest minut později po trestném kopu Šafránka vrátil odražený balon Babka přesně pod horní tyč. Deset minut před půlí měl na noze pojišťovací gól R.Hanousek, jenž z trestného kopu z 25 metrů těsně minul horní vingl. Hned po návratu na plac si však všechno vynahradil  a v rozmezí pěti minut obstřelil dvakrát brankáře po krásných akcích na pár doteků. V 58. min. Sýkora zlikvidoval ošemetnou střelu z dálky do šibenice, v 70. min. na druhé straně neuspěl v sólu Šimek a Babka se k dorážce nedostal. V závěru střetnutí jsme rozkouskovali hru a pevně třímali otěže mače ve svých rukách. V poslední minutě po pohotovém voleji pouze korigoval Brousek. Poprvé náš tým zahrál pořádný fotbal i mimo domácí trávník a soupeř po celý zápas nenalezl padnou odpověď. Škoda, že Šafránek prvotřídní výkon srazil nevhodným odchodem ze hřiště po vystřídání.
Nejlepší hráč – Babka
 
Bavorovice – Ledenice  2:2 (1:0) / 24. 9. 2016
V dalšími kole jsme hostili tým se stejným osudem v loňské sezoně a začali jsme dobře. Hlavička Granova šla těsně vedle a nebezpečnou střelu Babky z dvaceti metrů zlikvidoval lapák Mičan. Ve dvacáté minutě zatáhl balon po pravé straně R.Hanousek a Šafránkovi stačilo pouze nastavit nohu na ideální náhru. Hosté se dostali do pauzy do šance pouze jednou, avšak Sýkora byl na místě. Hned po přestávce utekl R.Hanousek, který po faulu bezpečně proměnil pokutový kop. O chvíli později mohl definitivně rozhodnout, když se ocitl opět v samostatném nájezdu, ale v rozhodující chvíli si přišlápl míč. Po hodině hry začal náš celek evidentně fyzicky odcházet a soupeř začal zlobit. Sýkora dvě gólovky vychytal, ale v 67. minutě po akci na ofsajdové hraně neměl šanci proti dorážce zcela volného Winklera. Tlak hostů narůstal, ale sedm minut před koncem nebyli schopni rozhodnout sami před brankou Šafránek a poté R.Hanousek. V 86. min. přišel trest v podobě vyrovnávající Winklerovy střely z 24 metrů po nešťastné teči. Je opravdu umění zremizovat jasně vyhraný zápas, ale hosté si za svůj výkon v poslední třetině mače bod zasloužili.
Nejlepší hráč – R.Hanousek
 
Trhové Sviny - Bavorovice  3:0 (2:0) / 17. 9. 2016
V důležitém zápase o čelo tabulky  hostující Babka hned v prvních vteřinách vyslal z třiceti metrů tvrdý projektil asi půl metr nad bránu. O pět minut později tentýž hráč vystrašil brankáře Vrábka polostálou-polocentrem. V 18. minutě se skóre měnilo na druhé straně, když po centru z pravé strany neomylně zavěsil hlavou domácí kapitán Kolář. Další gól svinenským neuznal rozhodčí pro útočný faul. Po půlhodině se vyznamenal Sýkora včasným vyběhnutím proti osamocenému protihráči. Pět minut před pauzou po rohovém kopu potvrdil vedení nekrytý Petr opět hlavou. Na začátku druhé části jsme začali domácí přehrávat v poli, ale Trnkova hlavička cíl minula a Babkovu střelu Vrábek s obtížemi vyrazil. Deset minut před koncem zahrozil z přímého kopu z 25 metrů R.Hanousek a poslední slovo patřilo svinenskému Kolářovi, jenž se trefil po závaru v malém vápně angličákem o břevno potřetí. Přesto, že se hrálo o čelo tabulky mač přinesl pouze průměrnou podívanou s vyrovnanou hrou v poli a diametrálním rozdílem v proměňování šancí. Velice trapné byli reakce domácích fanoušků vůči arbitrům, tyto reakce opravdu neměly s povzbuzováním nic společného.
Nejlepší hráč – Sýkora
 
10/9 Bavorovice – Loučovice  3:0 (2:0) / 10. 9. 2016
Loučovice dorazili s malými ambicemi, které ještě snížila pátá minuta, kdy se po nezaviněné srážce hlavami zranil Koutský a musel být odvezen do nemocnice na šití. Domácí borci byli při chuti a v 17. min. nastřelil Babka patičkou po centru R.Hanouska zprava břevno. Tentýž borec byl ve 26. min. faulován ve vápně a pokutový kop s přehledem proměnil R.Hanousek. Na konci první půlhodiny nastřelil s chutí hrající Babka z malého vápna opět břevno a v 36. min. po rohovém kopu vrátil odražený míč do saku přesnou střelou po zemi mezi beky Jakeš. Na začátku druhého poločasu nejdříve Sýkora bravurně zneškodnil hlavičku a poté po přihrávce Kuchaře R.Hanousek krásně přeloboval z 25 metrů vytaženého gólmana Hüttnera. Poslední půlhodinu jsme prostřídali celou lavičku, jelikož soupeř rezignoval a nechal naše hráče hrát podle libosti. Škoda, že rozhodčí odmával problematický ofsajd při dorážce dorostence Šimka po centru Babky.
Nejlepší hráč - Jakeš
 
Kaplice - Bavorovice  1:1 (1:1) / 4. 9. 2016
S tradičním soupeřem jsme se poprvé utkali v tak nízké soutěži, oba celky měly podobné pády o dvě soutěže níž. Kapličtí hráči se od prvního hvizdu drali k naší bráně a v 25. min. netrefili bránu ze stoprocentní šance. Ve 34. min. jsme bezelstně nahráli Janurovi a ten nabídnutou šanci využil krásnou střelou do růžku Sýkorovy klece. Z naší strany hrozil pouze R.Hanousek z trestných kopů a ten ve 40. min. po faulu na J.Hanouska se mu povedl parádně, když merunu zatočil přes zeď přesně do šibenice. I druhá část se hrála za zvýšené aktivity domácího družstva pod vedením neúnavného veterána Janury, který byl jasně nejlepší hráč na hřišti. V 76. min. zamhouřil hlavní rozhodčí obě oči po likvidačním faulu Doubravy zezadu na Jakeše. O sedm minut později vykopl Trnka z brány nebezpečný Janurův centr na rohový kop a v samotném závěru nastřelil domácí po trestném kopu hlavou tyč. Náš slibný brejk ukončil závěrečný hvizd arbitra Krejníka.
Nejlepší hráč – Šafránek
 
Bavorovice – Dříteň  2:0 (0:0) / 27. 8. 2016
Po deseti minutách zasáhly domácí celek dvě nepříjemné situace. Nejprve musel opustit hrací plochu kulhající Boubal po jednom z ostřejších střetů a následně nebyl uznán Šafránkovi vedoucí gól pro postavení mimo hru. Poté se hra uklidnila a přešla do spousty osobních soubojů a nelítostných střetů, při nichž občas lítaly od kopaček jiskry. Ani jedna strana se však do vážnější příležitosti nedostala. Těsně po pauze zapařil stoprocentní šanci R.Hanousek, který se ocitl sám před lapákem Léblem a pouze jej nastřelil. V 62. min. si počínal v podobné situaci Hanzal, jenž zase z deseti metrů hostující klec přestřelil. O čtyři minuty později zahrozili hosté po rohovém kopu, když dorážku situovali těsně vedle tyče. Čtvrthodinu před koncem rozehrál výborně trestný kop R.Hanousek a po břevně dotlačil míč jeho bratr přece jenom za brankovou čáru. V 82. min. nevyšlo Hanzalovi zakončení, ale všudypřítomný J.Hanousek dorazil z brankové čáry na dvoubrankové vítězství. Naše výhra byla zasloužená, ale rodila se velice těžko, protože bojujeme více než ze soupeřem s koncovkou.
Nejlepší hráč – J.Hanousek
 
 Frymburk - Bavorovice  5:2 (1:0) / 20. 8. 2016
V prvé části oba týmy spíše vyčkávaly, než aby se pokusily něco vytvořit nebo soupeře překvapit. V 16. min. se pokusil Trnka nešťastně o vlastní gól, ale Sýkora bravurně zachránil, přičemž se málem přizabil o tyč. Poklidný průběh zápasu narušila 40. min., kdy nenápadném centru přesně hlavičkoval na zadní tyč frymburský Šisler. Jestliže do přestávky naše ekipa nebyla schopná přesně přihrát na deset metrů a o bojovnosti si hráči mohli nechat zdát, ve druhé části se výkon týmu zvedl, ale propustná obrana bez Granova s Korandou paradoxně poskytovala soupeři mnoho prostoru k přečíslení. A domácí celek toho náležitě využíval. V 59. min. prostřelil Micák ve skrumáži Sýkoru podruhé a o deset minut později dokonal dílo zkázy po přihrávce z ofsajdového postavení a blafáku Rilich. A to Sýkora ještě dvě tři tutovky zneškodnil. V 75. min. nás do zápasu vrátil J.Hanousek přesnou hlavičkou po rohu na zadní tyč. V 81. min. Šafránek dokonce sebral míč nejistému Wudymu a do prázdné brány snížil na rozdíl jediného gólu. Naši hráči se všichni ve snaze o vyrovnání nesmyslně vysunuli na půlku soupeře a vlastní obranné pásmo zcela vyklidili. Pět minut před koncem opět platilo nedáš – dostaneš, když domácí hráč vyhlavičkoval z prázdné klece Jakešovu hlavičku a rychlého brejku potvrdil náskok Matúš. Pohromu zakončil v závěru Sýkora, jenž vyhodil merunu přímo na Rilicha, který jej pohodlně prostřelil.
Nejlepší hráč – 0
 
Bavorovice – Vyšší Brod  9:1 (3:0) / 13. 8. 2016
Hrstka věrných diváků byla zvědava, jak si povede v nové soutěži hodně pozměněný domácí kádr. Vždyť po pádu do nižší soutěže odešli Anton, Hadač, Chalupský, Koláček, Kolda, Kučera, Novák, které by měly nahradit posily z Dobré Vody – Jiří Hanousek, Robert Hanzal a Filip Šafránek, dále mladý Stanislav Šálek a navrátilci Václav Jakeš, Pavel Boubal a Josef Kuchař. Dnes ovšem přijel soupeř, který naše borce moc neprověřil. Již v 16. min. dorazil Granov zblízka Kuchařovu střelu a spustil brankostroj.  V prvním poločase skóre doplnili střelou z deseti metrů  novic Šálek a v posledních vteřinách opět Granov po rohu rozehraném nakrátko. I ve druhé části hráči poskytli skvělou podívanou. Na krásnou Šafránkovu hlavičku odpověděl hostující Prochaska v 58. min. z trestného kopu přesnou střelou do šibenice. Ale tato branka byla labutí písní Vyššího Brodu, jelikož do konce zápasu se už hrálo na jednu bránu se spoustou dalších zásahů do černého. Celý bavorovický  mančaft podal velice solidní výkon a je otázkou, jak si povede v konfrontaci se silnějšími soupeři.
Nejlepší hráč - Granov.
 
FC Mariner Bavorovice – Slavia České Budějovice   0:0 /  14. 11. 2015
Bavorovická podzimní derniéra přinesla kopanou slabé úrovně s převahou hostujícího celku. První zahrozil domácí Kučera, jehož střela na zadní tyč minula cíl opravdu těsně. Hosté odpověděli pěkným gólem hlavou, který ovšem nemohl být uznán pro postavení mimo hru. Ve 27. min. uhasil požár při brejku hostů nejlepší hráč na hřišti Sýkora odvážným pádem pod nohy útočníka. Těsně před přestávkou si poradil i se signálem Slavie při standardce. Ve druhé polovině utkání docházely tradičně domácím síly a jejich akcie držel výtečný Sýkora v bráně. Kolem šedesáté minuty zlikvidoval dvě gólové příležitosti hostů, na druhé straně zachraňoval za překonaným Wolfem kolega v obraně. Slavia postupně prostřídala čtyři borce, což se projevilo ve vyrovnání sil na place ke konci zápasu. Domácí tým lze pochválit za bojovnost a že zápas nevypustilo přes herní převahu hostů od Malše.
 
FC Mariner Bavorovice – Malše Roudné B  0:1 (0:0) / 7. 11. 2015
V Bavorovicích se od první minuty odvíjel opatrný fotbal od vápna k vápnu bez možnosti přímého zakončení. Teprve ve 33. min. se důrazný Martiš po chybě roudenské obrany dostal do vyložené šance, ale z malého vápna nedokázal trefit odkrytou branku. A to bylo v prvním dějství vše zajímavé,co se u Vltavy odehrálo. Po přestávce hosté dvojnásobně vystřídali a nová krev byla na hřišti znát. V 55. min. rozhodčí pustil útočný faul na Boubala a hosté v brejku nastřelili tyč Sýkorovy klece. V 62. min. v jasné šanci domácí brankář vyrazil míč ve stoprocentní šanci a dorážku arbitr neuznal pro postavení mimo hru. V 70. min. Rezek trefil z trestného kopu břevno brány a odražený míč šel těsně před brankovou čárou ven do pole. Domácím hráčům docházely ke konci síly a tak se soustředili na udržení remízy. V 90. min. Koranda v tísni místo odkopu kamkoliv zahrál nesmyslnou malou domů, kterou čerstvý Silva dostihl a do odkryté brány rozhodl celý zápas.
 
FK Spartak Kaplice – FC Mariner Bavorovice  1:2 (1:1) / 25. 10. 2015
Na kaplickém trávníku začali lépe hosté, kteří hned ve druhé minutě zahrozili hlavičkou Kučery po centru Hanouska. V 9. min. posadil Hanousek rohový kop na hlavu Hadače a pro domácí bylo rázem navařeno. Oklepali se až v 25. min., kdy se po hezké kombinační akci dostali před vápno a ztroskotali na Sýkorovi. Ve 30. min. srovnal nadvakrát Micák po odraženém trestném kopu do zdi. Hosté znovu zahrozili před přestávkou, když po akci dvojice Koláček – Babka zakončil nepřesně z voleje Kučera a vzápětí Babka po vzorné Vokurkově přihrávce nastřelil Říhu. Ve druhé části tempo hry poněkud opadslo, avšak na koně se dostalo opět hostující družstvo. V 63. min. Hanouskův přetažený rohový kop vrátil do kuchyně Hadač a Granov zblízka nekompromisně zavěsil podruhé. Hosté nadále chytře udržovali balon ve středu hřiště a dokonce zahrozili Babkou a důrazným Vokurkou. Domácí měli největší šanci na srovnání skóre tři minuty před koncem, když si na kolmici mezi beky naběhl Kouba, ale brankář hostů šanci zmařil včasným vyběhnutím. Podle počtu šancí se body zaslouženě stěhovali do Bavorovic.
 
FC Mariner Bavorovice – SK Větřní  2:0 (0:0)  / 17. 10. 20150
Důležitý mač mezi celky z dolní poloviny tabulky začali domácí ve velkém stylu. V první desetiminutovce nejprve Pavelka s obtížemi vyrazil Hanouskův pokus z deseti metrů, pak Vokurka přestřelil bránu z voleje po trestném kopu a nakonec se tentýž hráč uvolnil na hranici šestnáctky a brankář jeho střely vytáhl konečky prstů. Po rohovém kopu Kučera tečoval míč na zadní tyč klece hostů. V dalším průběhu prvého dějství elán domácích pomalu vyprchával, ale stále si udržovali převahu na svých kopačkách, hosté pouze párkrát zahrozili z brejků. Ve druhé části zápasu se obraz hry nezměnil, pouze hosté evidentně přitvrdili a  začali místo hry diskutovat s rozhodčími, což se projevilo v nárůstu žlutých karet. Za svoji nedisciplinovanost brzy zaplatili. V 60. min. ještě Vokurkova hlavička skončila na tyči, ale o pět minut později se již prosadil dorážkou z malého vápna po standardce Novák. Domácí se začali strachovat o výsledek, avšak definitivní tečku zápasu udělal čtyři minuty před koncem hlavičkou Vranov, který si naskočil na Hanouskův přímý kop.
Hostující tým táhli zkušení matadoři narození v sedmdesátých letech. Též se více věnovali domnělému nejednotnému metru rozhodčích než hře a dá se říci, že fotbalově zklamali a bránu domácích ohrozili sporadicky. Na domácích kopačkách pak ležela tíha důležitosti zápasu a žádný z borců nevyvyšoval nad ostatní. Spolehlivý Sýkora si poradil se střeleckou mizérií hostů, Granov s Hadačem střídali lepší okamžiky ze slabšími a Novák s Boubalem více bojovali než hráli. Babkovi zápas tentokráte nesedl a Vokurka si po delší době skutečně zahrál fotbal, i když v rozhodujících okamžicích selhal. Ostatní odehráli průměr, nic víc, nic míň.
 
SK Ševětín – FC Mariner Bavorovice  2:0 (1:0) / 10. 10. 2015
Na ševětínském trávníku převládla zkušenost a vyzrálost nad dravým mládím. Hned ze začátku mače se prodral do velkého vápna zdravě nabuzený Vokurka, ale místo střely volil přihrávku. V 15. min. se vyznamenal Chalupský při likvidaci stoprocentní šance domácích. Ve 24. min. na druhé straně vychytal v brejku Černý Vokurku a z protiútoku dorazil vyraženou střelu do saku R.Novotný. Rázem bylo více iniciativy na domácích kopačkách a největší nebezpečí pro hostujícího gólmana představoval střelec prvé branky. Tu největší příležitost zneškodnil ve 42. min. Chalupský, když osamocenému R.Novotnému zmenšil střelecký úhel. Po přestávce se pokusila bavorovická ekipa udělat něco s výsledkem a největší hrozbou se stala povedená střela Hanouska z trestného kopu v 59. min., která se otřela z vnější strany o šibenici. Postupem času tlak hostů ochaboval a před bavorovickou bránou nejvíce hrozili bratři Novotní. Deset minut před koncem definitivně rozhodl křížnou střelou pod spojnici břevna a tyče střídající Ardamica. Vcelku vyrovnaný zápas rozhodla větší pohotovost domácích střelců. Derby se neslo ve znamení bojovnosti a zápas snesl i přísnější měřítka do pohlednosti i fotbalovosti z obou stran.
 
FC Velešín - FC Mariner Bavorovice   2:2 (0:0) / 3. 10. 2015
Za hostující celek nastoupil asi po sedmí letech ztracený syn Martiš. V opatrném začátku jako první pohrozil střelou těsně nad z trestného kopu z 30 metrů Hadač. Po čtvrthodině hry šla velešínská hlavička po rohovém kopu do břevna a odstartovala sérii domácích rohů a nebývalého tlaku. Z několika závarů vyšla hostující obrana s jedničkou a tak se šlo o poločase do kabin za bezbrankového stavu. Hned po návratu na hřiště vyrazil hostující Chalupský střelu na tyč, poté dvakrát netrefili domácí útočníci ve vyložené šanci míč, až v 58. min. v přečíslení našel Petr spoluhráče Zimka, jenž dorazil do sítě. O dvě minuty později bylo vyrovnáno, když Babka vybojoval ztracený míč, přihrál Martišovi, jehož ostrou střelu brankář pouze vyrazil k volnému Eliášovi, pro něhož nebyl problém dorazit do prázdné klece. V 67. min. hlavičkoval po rohovém kopu přesně na zadní tyč Grznárik a dostal domácí opět do vedení. Hosté se začali tlačit do útoku, ale ani Šimek ani Boubal nedokázali skórovat z pěti metrů. Čtyři minuty před koncem stáhl ve vápně Falc pronikajícího Babku a Hanousek horko těžko srovnal skóre z pokutového kopu. Po krkolomném začátku se hosté postupně vymanili z tlaku a nakonec uhráli zaslouženou remízu, když se projevila jejich větší zkušenost.
 
FC Mariner Bavorovice – SK Čtyři Dvory 0:2 (0:1) / 26. 9. 2015
Bavorovický fotbal prochází v současné době krizí a derby se Čtyřmi Dvory to jen potvrdilo. Hned v 8. min. ztratil Hanousek zbytečně míč, kterého se zmocnil Klíma, elegantně přešel přes Kučeru a trefil z více jak dvaceti metrů šibenici. Hosté častěji drželi míč na svých kopačkách, byli rychlejší i techničtější a o to víc vynikla bezradnost a naivita domácích borců. Jestliže si Bavorovičtí dělali nějaké iluze do druhé části hry, vítr z plachet jim vzal hned po příchodu ze šaten Janeček, jenž nádherně obstřelil brankáře na zadní tyč pod břevno. Sýkora v brance domácích neměl šanci, ale po hodině hry vychytal v úniku Příhodu včasným vyběhnutím. V 76. min. v největší šanci svého týmu nastřelil Hanousek ze standardky z úhlu spojnici tyče a břevna a s Babkovou dorážku hlavou si snadno poradil Sobolík. V závěru duelu se od kopaček spíše jiskřilo než hrozilo. Čtyrák vyhrál v Bavorovicích zcela zaslouženě, protože byl prostě lepší. Za zmínku stojí, že po celý zápas stávkovala časomíra.
 
Sokol Ledenice - FC Mariner Bavorovice 4:1 (4:0) / 19. 9. 2015
Ledenické hřiště je pro bavorovické zakleté, na podzim 2013 zde prohráli v 1. kole poháru s domácími 1:3 a na jaře 2014 v zápase Krajského přeboru s Třeboní, která zde našla azyl, 0:4. I dnešní zápas se vyvíjel v podobném duchu. Hosté dávali okatě najevo, že si přijeli pro všechny body, ale ledenický tým, krčící se na posledním místě tabulky, je brzy vyvedl z omylu. Hned v 5. min. se prosadil po samostatné akci střelou na zadní tyč Hrubý a o čtyři minuty později nechala hostující děravá obrana přesně vystřelit Benháka. Poslední naději hostujícímu týmu vzal v 19. min. Bez, jenž chladnokrevně využil kiks brankáře. Ve 22. min. odešel z placu bavorovický Boubal a ambice hostů se sesypaly jako domeček z karet. Nabuzení domácí ve 32. min. nastřelili břevno a ve 38. min. si naběhl na přesnou přihrávku nejlepší hráč na hřišti Kadlec a prohodil z hranice velkého vápna Chalupského počtvrté. Ve druhé části domácí postupně fyzicky odcházeli, ale bavorovické větší držení míče žádnou kloudnou šanci nepřineslo. V poslední minutě po faulu Hrubého v šestnáctce skóre kosmeticky upravil Hanousek z penalty.
Musíme sportovně poblahopřát ledenickému týmu k zisku prvních bodů v soutěži, ale zároveň jej upozornit, že nesmí usnout na vavřínech, jelikož podruhé sem tak slabé a odevzdané mužstvo sotva přijede.
 
FC Mariner Bavorovice – Slovan Jindřichův Hradec B 2:0 (0:0) / 12. 9. 2015
V průměrném zápase začali lépe hosté, když v 6. min. vychytal Sýkora zcela volného Stejskala. O pět minut později oplácel stejnou mincí Boubal. Ve 30. min. rychlík Stejskal škrtl svým pokusem z rohu malého čtverce tyč. Na druhé straně si naběhl na Korandův centr Hadač a hlavičkoval těsně vedle tyče. Druhá půle začala trestným kopem Korandy, po kterém se zblízka nadvakrát prosadil domácí Kučera. Po hodině hry opět ze standardy Koranda notně vystrašil hradeckého brankáře Rešla. Závěr zápasu upadl do podprůměru, za zmínku stojí pouze druhý gól v 84. min. Granov si za půlkou hřiště naběhl na pas a své sólo zakončil jesličkami brankáři.
 
Slavoj Hrdějovice – FC Mariner Bavorovice 2:2 (2:2)  / 5. 9. 2015
Hosté opět neměli kádr pohromadě a navíc se jim zranil střelec Vokurka, když v 11. min. zúročil střelou přes dva beky z pěti metrů přesnou přihrávku po levém křídle uniklém Kučery. Po střetu s protihráčem odkulhal s těžkým výronem a na hřišti jej nahradil další veterán Pospíšil. Domácí odpověděli o šest minut později Kukačkou, jenž dorazil brankářem Chalupským vyraženou střelu. O minutu později bavorovičtí zahrávali rohový kop a Granov nadvakrát vrátil hostům vedení. Hra byla nadále rozháraná a gólem do šatny bylo vyrovnáno, když všudybyl Kukačka se uvolnil na úrovni penalty a nedal brankáři šanci. Ve druhé polovině zápasu domácí navyšovali převahu, avšak v koncovce byli značně jaloví. V 78. min. musel navíc střídat pilíř obrany Granov, který musel nutně odjet. Hrdějovičtí pokračovali v bezzubém obléhání naší kisny a v prodloužení mohl paradoxně rozhodnout Koranda, který v brejkové situaci v nadějné pozici s tečí obránce přestřelil.
 
FC Mariner Bavorovice – Lokomotiva České Budějovice 2:2 (1:2) / 29. 8. 2015
Před slušnou návštěvou za úmorného vedra začali domácí raketově. Hned ve třetí minutě si na Hanouskův rohový kop naskočil Vokurka a hlavičkou do šibenice poprvé rozvlnil síť. Odpověď hostů přišla po šesti minutách, kdy si na centr zleva naskočil Kocar a také hlavou přehodil brankáře na zadní tyč. Hosté měli častější držení míče, ale domácí akce byli nebezpečnější. Třeba v 17. min. nastřelil Hanousek z 25 metrů břevno a ve 29. min. při závaru poskakoval míč po budějovické brankové čáře, ale ani Babka ani Vokurka jej do černého nedopravili. Na druhé straně Sýkora pouze vyrazil bombu z 25 metrů a volný Kocar dorazil merunu podruhé do domácí klece. Těsně před odchodem do šaten si naskočil na míč z Hanouskova trestného kopu opět Vokurka a hlavou zakončil o milimetry vedle tyče.
Ve druhé polovině zápasu se hra srovnala a aktivnější domácí se snažili o srovnání stavu. Dvacet minut před koncem byl faulován v malém vápně Vokurka a Hanousek z penalty chladnokrevně vyrovnal. V poslední minutě hlavičkoval do třetice Vokurka a hosté mičudu na poslední chvíli vykopli z brankové lajny. Nakonec zápas skončil zaslouženou remízou, když hosté byli aktivnější a domácí nebezpečnější.
 
SK Slavia České Budějovice – FC Mariner Bavorovice 2:3 (1:2) / 22. 8. 2015
Hosté přijeli bez dovolenkového Kučery a tak dál látali sestavu. Hned v úvodu se trefil z rohu šestnáctky Babka a po deseti minutách Boubal zatáhl balon zleva a nacentroval Granovovi na přesný volej. Domácí se sebírali ze šokujícího úvodu a moc jim nepomohl ani kontaktní gól po vyhoření levé strany bavorovické obrany. Ve druhé části domácí přitlačili na pilu, ale v cestě jim stál výborný Sýkora. V 55. min. zazmatkoval Pospíšil a domácí srovnali stav střelou do prázdné brány. Hned v protiakci si domácí obránce pomohl ve vápně rukou a Pospíšil z penalty napravil svoji předcházející chybu. Závěr zápasu se nesl v marné snaze budějovických o srovnání stavu. Zjitřená atmosféra přinesla hrst žlutých karet a rozhodčí správně ukončil zápas v 89. minutě, která svítila na ukazateli skoro pět minut.
 
FC MARINER Bavorovice – FK Nová Ves/Brloh   2:0 (1:0) / 15. 8. 2015
Hra byla od prvního hvizdu neurovnaná a poplatná začátku sezony. Domácí nastoupili v oslabené sestavě po odchodu několika hráčů (Hanus, Slípka, Šefčík) a hosté dokonce zahájili sezonu bez kanonýrů Ďurici a Fischera. A jejich neúčast byla více než znát. Krumlovský celek měl v nudné první půli mírnou převahu bez jakéhokoliv ohrožení branky. To v 21. min. zatáhl balon po pravé straně a našel přesně v malém vápně zcela volného Babku, pro něhož nebyl problém zakončit do prázdné klece. Zlom v zápase nastal ve 42. min. kdy po faulu ve vápně dostali hosté výhodu pokutového kopu. Vlček nestřílel špatně, ale Sýkora vytáhl noblesní zákrok a přesně vystihl směr střely. Ve druhé půli se domácí probrali z prázdninové letargie a dostali se do několika slibných šancí. Ve 48. min. opět po Hanouskově akci rychlonohý Babka přehodil v ložence Poulu i s bránou a v 74. min. po Koláčkově trestném kopu Babka nacentroval před bránu volnému Vokurkovi, který ve finále špatně zpracoval balon. Definitivní rozhodnutí přinesla 82. min., když Boubal vyslal do brejku Babku a ten se sám před gólmanem s přehledem zorientoval. Domácí tým, který před zápasem měl na kahánku  setrvání v soutěži, nakonec po zmatcích v přípravě a odříkání přípravných zápasů pro nedostatek hráčů, nesmírnou bojovností uhrál cennou výhru nad nepříjemným soupeřem, jenž přijel bez útoku.
 
FC MARINER Bavorovice – Sokol Planá nad Lužnicí 2:2 (0:2) / 13. 6. 2015
V posledním kole se v Bavorovicích hrál bezstarostný fotbal a hosté dokazovali, že postupují o soutěž výše oprávněně. Ve 24. min. ztratil Koranda zbytečně míč na půlce a hostující borec Pospíchal přehodil ze 35 metrů Hanuse, který stál na hranici šestnáctky. O čtvrt hodiny později nikým neatakovaný tentýž hráč prošel za obranu a s přehledem prohodil brankáře podruhé. Ve druhém dějství přinesl vzrušení v 56. min. Vaněček, jenž se proháčkoval do vápna soupeře a byl sražen. S penaltou si jistě poradil Hanousek. O šest minut později pěkný obstřel Slípky z dvaceti metrů zapadl přesně k tyči. Domácí dále tlačili, ale v 76. min. je při protiútoku soupeře zachránila tyč. Další dvě nebezpečné střely hráčů z Plané pochytal Hanus. V poslední minutě dostal vzorovou náhru Kučera, avšak ani pět metrů před Brandštýlem se nedokázal prosadit. Rozhodčí ve velkém vedru raději ani nenastavovali za časté střídání.
 
FC MARINER Bavorovice – FK Nová Ves/Brloh  0:3 (0:1) / 30. 5. 2015)
Hosté z Nové Vsi bojují o záchranu a na hřišti to bylo vidět. Domácí převyšovali bojovností, tahem na branku i obětavostí. Bavorovičtí předváděli slaboučký naivní fotbal se střelbou z úctyhodné vzdálenosti, kdy se jednotlivci pokoušeli rozhodnout, ale zkušená novoveská obrana si tyto akce bezpečně pohlídala. Když se ještě přidala obrana děravá jako ementál bylo na překvapení zaděláno. Ve druhé minutě vystrašil hostujícího gólmana Poulu Hanousek a pak se již střelecká snaha přenesla na kopačky hostů. V 11. min. hlavičkoval osamocený Ďurica těsně nad a ve 27. min. se prosadil důrazný Anderle ml. po rohovém kopu z hranice malého vápna. Branka domácí z letargie neprobudila a hostům podprůměrná hra ve středu hřiště vyhovovala. Ve 35. min. se netrefil v samostatném úniku Fischer a diváci si šli stoupnout do fronty na klobásu. Druhá půle se podobala té první, hned v 54. min. Bavorovičtí neuhlídali Ďuricu a ten ze tří metrů trefil pouze brankáře. V 76. min. se uvolnil v šestnáctce Fischer a nechytatelně povýšil náskok hostů. Výhru hostů pojistil v 82. min., jenž přetavil centr z pravé strany v přesnou střelu na zadní tyč. Domácí hráči se nejslabším jarním výkonem zřejmě pokusili odradit i poslední zbytek věrných fanoušků.
 
Sokol Strýčice – FC Mariner Bavorovice B 2:5 (2:3) / 30. 5. 2015)
V dalším venkovním zápase nastoupil za hosty překvapivě rekonvalescent Kováčik a po počátečním tápání a oťukávání byl na hřišti pořádně vidět. První zahrozili domácí Vaškem, ke kterému se vrátil odvrácený míč z rohového kopu a z úhlu nastřelil tyč. V 21. min. si Hanus poradil s přesnou střelou z voleje od Veselého. O tři minuty později se již měnilo skóre když Kučerův centr si Dvořák srazil do vlastní sítě. Za dvě minuty srovnal stav mače dlouhý Novák hlavou po rohu. Ten byl i u zrodu akce v 28. min., když postupoval sám na bránu, Hanus ho vyběhnutím vyhnal do rohu hřiště a zpětný centr do malého vápna domácí ani natřikrát do sítě nedopravili. V 31.min. byli hosté úspěšní, protože Lysinův přetažený rohový kop hlavičkoval osamocený Kováčik přesně. Ve 37.min. vyslal Kováčik do brejku J.Smejkala ml. a ten přehodil vybíhajícího brankáře Prenera. O dvě minuty později fauloval křižující P.Smejkal Vaška a ten sám z pokutového kopu upravil poločasový stav. Ve druhé půli se již začala projevovat hráčská vyzrálost hostujícího družstva. Nejprve zahrozil rychlonohý Kučera, vzápětí Kováčik nastřelil břevno a v 55. min. tentýž hráč obral obránce o balon a nadvakrát se prosadil. Z domácích hrozil již jen Novák a hosté pokračovali v náporu. V 71. min. přehazoval Kučera brankáře, který před tím zlikvidoval vyloženou šanci Kováčika, a opět trefil břevno. O dvě minuty později hasil požár na brankové čáře Zevl, když domácí Novák prostřelil gólmana. V 76. min. ztroskotal na lapákovi v trháku Kováčik, avšak odražený míč mu vrátil J.Smejkal st. a kanonýr nabídnutou šanci využil – 2:5. V závěru se již hrál beztarostný fotbal se šancemi na obou stranách.
 
FC Chýnov - FC MARINER Bavorovice  3:1 (1:0) / 23. 5. 2015)
Bavorovičtí udeřili hned zkraje, když po centru Šefčíka zprava se trefil hlavou Kučera na zadní tyč. Domácí se brzy oklepali a získali převahu na svoji stranu. Ve 23. min. se zblízka z brejku netrefil Štiller a o dvě munty nato vychytal výborný Hanus Mládka při střele ze tří kroků. Domácí dál bušili do bavorovické defenzívy, ale jednou hostům pomohla tyč a podruhé skóroval Hlinka v ofsajdové pozici. Hned po návratu ze šaten zaskočil za Hanuse Pospíšil. V 56. min. Hanus stačil další chýnovskou tutovku vyrazit na tyč, ale o dvě minuty později již kapituloval při Doubravově dorážce. V 65. min. dostal domácí na koně Hlinka nechytatelnou střelou po Mládkově namazání. Hosté začali fyzicky odcházel a v 71. min. je dorazil po rohovém kopu V.Hruška z téměř nulového úhlu. Závěr si již domácí pohlídali a mohli oslavit zasloužené vítězství. Výborně odřídili zápas všichni rozhodčí.
 
Sokol Neplachov - FC MARINER Bavorovice B   4:2 (2:0) / 24. 5. 2015)
Do jámy lvové v Neplachově jsme přijeli posíleni pendly, ale převaha byla od prvního hvizdu na neplachovských kopačkách.. Hned v šesté minutě nastřelil Luník s pomocí teče břevno a v 16. min. prošla křižná přihrávka od M.Dušáka podél celé brány. Hosté hrozili pouze střelami z dálky a v 25. min. po rohovém kopu vsítil první gól zápasu Dychtl. O dvě minuty později Lysina nešťastně tečoval Sobotovu střelu do protipohybu gólmana. Před poločasem zahrozil povedenou střelou z 30 metrů bavorovický M.Kubíček a na druhé straně Vosejpka vychytal samostatný brejk Luníka. Hned po obrátce byl faulován ve vápně M.Kubíček a sám postižený snížil z pokutového kopu. Domácí začali polevovat v nátlakové hře a vyrovnalo se i skóre, když dalekonosná střela Seethalera před brankářem Zavadilem poskočila a doplachtila do sítě. Neplachvská odpověď však přišla hned vzápětí, když lapák výtečně vyrazil střelu do šibenice, ale k odraženému míči se dostal mezi čtyřmi obránci Nekola. Bavorovičtí v závěru mače ve snaze vyrovnat vsadili vše na jednu kartu, ale pět minut před koncem jim utekl M.Dušák a po kličce brankáři zápas z úhlu do prázdné brány rozhodl.
 
FC MARINER Bavorovice – Lokomotiva České Budějovice   3:0 (1:0) / 16. 5. 2015)
V Bavorovicích se po čtrnácti dnech šlo na další derby s týmem z krajského města. Začátek zápasu patřil domácím, ale ani Babka ani Vaněček nezakončili přesně. Od dvacáté minuty ale převzali otěže hry hosté a Hanus v bavorovické brance se měl co otáčet. Nejdříve s obtížemi vytěsnil jedovatou ránu Nechuty nad břevno a pak si poradil i z brejkem po chybě domácí obrany. V době největšího náporu Lokomotivy přišla studená sprcha, jelikož po Hanouskově rohovém kopu se trefil v 25. min.hlavou Granov. Těsně před hvizdem a odchodem do šaten ještě vznikl před Hanusovou klecí neskutečný závar, který skončil střelou podél celé brány do autu. Ve druhé části zápasu úroveň střetnutí poklesla, protože domácí se spokojovali s hubeným vedením a hosté pomalu fyzicky odcházeli. Závěr utkání se odehrál zcela v bavorovické režii. Nejprve v 83. min. po Babkově brejku si poradil s brankářem Vaněček a v poslední minutě dokonal dílo zkázy pro hosty dorážkou do prázdné kisny Šefčík, poté co míč převzal po akci Vaněčka s Babkou.
 
FC MARINER Bavorovice B – FK Boršov nad Vltavou   3:3 (2:3) / 16. 5. 2015
Hosté mají postup v podstatě v kapse a domácí tým zase netrápí starosti se záchranou a tak se v odpoledním zápase hrál bezstarostný a útočně naladěný fotbal. Domácá benfika vystužená několika pendly z áčka začala proti favoritovi nebojácně a již v 8. min. po centru Plíhala zavěsil hlavou nekrytý Šefčík Minutu nato našel Slípka ve vápně Seethalera, ale ten mířil nad. Kupodivu i nadále byl více zaměstnáván brankář hostů Fabián. Ovšem ve 26. min. podnikli hosté rychlý protiútok a proti Šimečkově ráně neměl Koláček (hráč z pole, protože domácím chyběl gólman) šanci. Hned v následující minutě vrátil vedení domácím Seethaler po přesném vybídnutí Slípky. A brankostroj pokračoval, protože ve 29. min. udělal dlouhou kličku před šestnáctkoo opšt Šimeček a srovnal přesnou petelicí k tyči. O minutu později přišel o míč kličkující Slípka, následoval centr do ohně a hlavou poslal do vedení hosty Macík. Poté přece jenom tempo opadlo a úroveň hry opět stoupla po přestávce. Ovšem v domácí brance se rozchytil Koláček a vychytal téměř nemožné. Když v 63. min. srovnal stav přesným trestným kopem Šefčík převaha hostů se stupňovala. Nejlepší hráč na hřišti, hostující Gruber, zavelel k útoku, ale brankář laik vyřešil několik neskutečných šancí hostů a zbytek Boršovští promrhali vlastní ukvapeností a nepřesností.
 
FK Jindřichův Hradec B - FC MARINER Bavorovice  3:2 (2:2)  /  9. 5. 2015
Do zápasu vstoupili mnohem lépe hosté. Hned ve 3. min. vystřelil velmi tvrdě Anton a Rešl měl co dělat. O čtyři minut později opět vypálil Anton a s pomocí teče domácího hráče dostal hosty do vedení. Za necelé dvě minuty dorazil Hanouskův centr do sítě Vokurka. Bavorovičtí místo aby zaskočeného soupeře dorazili, začali zcela nepochopitelně vyklízet střed hřiště a věnovat se defenzivní činnosti. A zcela zákonitě došlo v 35. min. ke snížení skóre. Aktivní domácí v protiútoku vystřelili Strejčkem, Hanus stačil balon pouze vyrazit a nikým nehlídaný Svoboda dorazil do saku. Dvě minuty před pauzou hosté chybovali a po přihrávce na hraně ofsajdu Svobodovi bylo srovnáno ránou na zadní tyč. V 52. min. odmítl skórovat Hanousek po Babkově brejku a hodinu hry uzavřel Slípka nádhernou střelou z 25 metrů do břevna. Slaboučký Sebera na lajně dal najevo, že domácímu týmu postavení mimo hru mávat nebude a Kvitský toho začal využívat. V 72. min. po dvoumetrovém ofsajdu našel před brankou F.Votavu a ten zblízka prostřelil Hanuse potřetí. Závěr zápasu se odehrál v řečnění uprostřed hřiště a hlavní rozhodčí zbytečnými kartami podtrhl nemastný výkon celé trojice arbitrů. Na druhé straně je třeba říci, že po snovém úvodu hosté zbytek zápasu odehráli více než odevzdaně a mladý běhavý soupeř to náležitě využil.
 
FC MARINER Bavorovice – SK Slavia České Budějovice   1:0 (0:0)  / 2. 5. 2015)
Derby dvou celků z Budějovicka postrádal pověstnou jiskru a zápal, hrálo se od šestnáctky k šestnáctce a střel bylo jako šafránu. V prvním poločase se neudálo nic, co by stálo za zaznamenání. Boj probíhal mezi vápny s absencí jakékoliv větší šance. Po hodině hry se odhodlal domácí Slípka k první vážné střele mezi tyče v celém zápase, ale ta opravdu potěšila zraky fanoušků. Rána z dobrých třiceti metrů skočila před padajícím Janků a zapadla po zemi přesně k levé tyči. V 66. min. bavorovický kapitán Šefčík namazal hostům do slibné příležitosti, které se však zalekli.a Hanus si se střelou poradil. O čtyři minuty později zahrával Šefčík trestný kop do vápna a Antonově hlavičce moc nechybělo. Na druhé straně si s ošemetnou Kantorovou střelou hlavou zblízka poradil Hanus. V 83. min. dostal jedinou žlutou kartu budějovický Bohůnek za ostré zajetí do Šefčíka a zbytek zápasu probíhal za zvýšené snahy hostujícího týmu. Snahu o vyrovnání však domácí v pohodě eliminovali. Nejlepším hráčem na hřišti se nejen rozhodujícím zásahem, ale i celkovým pojetím hry jevil Slípka.
 
FC MARINER Bavorovice  B – Mír Dívčice  2:1 (1:0)  / 3. 5. 2015
Do Bavorovic přijelo sympatické běhavé mužstvo, které přispělo stejně jako domácí k dobré podívané. Od začátku bylo na trávníku rušno. Nejdříve po rohovém kopu a sérii hlaviček ve vápně pálil Seethaler levačkou k tyči, ale Kácal střelu vytěsnil. Hosté hrozili častější střelbou a na konci první čtvrthodiny se vyznamenal domácí lapák Vosejpka po přesné Špánově bombě. Ve 23. min. Šefčík vysunul P.Smejkala, ten si obhazoval obránce Ježka, který těsně před vápnem zahrál rukou. Trestný kop přesně zatočil Šefčík. Před odchodem do šaten netrefil neobsazený Lysina hlavou ze tří metrů. Po návratu na hřiště namazal P.Smejkal Seethalerovi, jemuž pokus z osmi metrů nesedl. V 62. min. utekl po levé straně Špán, avšak rozvlnil pouze boční síť. Poté následoval pětiminutový závar před hostující brankou, když největší šanci zahodil Benedikt. Krásný fotbalový moment přinesla 75. minuta. Po Trnkově přetaženém centru napálil míč volejem z levé strana Seethaler přesně k tyči a lapák Kácal na brankové čáře čaroval. V 81. min. kopal rohový kop Benedikt a ve zmatku si merunu poslal do vlastního čeřenu dezorientovaný Špán. Tři minuty před koncem krásně pálil z hranice šestnáctky Bartuška a Vosejpka vytlačil pokus na roh s pomocí břevna.  Po rohu snížil pohotovou střelou Bartuška, ale na ofenzívu již hostům nezbyl čas.
 
Calofrig Borovany - FC MARINER Bavorovice   0:4 (0:2) /  25. 4. 2015)
Zápas v Borovanech se od prvního hvizdu nesl ve znamení převahy hostujícího celku. Domácí si v úvodu vypracovali zahrávání několika rohových kopů bez potřebného užitku. Méně časté útočné akce bavorovických byly mnohem nebezpečnější.  Ve 26. min. poprvé propadla borovanská obrana a junior Kučera se prosadil ve velkém vápně střelou k tyči. O sedm minut později se prosadil v samostatné akci Vokurka, jehož přesnou náhru zužitkoval Slípka utěšeným pokusem na zadní tyč. Před odchodem do šatny mohl dokonat zkázu domácího mužstva Kučera, ale rána z dvaceti metrů putovala těsně nad břevnem. Hned po návratu na hřiště zatáhl Hanousek zprava a přetažený centr uklidil do sítě do šibenice levou nohou Vokurka. V 68. min. atakoval nezkušený dorostenec Gondek v šestnáctce Drába, ale zmar domácích borců dokonal Tomášek, který střelu ze značky pokutového kopu poslal do břevna. V závěru se již hrálo pouze na jednu bránu, ale z několika šancí přinesla ovoce pouze krásná akce ze 74. min. Pospíšil vyslal na zteč po křídle Hanouska a jeho přesný centr usměrníl Vokurka v pádu hlavou počtvrté do černého. Za zmínku stojí poněkud přísnější pohled hlavního rozhodčího na atakování hostujícího mančaftu.
 
FC MARINER Bavorovice  B – Sokol Lipí   2:2 (0:1) / 18. 4. 2015
Začátek zápasu byl ve znamení vyrovnaného  a lehce neurovnaného průběhu. V první dvacetiminutovce stojí za zmínku hlavička hostujícího Jinka  těsně vedle z přetaženého centru, za domácí šance Vaněčka, kterému chyběl krok a nebezpečně prudká střela Slípky z dvaceti metrů. Po půlhodině hry se balon v šestnáctce odrazil od domácího beka ke Klečkovi, který zblízka poprvé rozvlnil síť – 0:1. Zaskočení bavorovičtí hráči se oklepali až v závěru poločasu, když nejprve Slípku zradila levá noha po přesném Lysinově pasu a v následujícím závaru se nenašel nikdo, kdo by míč dopravil z bezprostřední blízkosti za brankovou čáru. V 57. min. zahodil stoprocentní šanci hostující Jinek, když postupoval sám proti Smejkalovi, na druhé straně Macháček vyrazil přesný Slípkův dloubáček pod břevno. V 67. min. se hosté radovali podruhé, protože po dlouhém autovém vhazování neuhlídal Trnka hráče Lipí Kruťka. Deset minut před závěrečným hvizdem se domácí konečně dočkali z bezpečně proměněné penalty specialistou Pospíšilem po zbytečném faulu na Seethalera ve vápně. V 85. min. Pospíšilův centr s poloviny hřiště propadl až do útočné zóny, kde Seethaler chytře přehlavičkoval obránce pod víko. O dvě minuty později se situace opakovala, když tentokrát zakončoval hlavou Vaněček těsně vedle šibenice. Vzhledem k průběhu hry byla remíza zasloužená.
 
FC MARINER Bavorovice  – Malše Roudné B  1:1 (0:1) / 18. 4. 2015
Hned ve 4. min. rozhodčí neuznali regulérní gól Vokurky po pěkné kombinaci pro údajný ofsajd. Ve 20. min. se vyznamenal domácí Hanus při likvidaci vydařené střely z 20 metrů, ale o sedm minut později nedosáhl na Růžičkův pokus na zadní tyč po rohovém kopu. O tři minuty mohl tentýž borec rozhodnout, ale sám před brankářem pálil těsně vedle. V 37. min. spálil slibnou šanci Vokurka a tak šli do šatny veselejší hosté. Poklidné druhé dějství rozhýbal dvacet minut před koncem Hanousek, jenž pálil z trestného kopu těsně mimo tyče. S Kučerovým pokusem z deseti metrů si hostující Bartizal poradil a v 83 min. se již domácí mužstvo radovalo. To další trestný kop v Hanouskově podání zúročil dorážkou hlavou ve vyrovnávající trefu Vokurka. Těsně před závěrečným hvizdem se do sebe slovně pustili Rezek s Vokurkou a byli po zásluze potrestání žlutou kartou. Utkání průměrné úrovně skončilo spravedlivou remízou.
 
SK Čtyři Dvory - FC MARINER Bavorovice   2:1 (2:0) / 11. 4. 2015)
Domácí vstoupili do zápasu famózně. Hned v 6. min. se krásně trefil z volného přímého kopu Staněk. Hosté odpověděli o tři minuty nato neskutečným závarem v budějovickém malém vápně, kdy snad tři hostující hráči nebyli schopni dopravit míč do sítě. První rušnou čtvrthodinu zakončila chybná Babkova rozehrávka a ve skluzu zachraňující Anton za překonaným Hanusem. Poté tempo zvolnilo a tak těsně před přestávkou udeřil blesk z čistého nebe, když Maruška zblízka volejem dorazil šikovný Jiránkův centr. Těsně po přestávce po přesném Slípkově rohu Anton nezadržitelně snížil hlavou a utkání zdramatizoval. Ovšem hosté si nedokázali vytvořit žádný tlak a domácí si zkušeně pohlídali pro ně příznivé skóre. Fotbal se ze čtyřdvorského trávníku pomalu vytrácel a tak diváci s ulehčením přivítali konečný hvizd hlavního arbitra.
 
Olympie Týn nad Vltvou B - FC MARINER Bavorovice  B   1:2 (1:1) / 12. 4. 2015
Krátký, ale výstižný pohled přímého účestníka mače M.Lysiny: Utkání, ve kterém byli asi celkově  lepší domácí, zvítězili šťastnější hosté, kteří z minima vytěžili maximum. Domácí nevyužili několik výhodných šancí a velkou překážkou jim byl hostující brankář Marek Hanus. I přes poměrně tvrdou hru domácích, která byla po zásluze trestána přesným rozhodčím Brejníkem, se hosté dokázali koncentrovat na eliminaci domácích útoků a v závěru i přes poměrně velký tlak Olympie stačili z rychlého brejku rozhodnout utkání. První gól hostů zaznamenal z pokutového kopu po faulu na P.Smejkala Pospíšil už ve druhé minutě. Domácí vyrovnali po chybě kapitána hostů Martina Seethalera (bývalého ligového hráče Dynama ČB) zhruba v polovině první půle. V 82. min. Franěk po dlouhém pasu Pospíšila a špatné malé domů stopera domácích využil chyby a pohodlně skóroval podél vyběhnuvšího brankáře domácích do prázdné branky.
 
 
FC MARINER Bavorovice  B – Sokol Žabovřesky  0:3 (0:1) / 4. 4. 2015)
Začátek zápasu patřil velice aktivním hostům, ale Lapeš mířil v šanci vysoko nad, Matas nastřelil z boku tyč a dvacetiminutovku zakončil další střelou ve vyložené příležitosti Bartoš vedle. Hosté svůj tlak zužitkovali ve 29. min., kdy po rychlém rozehrání zamířil přesně Jakub Hála. O čtyři minuty později se zmocnil špatné Seethaleroyu rozehrávky Lapeš a podél gólmana mazácky zvýšil na 0:2. Domácí se v této části hry nezmohli skoro na nic. A po přestávce mátožný výkon poslepované bavorovické jedenáctky pokračoval. Z mnoha šancí se trefil v 55. min. opět po zdařilé kombinaci do prázdné klece Jakub Hála. Hrálo se pouze na jednu bránu a J.Smejkal junior se musel ve své svatyni otáčet. V 83. min. si domácí vytvořili jedinou šanci za zápas, avšak P.Smejkal v závaru v šestnáctce nepropasíroval balon ze dvou metrů za lajnu. Hosté odpověděli tři minuty před koncem střídajícím Pokorným, jenž po rohu vrátil odražený míč do tyče.
 
FC MARINER Bavorovice  – SK Dobrá Voda u Č. Budějovic  0:2 (0:2) / 4. 4. 2015)
Po vzájemném rozkoukávání udeřili jako první hráči Dobré Vody, když ve 21. min. po rohovém kopu hlavičkoval do černého úplně volný kanonýr Granov. Laxně hrající domácí nezastavili ani o pět minut hladký průnik Novotného a ten nikým neatakován zvýšil přesnou střelou po zemi k tyči. Bavorovičtí se mohli dostat do zápasu ve 36. min., avšak Hanousek utopil slibnou šanci ve zbytečném kličkování. Pět minut před poločasem tentýž hráč místo střely ve vyložené šanci volil ještě nadbytečnou nahrávku na Vaněčka. Ve druhé půli domácí přitlačili, zvláště když po hodině hry se nechal úplně zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě Neubauer. Tlak domácích byl trvalý, ale pouze po šestnáctku, protože se projevila jarní nemoc domácích a to je přesné zakončení. Pauera v brance hostů ohrozil pouze dvěma střelami z dálky Slípka. V samotném závěru mohli hosté z brejků do rozhozené obrany ještě vedení navýšit.
 
Sokol Sezimovo Ústí - FC MARINER Bavorovice   2:0 (1:0) / 28. 3. 2015
V první části mače byli domácí lepší, bavorovickou standardu držel vynikající Hanus. Hned v první dvacetiminutovce vychytal dvě stoprocentní šance, na druhé straně v 18. min. Slípkův centr prodloužíl Vokurka s tečí těsně vedle. Kolem 27. min. se opět vyznamenal dvakrát Hanus, který kryl dvě nebezpečné střely. Ve 36. min. bravurně vyrazil ošemetný Šebkův trestný kop, ale o minutu později nestačil na Kutnerovu střelu z levé strany na zadní tyč. Po obrátce se hosté konečně dostali do hry, ale v 52. min. ve vyložené šanci ani Vokurka, ani Koláček na balon nedosáhli. V další ložence v 63. min. se  ve finální části Vokurka s míčem zamotal. V 65. min. domácí odpověděli střelou do břevna a opět začali tahat za delší konec. Zápas rozhodl sedm minut před koncem Dmejchal, když se při ofsajdovém systému vzadu zapomněl Trnka. Zbytek zápasu již nebylo o co hrát.
 

 

FC MARINER Bavorovice – Slavoj Hrdějovice 2:1 (1:0) / 15. 11. 2014
Od prvního hvizdu se hrálo spíše v poli než v blízkosti branek. Za hosty se zastřeloval Pešek a po dvaceti minutách zahrozili i domácí Vaněčkem, který zakončil Vokurkovu akci vedle vzdálenější tyče. Ve 25. minutě si naběhl na centr rychlík Vokurka a Turek jej musel ve vápně stáhnout k zemi. Penaltu nekompromisně proměnil desítkový specialista Pospíšil. Po vedoucí brance si udržovali bavorovičtí mírnou převahu, ale vzrušení přinesla pouze Granovova střela do brankáře. I ve druhé části se obraz hry neměnil. V 55. min. Výborný Kukačka změnil směr střely do protipohybu Hanuse a rázem se začínalo od začátku. Z hostující strany nejvíce hrozili Pražský s Peškem za domácí se prezentoval v útočné fázi hlavně Vokurka. Deset minut před koncem rozjel akci po křídle střídající Nebor a přes Šefčíka doputoval balon před šestnáctku na volného Vokurku, který trefil přesně a nedal brankáři Hrdějovic šanci. V závěru ještě zkoušel Turkovu pozornost z třiceti metrů Šefčík a udělal za vydařeným podzimem symbolickou tečku.
 
FC MARINER Bavorovice – SK Větřní 2:1 (1:0) / 8. 11. 2014
Od začátku se hrálo spíše ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Ve 36. min. našel Hanousek centrem Vokurku, jehož hlavička skončila na břevně. O čtyři minuty později již byl úspěšnější, když po Pospíšilově rohovém kopu trefil z voleje přesně. I druhou část začali lépe domácí. V 53. min. posadil Koranda přesně balon na nohu Vaněčkovi a jeho pokus zastavila až síť. Po hodině hry zahrozili i hosté, když Weinhard trefil ze slibné pozice pouze boční síť. O minutu později ukončil pobyt na hřišti hostující Dvořáček po zbytečném brutálním faulu na Korandu. V 65. min. spálil další vyloženou šanci Vokurka po chytrém Babkově přiťuknutí. V 68. min. přehnal atakování soupeře v šestnáctce Větřní Babka a po druhé ŽK též puitoval předčasně pod sprchy. V 70. min. Weinhardova tečovaná střela končí opět v boční síti a z protiútoku doráží Kučerovu přihrávka zblízka těsně vedle Vokurka. Sedm minut před koncem postihl nejvyšší trest dalšího hříšníka po dvou žlutých varováních, kapitána Skoka z Větřní. Poslední rušná minuta v zápase nastala dvě minuty před koncem, když útočící Cifreund přepadl přes nohu domácího náhradního brankáře Sýkory a sám penaltu proměnil. Po ohnivých protestech dostal druhou kartu Weinhard a zařadil se po bok předešlých hříšníků. V závěru si domácí vedení pohlídali a navázali tak na na poslední úspěšné zápasy na podzim.
 
FK Nová Ves-Brloh - FC MARINER Bavorovice B 2:3 (1:1) / 2. 11. 2014
Domácí od prvního hvizdu předváděli, jak se sžili s minimálními rozměry hřiště. Hra na jeden maximálně dva doteky a okamžitá střelba. Hosty v první desetiminutovce držel nad vodou skvělými zákroky Hanus. V 15. min.místo razantního odkopu nabil Pospíšil Ďuricovi a ten se trefil přesně na bližší tyč. O pět minut později bylo vyrovnáno, když Babkův centr z levé strany si srazil domácí bek Hřib do vlastního čeřenu. Po půlhodině v příležitosti trefil Vaněček pouze nohy brankáře Pouly a ten zlikvidoval i šanci Kučery. Pět minut po přestávce fauloval v tlačenici ve vápně Koranda a Ďurica nabídnutou desítkou nepohrdl. Po hodině hry se vřítil do šestnáctky Nové Vsi Babka, ale sám před brankářem mířil mimo tyče. Při sérii rohových kopů čaroval domácí lapák, ale v 77. min. kapituloval. Při trestném kopu po faulu na Vaněčka udělal Slípka ve zdi dálnici a Šefčík se trefil přesně. Ke konci mače byla bavorovická převaha již zřejmá a tři minuty před koncem navíc korunovaná krásnou brankou. To Slípka vyslal po pravé straně Hanouska, ten se uvolnil a poslal před klec prudkou náhru, kterou Vaněček usměrnil do sítě.
 
Mokré - FC MARINER Bavorovice B 1:2 (1:1) / 1. 11. 2014
Mužstva si musela prohodit pořadatelství, jelikož hřiště v Mokrém bylo silně podmáčené. Ve vyrovnaném zápase jako první udeřili domácí, když neobsazený Koláček na hranici šestnáctky měl dost času aby umístil padáček přesně pod břevno. Ve 21. min. se vyznamenal hostující N.Alexa, který vyrazil Šefčíkův přímý kop do šibenice. Po půlhodině ztratil střelec první branky míč na vlastní polovině a po rychlém brejku vyrovnal Lexa přesnou ranou k tyči. Ve 33. min. Sýkora zneškodnil další brejk hráčů Mokrého. Po pauze domácí prostřídali a poslali na plac čerstvé síly. Nejdříve tvrdě pálil Šefčík ze standardky a po hodině hry ukázali ostré drápky hosté, když Sýkora likvidoval pumelici Lexy do šibenice a vzápětí minul ve vyložené šanci Hrádek. V 71. min. byl v šestnáctce podražen Babka a M.Kubíček z jedenáctky vrátil vedení domácím. V závěru hostující Hrádek nechal střelou z otočky vyniknout Sýkoru a Vokurka v ložence ani nadvakrát nevyzrál na mokerského lapáka.
 
Sokol Žabovřesky - FC MARINER Bavorovice B 2:3 (1:1) / 28. 10. 2014
V dohrávce prvního kola na terénu na pokraji regulérnosti začali lépe hosté po fotbalové akci pendlů z A týmu. Šefčík vysunul po levé straně Babku a jeho přesný centr do vápna zakončil Vokurka gólovou hlavičkou. Ve 25. min. mohlo být srovnáno, když Pospíšil přišel na polovině hřiště o míč a Lapeš postupoval sám na Sýkoru v bráně. Náš brankář vyšel ze souboje úspěšněji, ale ve 35. min. nedosáhl na Horského přesnou střelu k tyči. Po návratu z kabin zahrával Pospíšil rohový kop a brankář tísněný Koláčkem si srazil centr do sítě. V 53. min. však svou chybu napravil, jelikož vychytal Koláčka při penaltové střele po faulu na pronikajícího Smejkala. V 69. min. opět Pospíšil centroval z trestného kopu do šestnáctky a Smejkal tečnul merunu hlavou mimo dosah gólmanových rukou. Domácí vrhli všechny své síly do útoku, ale podařilo se jim pouze snížit pět minut před koncem Hálou, který po rohovém kopu propálil vše před sebou.
 
FC MARINER Bavorovice B – SK Koloděje nad Lužnicí 1:1 (0:1) / 25. 10. 2014
Domácí začali aktivněji a v 10. min. zapadl Trnkův centr přesně pod horní tyč, ale Dvořák stačil míč vyboxovat. O tři minuty později našel Koranda ve vápně Hlavatého, jehož odblokovali obránci. Hosté dali o sobě vědět ve 23. min., kdy Puchýř nastřelil z boku tyč. Ve 29. min. se odrazil balon k hostujícímu Šejbovi a ten krásně trefil šibenici. Tato branka negativně poznamenala aktivitu domácí týmu až do konce první části. Po hodině hry nejprve spálil příležitost kolodějský Čercháček, aby v 62. min. nacentroval Koranda míč na hlavu M. Kubíčka a bylo srovnáno. Hosté se nechtěli smířit s vyrovnaným stavem a byli daleko důraznější, avšak v jasné pozici se netrefil Puchýř a J.Kubíčka vychytal brankář. V domácím týmu se zdály posily z áčka již po dopoledním mači unavené a tak nerozhodný stav zůstal až do konce.
 
FC MARINER Bavorovice – FC Chýnov 2:0 (1:0) / 25. 10. 2014
V Bavorovicích se představil nejlepší tým na podzim. Skvělý pohyb, výborné prolínání jednotlivých řad a okamžité napadání dělalo domácím fotbalistů velké problémy. Právě atakování soupeře ve snaze ho co nejdříve oddělit od míče mnohdy probíhalo na citlivé hranici mezi dovoleným hraním a faulem, což přesný a výborný rozhodčí Kaštánek většinou posoudil správně. Domácí začali tlakem a výsledkem se stal průnik Vokurky po levé straně, jehož centr do šestnáctky srazil obránce rukou. Z nařízené penalty dostal Bavorovice do vedení Pospíšil. Branka kupodivu nabudila spíše hosty, kteří postupně přebírali otěže hry do svých rukou. Po půlhodině hry se dvakrát vyznamenal Hanus v domácí brance, když nejprve trestný kop vyrazil na roh a po něm zlikvidoval tvrdou ránu z deseti metrů. Ve 34. min. hosté nastřelili pravou tyč, od níž šel balon do levé tyče a zpět do pole. I ve druhé části byli hosté lepší, ale Hanus držel prapor domácích nad vodou. V 79. min. si chýnovský obránce pomohl při zastavení pronikajícího Babky držením a na světě byl druhý pokutový kop, který opět bezpečně proměnil Pospíšil. V závěru ještě Hanus reflexivně vyrazil přesnou Hlinkovu hlavičku a v nastavení Doubravova střela skončila těsně mimo.
 
Lokomotiva České Budějovice - FC MARINER Bavorovice 0:4 (0:3) / 18. 10. 2014
Derby začalo v opatrném duchu a po deseti minutách hry musel Hanus nadvakrát krýt bombu domácího Choutky. Ve 14. min. prošel do vápna Vaněček, ale z úhlu trefil pouze boční síť. Hotující záloha přehrávala domácí a začalo se to projevovat i na šancích. Ve 24. min. nastřelil Babka z deseti metrů vybíhajícího Kuruce a odražený balon vrátil hlavou přesně pod břevno opuštěné klece Vaněček. Vrbenské branka srazila ještě více do kolen a ve 35. min. bylo ještě hůře. Po rohovém kopu Pleskač odvrátil balon pouze ke Slípkovi, který technickou střelou navýšil bavorovické vedení. Minutu před odchodem do kabin hosté ve třech napadali domácí rozehrávku již před šestnáctkou a brankář v tísní napálil Vaněčka do hlavy, od které míč doputoval potřetí za jeho záda. První půle tak dopadla ve prospěch bojovnějšího a fotbalovějšího týmu. Druhá půle se pouze dohrávala při vědomí dostatečného náskoku hostujícího týmu. Domácí nebyli schopni se vymanit z deprese a hosté v poklidu hlídali tříbrankové vedení. A tak se o vzruch postaralo jen udílení žlutých karet po jedné na každé straně. Minutu před koncem zatáhl Kučera zleva a jeho centr poslal z voleje levou nohou střídající dorostenec Nebor do černého počtvrté. Za zmínku stojí fakt, že domácí trenér Koutský neunesl porážku a provinil se proti pravidlům slušného chování, když po skončení derby dělal, že nevidí hostujícího kouče Fraňka.
 
 
FC MARINER Bavorovice B – Sokol Radošovice-Strýčice 2:2 (1:0) / 19. 10. 2014
Oba aktéři si vyměnili pořadatelství, protože hřiště ve Strýčicích bylo pod vodou. V 10. min.po rohovém kopu zazmatkoval Blažek a málem si dal vlastní gól. Hosté byli nadále při chuti a po čtvrthodině krásně vystřelil Jelínek z 30 metrů těsně nad. Bavorovičtí se dostávali do provozní teploty pomaleji, první střelu vyslal Koláček po půlhodině těsně vedle ale střeleckých pokusů přibývalo. Pět minut před pauzou našel zleva Seethaler v šestnáctce Hlavatého, jenž trefil z voleje do protipohybu Prenera přesně. Po přestávce zvýšili domácí tlak, ale četným střelám chyběla větší přesnost. V 59. min hosté z rychlého protiútoku zakončovali střelou kapitána Kisvetra pod břevno – 1:1. Domácí se snažili rozhodnout ale kombinace Blažka s Babkou skončila na brankáři a podobně neuspěl Granov hlavičkou z pěti metrů. Konečně v 78. minutě si narazili Hlavatý s Babkou, který ve vápně obstřelil brankáře. V 81. min. střílel v rozhozené obraně tvrdě Kisvetr, ránu Sýkora vyrazil před sebe a volný Bendík dorazil z pěti metrů do černého.
 
FC MARINER Bavorovice B – Sokol Neplachov   2:1 (0:1) / 11. 10. 2014
Od začátku se hrál běhavý fotbal s akcemi na obou stranách. Hosté poprvé zahrozili v 8. min., kdy umístěný oblouček z volného kopu Sýkora s námahou vytěsnil. V domácím týmu se ke střelbě dostával na hrotě operující Hlavatý a rychlík Hanousek, u hostů bral na sebe nejčastěji odpovědnost zkušený Stolár. Hostujícímu Blažkovi i domácímu Vaněčkovi chyběli k úspěchu centimetry a tak první branka přišla až těsně před odchodem do šaten. Klíma si vypomohl faulem na pronikajícího Svobodného asi 1 metr od levé boční lajny velkého vápna a nepřesný rozhodčí Šmelina odpískal k překvapení všech penaltu, kterou s jistotou proměnil Švec. Ve 48. min. nastřelil Hanousek obránce a odražený balon poslal volejem mimo tyče. Tentýž borec byl v 66. min. nekompromisně sražen ve vápně a sám pokutový kop lehkým obloučkem přes padajícího Bicka doprostřed brány vyrovnal. O deset minut později vypracoval pohlednou akci s přesnou přihrávkou Vaněček a Blažek z hranice vápna vyrovnal. Hosté v závěru šturmovali ke zteči, avšak největší šanci jim překazil Trnka, jenž vykopával míč z prázdné branky.
 
FC MARINER Bavorovice – FK Jindřichův Hradec 1910 B 5:2 (4:0) / 11. 10. 2014
Zkušenější domácí tým plnil od první minuty roli favorita. Po čtvrthodině hry střílel Kučera z 22 metrů a míč před Rešlem ještě poskočil, takže brankář měl plné ruce práce. Skóre se měnilo ve 20. min., když Hanouskův trestný kop tečovala hradecká obrana do tyče a rybičkou dorazil míč do sítě Šefčík. Hosté se snažili útočit přihrávkami za obranu na nebo častěji za hranicí ofsajdu a některá zastavení jejich útoku čárovým rozhodčím vyvolal bouři nevole v jejich řadách. Ve 23. min. ovšem nechali projít Vokurku po Šefčíkově centru od půlícího kruhu až vápna a veterán s jistotou nabídnutou šanci proměnil. Tlak domácích sílil a ve 35. min. přešel Vaněček přes tři protihráče a zblízka zavěsil na 3:0. Gólový účet prvního poločasu završil po Hanouskově ráně z úhlu dorážkou přes změť nohou Slípka dvě minuty před pauzou. Uspokojení domácí hráči začali druhý poločas profesorským fotbalem bez nasazení a soupeř hned trestal v 53. min., kdy se krásně trefil do šibenice z pětadvaceti metrů Völfel. Po hodině hry trefil Vaněček tyč a v 63. min. přišla promarněná šance Vokurky. Hned z protiútoku Hanus vyrazil gólovku Beneše a dorážka od téhož hráče skončila mimo tyče. Když v 66. min. prošel Vokurka s míčem u nohy celou hradeckou obranou včetně brankáře a zvýšil na 5:1 do prázdné brány, otevřel tak stavidla útočné hře. V 75. min. nakopl z velké dálky baklon hradecký Šimánek a ten přelétl Hanuse, stojícího na bodě penalty. V závěru spálil snad třetí vyloženou šanci Vaněček, který se netrefil ani z pěti metrů do prázdné branky. Tečku za zápasem udělal povedenou ránou z trestného kopu z třiceti metrů Šimánek.
 
Slavia České Budějovice - FC MARINER Bavorovice  3:2 (2:1) / 4. 10. 2014
Očekávané derby celků od Malše a Vltavy rozehráli lépe hosté. Již v 9. min. se k odraženému míči dostal Vokurka a s dvojí tečí beka a brankáře otevřel skóre. Pak se ještě zastřeloval Slípka a ve 14. min. bylo srovnáno, když po sérii narážeček využil nabídnutou šanci Wejskrab. Po půlhodině hry mohli Bavorovicím navrátit vedení Vaněček s Vokurkou, ale první nastřelil gólmana a dorážka druhého šla těsně vedle. Na druhé straně byl v 39. min. již podruhé úspěšný Wejskrab, který přesně hlavičkoval po centru z pravé strany. Ve druhé půli se šance střídali na obou stranách a v 63. min. korigoval Pospíšil z penalty po faulu na Kučeru. V 78. min. domácí nastřelili břevno a z dorážky skóroval Petr Kinderman, i když hostující hráči marně signalizovali, že si při zpracování míče pomohl rukou. Bavorovice si v závěru vytvořily tlak, avšak jak Vokurkovy pokusy, tak Šefčíkova rána cestu mezi tyče nenašla.
 
FC MARINER Bavorovice B – Praktic FC Pištín 2:1 (1:0) / 27. 9. 2014
I odpolední mač přinesl brzké vedení našeho mančaftu, když po nebezpečném centru do vápna dorážel Chaloupka. Naši borci se nadále nutili do tlaku a časté střelby, ale Slípkův pokus vychytal Kabelka a Hlavatého rána postrádala důraz. V závěru prvního dějství vystrčili růžky i hosté, ale ve dvou nadějných situacích netrefili bránu. V 54. min. Kolda zdařile vypálil z 25 metrů a pojistil naše vedení. O čtyři minuty později mohl definitivně rozhodnout Císař, ale z pěti kroků v dorážce trefil pouze gólmana. Hosté se pokusili ještě se zápasem něco udělat. Vynutili si převahu v poli a v 77. min. korigoval stav po akci z pravé strany Hromádka. Snaha pištínských borců se stupňovala, ale málem udeřilo v 82. min. na druhé straně, když se uvolnil Seethaler a trefil pravou tyč a z dorážky Slípka levou. Na konci zápasu domácí taktickými střídáními šetřili čas a vítězství uhájili.
 
FC MARINER Bavorovice - Calofrig Borovany 4:0 (3:0) / 27. 9. 2014
Zápas ovlivnila situace ze 3. min., kdy se Šefčík nádherně trefil z volného přímého kopu z 25 metrů těsně k pravé tyči. Tento rychlý gól vzal hostujícímu celku vítr z plachet a do konce mače se již nezvedl. Ve 14. min. zpracoval Šefčíkův centr za beky ideálně Hanousek, když přehodil brankáře Janečka na zadní tyč. V 17. min. po trestném kopu zprava borovanský hráč hlavičkoval do boční sítě. Branky však nadále dávali domácí. Ve 35. min. střílel Slípka, Vaněček dorážel a opět Slípka uklidil balon potřetí do sítě. Před přestávkou nádherně přešel Seethaler přes tři hráče, ale jeho pokus za překonaným brankářem vykopl do pole vracející se obránce. I druhá část zápasu byla zcela v naší režii, když hosté ohrozili Hanuse pouze v 66. min. nebezpečnou střelou Čutky. V 74.min. se prosadil i veterán Seethaler, když se uvolnil ve velkém vápně a levou nohou přehodil lapáka do šibenice.
 
Malše Roudné B - FC MARINER Bavorovice   4:2 (1:1)   21. 9. 2014
Domácí postavili pár dorostenců, ale tým vyztužilo pět šest hráčů z áčka, které hrálo dopoledne. Na opačné straně hřiště zase musel podobný počet hráčů z benfiky pomoci kvůli četným zraněním.  V průměrném zápase se jako první prosadil ve 13. min. roudenský Malý, jenž se uvolnil na hranici velkého vápna a prostřelil Hanuse. Hosté odpověděli ve 22. min., když Pospíšilův rohový kop po golmanově teči dorazil do sítě hlavou Granov. Při dalším rohu deset minut před pauzou Granov minul a Šefčíkovu hlavičku brankář chytil. Ve 49. min. krásně vypálil levačkou z 25 metrů k tyči Kučera a vyražený balon zatočil do šibenice Slípka. V 65. min. po trestném kopu Hanus zbytečně vybíhal proti útočníkovi, k míči se nedostal a Růžičkova hlavička ze skrumáže skončila velkým obloukem pod břevnem. Po vyrovnávacím gólu bavorovičtí hráči začali fyzicky odcházet, což využili k otočení výsledku Píša po dobře rozehraném kopu a v poslední minutě Florek z 30 metrů do opuštěné brány při zoufalém pokusu o vyrovnání stavu.
 
FC MARINER Bavorovice B – Vrábče 3:1 (1:0) / 13. 9. 2014
Od prvního hvizdu šla domácí jedenáctka za ziskem prvního vítězství v soutěži. V první čtvrthodině se oba naše hroty Vaněček s Hlavatým zastřelovali, aby v 15. min. po přesném centru zleva rozvlnil síť Hlavatý. Bavorovičtí pokračovali v nátlakové hře, ze které vybočil pouze průnik Filišteina, zakončený pěknou střelou na vzdálenější tyč, která skončila těsně v autu. Druhý poločas začal šokem pro domácí, když v 55. min. přesně trefil k tyči z 16 metrů Vrba. Naštěstí se fotbalisté z podzámčí rychle oklepali a v 61. min. se k balonu dostal ve velkém vápně Koláček a s pomocí teče zamířil do protipohybu gólmana Knytla. Když se ještě v 73. min. trefil přesně z VPK Hanousek zůstalo na hřišti jedno mužstvo. Po dobrých kombinacích mezi Vaněčkem a Hanouskem se dostali oba jmenovaní hráči několikrát do vyložené šance, ale před brankářem vždy selhali. Ve vyložené šanci po parádní kolmici od Plíhala se v 86. min. ocitl i Franěk, ale poslal balon napříč vedle vzdálenější tyče.
 
FC MARINER Bavorovice - SK Čtyři Dvory 0:0 / 13. 9. 2014
V prvém dějství měli více ze hry hosté a navíc okořenili své akce častou střelbou. S tou byli naopak na štíru domácí hráči, jako v 7. min., kdy Šefčík rozehrál trestný kop z 22 metrů na Korandu, jehož volej se mezi tyče nevešel. Do poločasu tak vynikal Hanus v bavorovické brance, v 26. min. vyrazil gólovou střelu na roh a těsně před odchodem do šaten vytáhl hlavičku do šibenice. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali, ale budějovičtí stále zakončovali důrazněji. Hosté spařili šanci hned po návratu z kabin, když trestný kop z lajny šestnáctky po Koláčkově ruce těsně minul levý horní roh klece. V 60. min. Pospíšilův volný přímý kop prodloužil Kučera těsně vedla tyče. V závěru už oba mančafty hráli na jistotu jednoho bodu a plichta byla asi spravedlivá.
 
SK Dobrá Voda - FC MARINER Bavorovice   0:1 (0:0) / 6. 9. 2014
Po opatrném a vyrovnaném začátku se jako první osmělili domácí, když kolem osmnácté minuty musel Hanus řešit závar po rohovém kopu a následně vyrazit střelu do šibenice. V 25. minutě vyrazil domácí Pauer nebezpečný Babkův centr těsně před Kučerou. Po deseti minutách se Babka netrefil ve vyložené šanci a do šaten se kráčelo za bezbrankového stavu. Po pauze se dobrovodští snažili zápas rozhodnout ve svůj prospěch a jejich tlak gradoval kolem sedmdesáté minuty. Nejdříve Hanus vykopl nohou hlavičku z jednoho metru a po chvíli se jedovka Zedka otřela zvnějšku o šibenici. A tak vyrovnaný zápas rozhodla čtyři minuty před koncem Slípkova nahrávka neobsazenému Hanouskovi a jeho pěkné přehození brankáře z dvaceti metrů. Snad dnešní výhra nakopne hostující celek k lepším zápasům v soutěži.
 
FC MARINER Bavorovice - Sokol Sezimovo Ústí 0:1 (0:0) / 30. 8. 2014
Do prvního domácího zápasu naskočil i rychlík Babka, ale zase chyběl v halvu důrazný Novák. Když po čtvrthodině hry musel odstoupit zraněný Kováčik, hra útoku ztratila na průraznosti, protože Vokurka moc přihrávek nedostával. Takže průměrný fotbal přinesl v první části Babkův brejk a Kovandovův nevyužitý centr, na druhé straně Hanus zlikvidoval včasným vyběhnutím příležitost Šebka. V 56. min. vyslal Vaněček ke zteči Vokurku, ale ten si neporadil sám před brankářem Bártou. Když o dvě minuty později nevyšlo ani nečekané prodloužení Pospíšilova volného přímého kopu hlavou v podání Šefčíka, udeřilo na druhé straně. V 71. min. se protáhl po levé straně Kutner a z úhlu se trefil na zadní tyč. Domácí bezzubá hra přinesla v závěru nepřesné Vaněčkovo zakončení po Kučerově akci a čtyři minuty před koncem po Pospíšilově vybídnutí Vokurkovo zakončení podél celé brány.
 
FC MARINER Bavorovice B – FK Olympie Týn nad Vltavou 1:2 (0:0) / 30. 8. 2014
Ambiciózní hosté ukázali, že se po roce chtějí vrátit do okresního přeboru. Našemu záložnímu celku vypomohl specialista na týnskou rezervu Babka, ale bylo zná že má v nohách dopolední mač. V 10. min. pěknou střelou z dály vyzkoušel Valtra Kolda, o pět minut později zneškodnil na druhé straně Sýkora dalekonosnou ránu Lukeše. Do konce poločasu se do dvou slibných šancí dostali hostující Kníže po rohovém kopu a Vanda, ale náš brankář byl vždy na místě. Těsně před odchodem do šaten hlavičkkoval Seethaler v nadějné pozici mimo. V 53. min. dostal hosty do vedení po rychlém protiútoku Manut, aby o deset minut později odpověděl Seethaler nádhernou střelou z VPK z 25 metrů. V 70. min. využil závaru v naší šestnáctce zkušený Brom a vyrovnání již bylo nad naše síly. Nejblíže měl k němu deset minut před koncem Kuchař po hlavičce k bližší tyči, ale lapák byl proti.
 
Slavoj Hrdějovice - FC MARINER Bavorovice   1:1 (0:0) / 24. 8. 2014
Do sestavy naskočili novic Císař, přes oceán se vrátivší Koranda, navrátilec z dovolené Kováčik a do brány se postavil Hanus po nemoci. První půle byla ve znamení oťukávání soupeřů, kdy obrana převažovala nad útokem. Zpočátku stříleli hlavně domácí z dálky, jelikož nový brankář hostů neoplýval na začátku zápasu jistotou. V 15. min. zahrozil Vokurka a o tři minuty později spálil vyloženou šanci Kováčik, když si v brejku neporadil s brankářem. Deset minut po pauze jsme nechali ve velkém vápně volného Tomku a ten si již věděl rady. V 65. min. Kováčik posadil centr přesně na Novákovu hlavu a bylo srovnáno. V závěru zápasu mělo každé mužstvo po jedné šanci. Nejdříve v 73. min. se vyznamenal Hanus, když lapil gólovou střelu hrdějovických, a v 84.min. nevyužil šanci deset metrů před brankou Kováčik. Vyrovnaný zápas nakonec skončil zaslouženou remízou.
 
Sokol Planá nad Lužnicí - FC MARINER Bavorovice   4:0 (2:0) / 16. 8. 2014
Na premiéru nové sezóny na hřiště ambiciózního týmu zajížděli hráči Bavorovic ve značně okleštěné sestavě. Navíc hned v sedmé minutě musel Sýkora zasahovat daleko v poli a trefil pronikajícího soupeře, za což logicky následovala červená karta a do brány putoval Klíma. I když se ještě v 27. min. zranil Novák a musel být ošetřován delší dobu mimo hrací plochu, stále jsme hráli v oslabení vyrovnanou partii. Ve 39. min. nachytal Vokurka domácího brankáře při minele mimo vápno, ale z úhlu cíl minul. Z nenápadného protiútoku se prosadil na hranici šestnáctky Pěknic. Do šatny jsme inkasovali další zásah z Irsovy volejové střely na zadní tyč. Na začátku druhé půle si po nedůrazném odkopu Granova musel Klíma pomoci faulem a z penalty navýšil vedení Trčka. Od této chvíle bylo po zápase a jeho úroveň poklesla na okresní měřítko. V 83.min. ještě Klíma špatně vyboxoval balon a kapitán Havel prostřelil vše před sebou. Domácí vyhráli zaslouženě i když o čtyři banány lepší nebyli.
 
Hraničář Horní Stropnice - FC MARINER Bavorovice B  9:1 (5:1) / 14. 6. 2014
Poslední naše vystoupení v OP hraničilo s ostudou. Zachraňující se domácí tým vykročil za setrváním v soutěži velice rázně a naši borci chvílemi pouze sledovali pěkné akce stropnických. Čestnou výjimkou byl pouze Morongův gól po pěkné kombinaci. Domácí k pěti zásahům v první půli přidali po přestávce další čtyři a v pohodě dokráčeli ke svému letošnímu rekordnímu vítězství, které je posunulo v konečné tabulce před nás na 13. místo.
 
FC MARINER Bavorovice  – TJ Malše Roudné 0:5 (0:3) / 14. 6. 2014
Favorizovaní hosté se od prvního hvizdu tlačili do ofenzivy, ale domácí obranná zeď odolávala. V 19. min. prodloužil Trněný hlavou do sítě a o minutu později navýšil vedení hostů Otepka přesnou střelou na zadní tyč. Bavorovičtí se brzy oklepali a začali vyrovnávat hru. Roudenští kontrovali rychlými brejky, ale byli dvakrát zastaveni praporkem, což přineslo zbytečné komentáře a žluté karty. Ve 39. min. po otočeném vhazování se domácí hráči sesypali na rozhodčího jako vosy a padly ostřejší výrazy, což odnesli Babka a Slípka červenými kartami. Navíc těsně před přestávkou si Voleman ve vápně pomohl faulem a Krůček přidal z pokutového kopu třetí zásah. Po předčasném odchodu největších domácích bojovníků do šatny se druhý poločas dohrával z povinnosti. Oslabená družinka domácích zápas nevzdala a statečně bojovala až do závěrečného hvizdu. Vedení Roudenských navýšil dvěma trefami střídající Růžička.
 
FC MARINER Bavorovice  B –  TJ Nová Ves 1:1 (0:0) / 7. 6. 2014
V Bavorovicích se opět potvrdilo, že fotbal nemá logiku. První dějství se neslo za stále novoveské převahy korunované mnoha střelami. Některým pokusům chyběla přesnost, Holý nastřelil tyč a zbytek šancí zlikvidoval výborně chytající Sýkora. Za domácí vyslal první střelu směrem na bránu ve 42. min. Hanousek. Na začátku druhého poločasu se hosté dočkali, když po Seethalerově chybné rozehrávce dorazil zblízka k tyči Hlaváč. Hra se přece jenom trochu srovnala a v 59. min. Hanousek jenom těsně minul šibenici. O tři minuty později odpověděl za hosty Boháč, ale trefil pouze břevno. V 72. min. obešel hostující Procházka po samostatné akci i gólmana, avšak nastřelil pouze boční tyč. Z protiútoku vysunul Seethaler Hanouska a ten padáčkem pod břevno skóre srovnal. V závěru se již na hráčích projevilo tropické vedro a tak domácí vydřeli bod.
 
FC MARINER Bavorovice  –  TJ Sokol Sedlice  1:1 (0:0) / 31. 5. 2014
Sedličtí měli více ze hry a výsledkem bylo nastřelené břevno po čtvrthodině hry. Domácí zahrozili ve 22. min., kdy dlouhý Šefčíkův centr si ukázkově zpracoval Seethaler, ale zakončení z úrovně penalty volil nedůrazné. Poté se hra srovnala a ke konci poločasu Slípka a Jakeš vyzkoušeli pozornost brankáře Vančáta. Po hodině hry hosté přitlačili na pilu. V 64. min. šla hlavička do tyče, za chvíli ve vyložené šanci Mikeš přestřelil, aby v 69. min. po pěkné kombinaci vsítil vedoucí branku. Bavorovické gól nakopl ještě k větší bojovnosti a dvě minuty před koncem se dočkali. Hanousek našel z volného kopu z vlastní poloviny Vaněčka, ten přesně přiklepl Seethaleroví, jenž levačkou na zadní tyč skóre srovnal. A mohlo být ještě veseleji, jelikož v nastaveném čase hosté zahráli v šestnáctce rukou, což kromě hlavního arbitra viděli všichni.
 
SK Rudolfov - FC MARINER Bavorovice   4:2 (1:2) / 24. 5. 2014
Boj mužstev ze samého konce tabulky začali lépe hosté, když Slípka ve 3. min.využil nedorozumění v domácí obraně a po sólu před branku přesně vystřelil. Domácí se ovšem nenechali zahanbit a o minutu později se trefil z deseti metrů na zadní tyč M.Novotný. Perštátští se tlačili do útoku , ale obrana pracovala spolehlivě a ještě stačila založit pár brejků. Ve 38. min. Seethaler zadržel odražený balon a ten doputoval přes několik hráčů k dobře postavenému Babkovi – 1:2. Po návratu ze šaten Zach rozpohyboval domácí ofenzivu a výsledek se dostavil již v 51. min., když slabý Hanouskův odkop vrátil přesně do šibenice A.Novák. O čtyři minuty později se Novák prosadil přes dva beky a Syrovátka efektně zadovkou o tyč dostal favorita do vedení. V 63. min. zazmatkoval Sýkora a Zach doklepl do prázdné kisny na 4:2. Bavorovičtí již nestačili fyzicky a domácí se spokojili s náskokem a tak se dohrálo z povinnosti.
 
FC MARINER Bavorovice B –  Slavoj Hrdějovice B 1:4 (1:1) / 24. 5. 2014
Hosté přivezli opravdu silnou sestavu a potvrdili, že to se záchranou myslí vážně. Od první minuty vsadili na útočnou nátlakovou hru a Beran v 8. min. orazítkoval střelou z dálky tyč. Po čtvrthodině však chybovali ve středu hřiště, míče se zmocnil Hanousek a ze čtyřiceti metrů přehodil špatně postaveného Fajtla. Hrdějovičtí na vyrovnání nečekali dlouho, jelikož ve 21. min. se krásně trefil z volného kopu Jordán. Do konce první půle se hrálo již většinou ve středu hřiště, za zmínku stojí pouze Hanouskův pokus pod břevno ve 24. min. Do druhé poloviny vkročili lépe hosté a Sýkora v domácí brance čaroval. V 67. min však nestačil na přesnou Suchanovu dorážku po centru z hranice šestnáctky. Po vedoucí brance se bavorovičtí ze hřiště vytratili a hosté v pohodě navýšili své zasloužené vítězství Dvořákem a Radouchem.
 
SK Jankov/Dubné - FC Mariner Bavorovice B 1:1 (0:1) / 17. 5. 2014
Na dubenském pažitu se odehrával velmi dobrý mač a hra se přelévala z jedné strany na druhou. První nebezpečnou střelu vyslali domácí a hosté odpověděli hned gólem. Po Kefurtově akci zprava centroval od brankové čáry Babka přesně na Hanouska a ten zakončil přesně. Domácí útočili častěji, ale před bránou většinou ztroskotali na pozičně dobře bránícím Kuchařovi. V 37. min. nastřelili domácí z 25 metrů zprava tyč a na druhé straně obránci na poslední chvíli ukopli Babkovi v šanci merunu z nohy. I ve druhé půli jankovští častěji stříleli a v 63. min. jejich zcela volný hráč hlavičkoval z malého vápna nad. O dvě minuty později fauloval při dobíhání Vlemen a rozhodčí foukl velmi přísnou penaltu, kterou Formánek proměnil. V závěru se více faulovalo a řečnilo než hrálo, takže na stavu se již nic nezměnilo.
 
FC MARINER Bavorovice – TJ Hluboká nad Vltavou 3:1 (1:1) / 17. 5. 2014
Opět se ukázalo, že v derby neplatí žádné prognózy, ani že má favorita. Na podmáčeném a těžkém terénu se domácí tým lépe pohyboval a ve 12. min. se řítil do brejku Babka. Brankář Kříž nebezpečnou situaci vyřešil včasným vyběhnutím. Když se tatáž situace opakovala o dvě minuty později Babka již nezaváhal a s pomocí teče poslal domácí tým do vedení. Hosté drželi míč častěji na kopačkách a po půlhodině hry vyrovnal T.Křiváček přesnou střelou přes obránce k levé tyči. Hlubočtí ožili ještě více, ale pozorná obrana v čele s nestárnoucím brankářem P.Smejkalem odolávala. Po hodině se hra postupně vyrovnávala a v 65. min. hlubocký gólman špatně rozehrál na Babku, který z první z dálky přesně vrátil míč do sítě. Favorizovaní hosté se tlačili do vyrovnání, avšak občas zapomněli na zadní kolečka. V 75. min. další chybu soupeře v rozehrávce potrestal Slípka střelou z 25 metrů do opuštěné klece. V závěru nadšeně bojující domácí tým zvrat nepřipustil.
 
FC MARINER Bavorovice B – TJ Sokol Olešnice 1:8 (1:3) / 10. 5. 2014
Série zranění zasáhla i B tým domácích a tak do zápasu nastoupili vedle 16tiletých dorostenců i skoro šedesátníci Lysina s Korejčíkem. V této slátané sestavě ještě domácí zaskočil rychlý nástup Olešnických, kteří dva ze tří prvních útoků přetavili v branky. Ve 12. min. po akci zprava korigoval Koláček a po půlhodině střílel z volného kopu z 25 metrů do bližší tyče Hanousek a to bylo od domácích vše. Dále až do konce opanoval hřiště soupeř a zápas se zúžil na souboj jejich útočníků s domácím brankářem Sýkorou. Ve 33. min. hlavičkoval přesně Lenk na 1:3 a další šance vychytal domácí gólman. Olešnice spustila kanonádu ve druhém poločase, kdy domácí obránci nestíhali a jen přihlíželi povedeným kombinačním akcím protivníka. V 70. min za stavu 1:6 musel Sýkora pro zranění zad opustit hřiště a vzápětí Voleman odkulhal. Do branky se postavil jediný náhradník J.Smejkal a v deseti lidech Bavorovice ještě dvakrát inkasovali.
 
FC Písek B  - FC Mariner Bavorovice B 9:0 (3:0) / 10. 5. 2014
Družinka hostů dorazila do královského města Písek bez jediného hráče na střídání, takže v základu hrál od začátku mladíček Kefurt a v útoku se trápil rezervní brankář Sýkora. Již v páté minutě využil Chytrý špatnou rozehrávku Hanouska – 1:0. Domácí hráči si v poli hráli jak chtěli, ale ke druhému gólu jim pomohl slabý rozhodčí po odpískané sporné penaltě. Pichlík se nemýlil a po půlhodině to bylo 3:0 po přesné Škulinově hlavičce. Šest minut po přestávce se kopal tentokrát již po správném verdiktu další pokutový kop a Kunc ji proměnil s přehledem. Během dalších tří minut posunul skóre dokončeným hattrickem Škulina po fatálních chybách obrany. Po hodině hry utekl z poloviny hřiště Čadek a prostřelil Lišku posedmé. V 64. min. Zvýšil hlavou Trantina a na opačné straně vystřelil Slípka těsně vedle. V 80. min. Písečtí dosáhli další trefy Zahrádkou po třímetrovém ofsajdu.  V závěru Liška výtečnými zákroky odvrátil potupnou desítku. Kromě ostudného výkonu Bavorovi se mač nevyvedl ani nepřesným sudím, těch omylů bylo na jeden zápas více než dost.
 
SK Mladé - FC Mariner Bavorovice B 7:0 (2:0) / 8. 5. 2014
Hosté opět dorazili s minimem hráčů a s dorostenci, o přestávce ještě dorazil Haluška. Mladé nás smetlo a nepustilo skoro k ničemu a to nás brankář ještě podržel, navíc kryl pokutový kop. Bohužel naši mazáci místo, aby dorostencům poradili a pomohli, tak jim nadávají a spílají. Přitom člověk nevidí u starších hráčů ani špetku bojovnosti a odhodlání, přesné přihrávky lze spočítat na prstech jedné ruky a povedených kombinací je jako šafránu. I hráči z áčka hrají otráveně a bez zápalu, takže místo dirigování hry upadají též do šedě průměru. V tomto rozpoložení budeme nadále inkasovat příděly a možná se dokážeme propracovat až k sestupu jako A-tým.
 
FC Mariner Bavorovice B – Lokomotiva České Budějovice B 3:0 (1:0) / 3. 5. 2014
Další derby na bavorovickém trávníku se vydařilo. Domácí se pustili do soupeře s chutí, přestože pět hráčů mělo v nohách dopolední zápas za áčko. Hned v 8. min. zakončil pohlednou kombinaci dvojice Vaněček – Haluška druhý jmenovaný přesnou střelou k tyči. Soupeř po vedoucím gólu v poli ožil, ale v 16. min. mohl inkasovat podruhé po prudké Vaněčkově ráně do břevna. Ke konci poločasu dělal svoji rychlostí hostující obraně potíže rychlík Hanousek, ale nenašel pochopení u spoluhráčů. V 70. min.srazil Hanouskův centr obránce rukou a z pokutového kopu navýšil vedení Pospíšil. Budějovičtí hráči se hnali do zteče, avšak vylámali si zuby na výtečném Sýkorovi v domácí brance. Naopak šest minut před koncem po pohledné akci Slípky dorážel do branky volný Pacholík.
-
 
FC Mariner Bavorovice – Osek 0:1 (0:1) / sobota 3. 5. 2014
Domácí tým měl opět problémy se sestavou, takže museli pomoci hráči z béčka. Hosté se nikam nehnali, ale aktivita byla na jejich straně. Ke konci poločasu odkulhal Koranda a navíc se nezaviněně zranil další hráč. Navíc dvě minuty před pauzou dílo zkázy domácího týmu dokonal po odvráceném rohovém kopu z dorážky z malého vápna Carda. Po přestávcedo útoku Bavorovic nastoupil rezervní brankář Sýkora a hráči se soustředili na defenzivu. Soupeř byl však v útoku bezzubý a pár šancí ležérně zahodil. Co prošlo k brance se stalo kořistí výborně chytajícího Lišky.
 
FC Mariner Bavorovice – Osek 0:1 (0:1) / sobota 3. 5. 2014
Domácí tým měl opět problémy se sestavou, takže museli pomoci hráči z béčka. Hosté se nikam nehnali, ale aktivita byla na jejich straně. Ke konci poločasu odkulhal Koranda a navíc se nezaviněně zranil další hráč. Navíc dvě minuty před pauzou dílo zkázy domácího týmu dokonal po odvráceném rohovém kopu z dorážky z malého vápna Carda. Po přestávcedo útoku Bavorovic nastoupil rezervní brankář Sýkora a hráči se soustředili na defenzivu. Soupeř byl však v útoku bezzubý a pár šancí ležérně zahodil. Co prošlo k brance se stalo kořistí výborně chytajícího Lišky.
 
Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - FC Mariner Bavorovice   2:0 (1:0) / 26. 4. 2014
Po delší době sehráli bavorovičtí fotbalisté vyrovnanější partii na hřišti soupeře. Od začátku měli domácí více ze hry, ale v první stoprocentní šanci se objevil ve 12. min. Haluška, když nastřelil pouze nohy padajícího brankáře. Ve 23. min. nastřelil veselský Petr po závaru z deseti metrů břevno a o čtvrt hodiny později po dalším zásahu do brankové konstrukce od Fichtnera dorazil do černého Sokolt. Ve druhé půli tlak domácího celku slábnul a v 67. min. se mohli radovat hosté. Výkop brankáře prodloužil Slípka na Vaněčka do slibné pozice, ale ten selhal v koncovce. V 69. min. domácí navýšili vedení Petrem po závaru v malém vápně. Domácí zaslouženě vyhráli, ale poslední tým tabulky v zápase určitě nepropadl.
 
SIKO Čimelice - FC Mariner Bavorovice   5:0 (4:0) / 19. 4. 2014
Do Čimelic přijela opět družinka jedenácti hráčů, kteří se od první minuty dostali pod tlak. V první půlhodině ještě drželi krok v poli a občas se pokusili i ohrozit branku soupeře. Veškeré úsilí skončilo po dvou obdržených brankách, když po chybě zadáků prošel v 21. min. Nosek a obhodil gólmana a o dvě minuty později vystřelil přesně k tyči z 22 metrů Říha. V 31. min. nebezpečně střílel Hanousek a teč šla těsně vedle. Ve 34. min. zvýšil po závaru z voleje Motyka a do šatny po nastřeleném břevnu Říhou dorážel do šibenice Řezáč. Na začátku druhé půle odstoupil Koranda a hosté dohrávali v oslabení. Domácí pod dojmem náskoku zvolnili tempo a v bráně hostů čaroval Sýkora, jenž se sklonil pouze jednou při voleji z malého vápna v podání Nekla.
 
FC Mariner Bavorovice B – SK Čtyři Dvory B 1:1 (1:1) / 19. 4. 2014
Příměstské derby slibovalo kvalitní fotbal a opravdu se od prvního hvizdu bylo na co dívat. Už v 9. min. napřáhl Šefčík z dvaceti metrů a trefil přesně k tyči – 1:0. Hned z protiútoku se neprosadil ve vyložené šanci Zajíc. Na konci první čtvrthodiny se hosté dočkali, když po Píšově centru nezadržitelně skóroval hlavou Čepička. Vyrovnávajícím gólem se bohužel střelecký prach vyčerpal. Po půlhodině hry se ve velké šanci ocitl po přesném Hanouskově centru Kubíček, ale zakončil nedůrazně. V závěru poločasu zahrozil Seethaler ranou těsně vedle a Hanouskovu ránu zkrotil Voneš. Ve druhé půli se tempo zvolnilo a v největší příležitosti střílel po rohovém kopu hostující Snížek volejem nad bránu. V závěru si obě družstva pohlídala remízu.
 
SK Rudolfov B - FC MARINER Bavorovice   1:1 (0:1) / 13. 4. 2014
Domácí lídr okresního přeboru od prvního hvizdu vrhnul síly do útoku. Hráči platili svou rychlostí na bavorovickou obranu, avšak v koncovce nechali pouze vyniknout P.Smejkala v bráně. Ve 12. min. uhodilo na druhé straně, když Vaněček naběhl na kolmé vysunutí a přes obránce zacílil přesně k tyči. Rudolfovské jakoby polili studenou vodou a hra se začala vyrovnávat. Pět minut před pauzou vypíchl ve středu balon Babka a utekl po křídle, ale centr zlikvidoval brankář. Ve druhém dějství se hosté více soustředili na bránění náskoku a co prošlo před klec se stalo kořistí gólmana. V 76. min. po rohovém kopu napálil Seethaler odraženou merunu krásně volejem a gólman se štěstím vytěsnil nad břevno. V závěru nejprve nedotáhl do přesné střely únik dorostenec Prokop, aby v 95. minutě Pechův zoufalý centr před bránu změnil nerovností terénu směr a přeskočil zkoprnělého Smejkala. Škoda k senzaci chybělo málo, stačilo ukončit zápas v signalizovaném čase.
 
FC MARINER Bavorovice – FK Rašelina Soběslav 0:3 (0:0) / 12. 4. 2014
Hra oslabeného Marineru je na jaře jako přes kopírák. Záloha drží se soupeřem krok, obrana vyrobí dva tři kiksy, které soupeř dokáže potrestat a útok není na hřišti téměř vidět. I sobotní dopolední zápas probíhal podle zavedeného scénáře. První půle se odehrávala ve středu hřiště a za zmínku stojí pouze obrovský závar před Hniličkovou bránou ve 32. min., kdy obrana zblokovala o odvrátila tři domácí pokusy po sobě v malém vápně. V 55. min. kopali hosté ze Soběslavi přísně nařízený trestný kop před šestnáctkou a Janovský prostřelil zeď přesně k tyči.V 66. min. se snažil Hadač odvrátit prudký centr do pokutového území a míč nešťastně tečoval do vlastní sítě. Po druhé brance se bavorovický tým sesypal, zvláště když v 81. min. přišel po druhé žluté kartě o svého nejlepšího hráče v poli Slípku. Minutu před koncem skóre upravil po vyšachování obrany prudkou střelou T.Mazouch.
 
TJ Jiskra Třeboň - FC MARINER Bavorovice   4:0 (2:0) / 6. 4. 2014
Další zápas odehrály Bavorovice v Ledenicích, v místě dočasného útočiště lázeňského celku. A domácí šli hned v 7. min do vedení, když nedůrazně vyražený balon vrátil nekompromisně do sítě hlavou Havlík. Hosté mohli odpovědět na konci první čtvrthodiny, avšak Babka těsně minul ve vyložené šanci centr Hanouska. Ve 28. min. po centru z VPK hlavičkoval přesně k tyči bývalý hráč Bavorovic Gulaš a bylo po zápase. I ve druhé půlí drželi hru ve své moci Třeboňští a v 67. min. zvýšil na 3:0 K.Benhák, před dokončením akce však postranní rozhodčí signalizoval ofsajd.Stav zápasu na nelichotivých 4:0 uzavřel po rohovém kopu v 76. min. neobsazený Cahyna. Naši hráči zjevně na soutěž nestačí a ještě nejsou nakloněni arbitři .
 
FC MARINER Bavorovice B – TJ Hluboká nad Vltavou B   1:7 (1:2) / 5. 4. 2014
Domácí naskočili do hry bez jediného přípravného zápasu a torzo zdravých hráčů doplnili hned čtyři dorostenci. Hluboká měla od prvního hvizdu převahu v poli a brzy se prosadila i střelecky. Nejdříve v 17. min. vymetl pavučinky v šibenici kanonýr Stejskal a o dvacet minut později zakončil pohlednou akci střelou do protipohybu gólmana Křiváček. Tři minuty před přestávkou se po rohovém kopu prosadil domácí Pospíšil, který propálil vše před sebou. Ve druhé půli hosté svoji převahu stupňovali a výsledkem byl čistý Stejskalův hattrick během čtvrthodiny. Ke konci domácí zcela fyzicky odpadli a skóre završili Hrouz a znovu Stejskal po rychlých protiútocích.
Branky: 41. Pospíšil – 17., 65., 69., 79. a 89. Stejskal, 37. Křiváček, 84. Hrouz, Rozhodčí: J.Šafránek, 50 diváků, ŽK 1:0
 
FC MARINER Bavorovice – TJ Dražice 1:2 (0:0) / 29. 3. 2014
Na trávníku nebylo téměř znát, že hrají mužstva z opačných pólů tabulky. Hosté se samozřejmě více hrnuli do útočení, ale v největší šanci prvého poločasu nadvakrát řešil Liška proti Hromkovi a Janouchovi. Ve 35. min. musel domácí brankář nuceně střídat pro podezření na otřes mozku. V závěru půle nejprve dražický Cimburek vyrazil Slípkův trestný kop a vzápětí volej téhož borce po rohovém kopu letěl nad. Po chybě domácí obrany otevřel skóre hned po příchodu ze šaten Fiala dorážkou ve vápně. Po hodině hry nebezpečně pálil po centru z trestného kopu Hanousek a v 75. min. se domácí dočkali, když gólman podcenil Korandovu střelu z pětadvaceti metrů ze standardky. Po vyrovnávající brance domácí mužstvo ožilo a převzalo iniciativu. Pět minut před koncem Nováček nedůrazně odvracel centr hostů do šestnáctky a dobíhající Hojdar hlavou rozhodl o výhře favorita ve vyrovnaném zápase.  
 
FC MARINER Bavorovice – FK Tatran Prachatice 0:1 (0:0) / 15. 3. 2014
K důležitému utkání o záchranu v soutěži nastoupil domácí tým po urychlených odchodech na hostování a sérii zranění v hodně zaplátované sestavě, raritou bylo složení útoku Vokurka (42) a Kuchař (39 let). Hosté díky problémům z registracemi také nevyslali na hřiště ideální sestavu a tak se zápas odehrával většinou ve středu hřiště bez výrazné snahy o zakončení. Ve 13. min. vyslal Slípka jedovatou střelu vedle levé tyče a z protiútoku spálil šanci nepřesnou střelou z úhlu Moravec. Ve druhé půli v 55. min. pálil Vaněček ve vyložené šanci zbrkle nad a po hodině hry se dočkali hosté, když závar před Liškou využil Tobiáš – 0:1. O pět minut později zmařil pojistku výborným zákrokem novic v domácí brance Liška a v závěru se domácí nadechli k náporu za záchranu alespoň bodu. V 81. min. promarnil šanci Kučera, kterému chyběl krůček k dorážce podélného centru celým vápnem a tak se z vítězství radoval celek z Prachatic.
 
Malše Roudné - FC Mariner Bavorovice   6:0 (2:0) / 16. 11. 2013
Od prvního hvizdu byl pánem na hřišti domácí exdivizní mančaft. Pouze v 17. min. střílel z třiceti metrů Kučera těsně nad břevno, když gólman stál venku před malým vápnem. Obrana hostů dirigovaná Hadačem s Novákem odolávala do 36. min., kdy se prosadil důrazný Rosůlek , když oklamal špatně trefenou mičudou Věněčka. Tři minuty před půli zvýšil tentýž hráč po rohovém kopu hlavou. Po návratu z šaten nejprve netrefil v gólové šanci Nevosad a pak se rozjel roudenský brankostroj na plné obrátky. Ve 47. min. se prosadil před Věnečkem Růžička, v 53. min. proměnil po Novákově zákroku ve vápně penaltu Trněný a v 55. min. s tečí z 25 metrů prostřelil vše před sebou Píša. V 74. min. dostali šanci kopat pokutový kop i bavorovičtí, ale brankář Nevosadův pokus vyrazil na rohový kop. Po jeho rozehrání trefil Nevosad břevno a z protiútoku uzavřel střelecký koncert domácích Trněný. Hosté hrající s několika pendly z béčka na kosmetickou úpravu skóre něměli sil ani umu.
 
FC Mariner Bavorovice B – FK Olympie Týn nad Vltavou B   7:1 (3:0) / 16. 11. 2013
Hosté přijeli se spoustou dorostenců a domácí nastoupili s pendly Slípkou a Babkou. Ti také udávali tempo hry, když Slípka servíroval míče Babkovi do brejků a ten zakončoval. Po několika nezdarech v 18. min. udeřil poprvé a ve 32. min. proměnil další šanci v šestnáctce. Dvě minuty před pauzou v další čisté šanci nastřelil brankáře Švejdu a odraženou merunu doklepl pohodlně P.Smejkal. Na začátku druhého dějství Babka nejprve uplatnil svou rychlost a vrátil do černého vyražený balon i v 56. min. byl sražen ve velkém vápně a na 5:0 upravil z pokutového kopu Pospíšil. Domácí pokračovali v nátlakové hře a dočkali se dalších zářezů do pažba. V 64. min. dorážel téměř z mrtvého úhlu P.Smejkal a o třináct minut později se po rohovém kopu trefil z hranice šestnáctky Klíma. Za hosty dosáhl čestného úspěchu z rychlého protiútoku Brom sedm minut před závěrečným hvizdem.
 
 
FC Mariner Bavorovice B – Hraničář Horní Stropnice 4:1 (3:1) / 9. 11. 2013
Domácí se třemi pendly z áčka začali mač velice zhurta a v 6. min. Záveského rohový kop poslal Seethaler hlavou s tečí brankáře do sítě. Hosté odpověděli v 10. min. po faulu Klímy v šestnáctce gólovou trefou Bušty z penaltového puntíku. Divokou první čtvrthodinku zakončil též z penalty po ruce domácí Pospíšil. Pak swe hra poněkud uklidnila a šance se střídali na obou stranách. Ve 28. min. prošel Babka zprava až k brankové lajně a zpětnou přihrávkou našel ideálně Záveského, který přesně zakončil. I ve druhé půli se pokračovalo v útočném fotbalu a kolem 60. min. přišel tlak a série střel stropnických borců. V 69. min. našel Záveský na hranici velkého vápna zcela volného Jakeše, jenž se trefil přesně k tyči. Hosté se snažili o zkorigování nepříznivého vývoje zápasu, ale Sýkora byl v domácí kleci pozorný.
 
FC Mariner Bavorovice – Centropen Dačice 1:0 (1:0) / 9. 11. 2013
Důležitost zápasu svazovala oběma týmům nohy i hlavy. Navíc na obou stranách scházelo několik klíčových borců. Jako první se z nervozity oklepali domácí hráči a v 15. min. poslal Klíma do brejku Záveského, jehož střelu ve vyložené šanci protihráč zblokoval. Ve 28. min. založil Záveský rychlý protiútok, na jehož konci Babka prohodil T.Ferdana v bráně. Hned po rozehrávce se v další příležitosti ocitl Záveský, ale ztroskotal na gólmanovi. Ve druhé půli bavorovičtí zbytečně zatáhli obranu a pustili Centropen do tlaku. V 54. min. Věneček bravurně zlikvidoval střelu Grüna u úhlu a o chvíli později šla hlavička volného Štolby do zázemí. Z domácích opět zahrozil rychlonohý Babka, avšak místo přihrávky na zcela volného Kučeru volil střelu, se kterou si lapák poradil. S ubíhajícím časem domácí zdržovali pomocí taktického střídání a cenné vítězství si vzít již nenechali.
 
Nová Ves - FC Mariner Bavorovice B   3:2 (3:0) / 2. 11. 2013
Domácí lídr tabulky potvrdil, že jeho hlavní devízou jsou dva hráči – Boháč a Procházka. Hosté se přesto favorita podle postavení v tabulce nezalekli a v 9. min. výborně pálil k tyči Pospíšil, aby odraženou merunu poslal nad Haluška. Poté zklamal v další šanci Seethaler a ve 14. min. poprvé udeřil Boháč. O minutu později tentýž hráč neproměnil sólo z poloviny hřiště a na druhé straně v 19. min. hlavičkoval Seethaler v jasné šanci mimo. Ve 34. min. dorazil Boháč z pěti metrů míč podruhé do saku a o tři minuty později dokonal dílo zkázy v bavorovických řadách Procházka. Pět minut po pauze zahráli domácí beci rukou v šestnáctce a Pospíšil z penalty snížil. Novoveským pomalu docházel dech a hrozili již pouze z brejkových situací. Hosté se snažili ještě stav upravit a v 90. min. byli odměněni, když centr do ohně prodloužil Seethaler hlavou do černého. Na vyrovnání již nezbyl čas.
 
Sokol Sedlice – FC Mariner Bavorovice 0:0 / 2. 11. 2013
Zápas moc fotbalové krásy nepobral, hrálo se od jednoho vápna ke druhému s minimem nebezpečných šancí. Po čtvrthodině hry domácí dvakrát prověřili Věnečka a ve 24. min. po Hanzalově zatažení vyslal Babka gólovou střelu, kterou obránce stačil usměrnit mimo tyče. Po návratu z kabin začali mnohem více kousat hosté a ve 48. min. nedokázal po Záveského centru z volného kopu Novák usměrnit balon z jednoho metru do sítě. V 50. min. byl hostům vyloučen Hanzal za oplácení a udeření protihráče loktem. O dvě minuty později obstřelil ve velice slibné šanci Záveský brankáře a bohužel i klec. Tlak domácích v přesilovce narůstal, ale jejich akce byly neškodné. Pět minut před koncem jim podal pomocnou ruku asistent, který signalizoval Novosadovo sporné hraní rukou ve vápně. Věneček ovšem učinil spravedlnosti zadost a pokutový kop Řískému vyrazil.
 
FC Mariner Bavorovice B – FC Nové Hodějovice 2:1 (0:0) / 26. 10. 2013
V prvém dějství se na bavorovickém távníku odehrával vyrovnaný zápas se spoustou osobních soubojů, avšak s minimem střel. Hned po návratu ze šaten předvedli hosté utěšenou akci na tři doteky, na jejímž konci úspěšně zakončoval Trapl. Domácí po inkasované brance ožili v útočné fázi a výsledkem byla vyrovnávací branka v 52. minutě, když Kupcův centr usměrnil do sítě hlavou P.Smejkal. Domácí byli nadále při chuti a o tři minuty později se znovu prosadil P.Smejkal, který využil nedorozumění mezi bekem a brankářem a špičkou kopačky usměrnil centrovaný míč do klece. Po gólové sprše nastalo na hřišti opět uklidnění a hosté se nutili do útočení s cílem vyrovnat. Jediným nebezpečím pro domácí svatyni však byla pouze Dvořákova střela z trestného kopu z dvaceti metrů, jež skončila o milimetry nad břevnem. Bavorovický nováček nakonec cenné vítězství uhájil.
Branky: P.Smejkal 2 – Trapl, Velmi dobrý hlavní rozhodčí Vejčík, 60 diváků, ŽK 2:1
 
FC Mariner Bavorovice – SK Rudolfov 1:1 (1:0) / 26. 10. 2013
V souboji o černého Petra začali lépe domácí, když v 6. minutě se prosadil v šestnáctce Slípka a z úhlu přesně k tyči prostřelil Nárovce v brance Rudolfova. I nadále měli bavorovičtí více ze hry, ale útoky hostů byly daleko nebezpečnější. Do šaten se šlo za hubeného vedení domácích. Po přestávce se do slibné šance dostal Záveský, ale patovou situaci vyřešil brankář, který si poradil i s dorážkou Nevosada. V 67. minutě mohl definitivně rozhodnout Jakeš, ale jeho sólo z poloviny hřiště skončilo na vyběhnuvšímu gólmanovi. V 71. minutě se na druhé straně po rohovém kopu prosadil střídající Baščevana vyrovnal. V závěru ještě Nárovec vytěsnil Slípkovu střelu z dvaceti metrů a na druhé straně Gažák netrefil hlavou prázdnou klec. Branky: Slípka – Baščevan, Hlavní rozhodčí Hanzal, 100 diváků, ŽK 1:1
 
FC Mariner Bavorovice B – SK Jankov B – Dubné   0:2 (0:0) / 12. 10. 2013
Pro zranění a vyloučení v předchozích zápasech nastoupila za domácí neuvěřitelně slátaná sestava. I tak tým bojoval a držel s favoritem krok. Ze začátku vytáhl domácí Sýkora gólovou trefu z růžku brány a na druhé straně po Kučerově střele Seethaler vrátil odraženou merunu do zámezí. Hosté hrozili střelami z dálky a za domácí zakončoval po Koláčkově prodloužení opět Seethaler těsně mimo vzdálenější tyč. Po přestávce hosté přiložili pod kotel a v 51. min. po závaru v pokutovém území domácích opět čaroval Sýkora. V 60. min. propadla bavorovická obrana a po faulu v šestnáctce dostal z penalty Kudláček hosty do vedení. Domácí se nestačili ani oklepat a inkasovali od zcela volného Zvánovce podruhé. V závěru jim začali docházet síly a protivník se zdál uspokojen vývojem zápasu. Pět minut před koncem nastal poslední vzruch, když ve vápně upadl dubenský Holba, ale nařízenou jedenáctku mu brankář vykryl.
 
FC Mariner Bavorovice – FC Písek B   3:5 (2:2) / 12. 10. 2013
Zdá se, že nováček si stále nemůže zvyknout na vyšší nároky v soutěži, kam postoupil. Přitom střetnutí zahájil bojovně, ale rychlonohý Babka dvakrát skončil na brankáři Marešovi. V 10. min. si Slípkův centr do ohně srazil Pichlík do vlastní sítě. O deset minut hosté vystrčili růžky a volný Markvart přetavil centr hlavou ve vyrovnávající branku. Ve 28. min. neudržel Věneček míč a šikovný Čadek pohotově dorazil, aby z protiútoku vyrovnal lobem přes brankáře Nevosad. Domácí měli nadále mírnou převahu, ale s koncovkou byli tradičně na štíru. Druhou půli začali lépe hosté, když se trefil z dvaceti metrů Mařík. Bavorovice dostal do hry z penalty Kupec po faulu na pronikajícího Záveského v 70. min. Od této chvíle domácí vrhli všechny síly na ztečení písecké branky, avšak zapomněli na zadní kolečka a rychlonozí mladíci Mařík a Šourek jim v poslední desetiminutovce udělali škrt přes rozpočet.
 
Osek - FC Mariner Bavorovice   0:0 / 5. 10. 2013
Osek viděl galapředstavení brankáře Věnečka. Bavorovičtí evidentně chtěli v soutěži poprvé zabodovat na hřišti soupeře a tomuto cíli podřídili veškerou snahu. Přes pozorné bránění hostujícího celku se v 17. min. dostal do vyložené šance Tomášek a v 29. min. přesně trefil růžek klece Carda, v obou případech zaúřadoval Věneček. Ve 36. min. si na něm vylámal zuby Benda a z protiútoku trestuhodně zahodil největší šanci Bavorovicc Hanzal, jenž z deseti metrů vypálil nad břevno. Po změně stran se tlak Oseka vystupňoval, ale hostující lapák si se všemi pokusy poradil. Nejdříve v 56. min. zázračně zneškodnil hlavičku Cardy, při trestném kopu Kostky v 71. min. mu pomohla pravá tyč a v 77. min. další pokus domácích z bezprostřední blízkosti reflexivně vykopl nohou. Ve 48. min. špatně došlápl Šefčík a musel být střídán pro potíže s kolenem. V závěru zápasu a v pětiminutovém nastavení se domácí zoufale snažili o tříbodový zisk, ale hosté si plichtu již vzít nenechali. V 94. min. přehnal bojovnost P. Smejkal a zbytečně putoval do sprch a v poslední minutě musel opustit hřiště s rozraženou hlavou po souboji Novák.
 
FC Mariner Bavorovice B – SK Mladé 3:1 (2:0) / 28. 9. 2013
Do Bavorovic přijel silný, technicky vybavený tým, výtečně dirigovaný nestárnoucím Zb.Lerchem. A protože domácí mužstvo též preferuje spíše útočný styl, bylo se na co dívat. Útočné akce se střídaly na obou stranách, avšak k zakončení se dostávali většinou hosté. V 31. min. se zastřeloval domácí šutér Slípka, aby o čtyři minuty později vyslal z dvaceti metrů přesný padáček pod břevno. Dvě minuty před pauzou propálil Šefčík z trestného kopu vše před sebou a do šatny se šlo veseleji domácím. I po přestávce se hrál nadstandardní fotbal a v 52. min. Sýkora skvěle zlikvidoval nebezpečnou Szojkovu hlavičku po rohovém kopu. V 63. min. našel velice aktivní Slípka P.Smejkala, který se štěstím prostřelil brankáře Brůžka potřetí. O deset minut později se dočkalo i Mladé, když z rychlého protiútoku zakončil Červený. Pět minut před koncem si bavorovická obrana koledovala o další branku, ale hráč Mladého ve vyložené šanci nechal pouze vyniknout lapáka Sýkoru.
 
FC Mariner Bavorovice – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 2:2 (0:2) / 28. 9. 2013
Ve vyrovnaném začátku měli více šancí domácí, největší v 10. min. Babka po Novákově vysunutí, kdy obstřelil s brankářem i bránu. Do vedení se však dostali v 17. min. hosté po Maruškově prostřelení zdi z volného kopu. Hned z protiútoku nastřelil bavorovický Kupec z dálky břevno. Čtyři minuty před přestávkou Věneček pouze vyrazil Sokoltův pokus z další standardky a Petr se trefil z dorážky přesně k tyči. V 58. min. bavorovický gólman zlikvidoval brejk a z protiútoku se po pasu Kupce prosadil střelou z úhlu Babka. Od této chvíle začal narůstat tlak domácích, který vyústil ve vyrovnávající Šefčíkovu branku po rohovém kopu. Domácí se dále snažili o vstřelení vítězné trefy, ale obrana Veselí tlak do závěrečného 30.09.2013 -
 
Lokomotiva České Budějovice B – FC Mariner Bavorovice B 5:3 (2:1) / 22. 9. 2013
Domácí již v 7. min. skórovali Bobkem při akci dvou na jednoho. Ve 32. min. již domácí vedli 2:0 když Seethaler neubránil Bobka po příčné nahrávce do vápna. Ve 34. min. byl při samostatném úniku faulován v pokutovém území Seethaler, ale píšťalka rozhodčího se neozvala. Vše si vynahradil dvě minuty před pauzou, kdy zpracoval Babkův centr a technicky zakončil. Hned po přestávce se prosadili domácí nádherným volejem Fošuma, ale hosté nadále zlobili. V 53. min. po rohovém kopu vrátil odražený balon do sítě dorostenčík Prokop a o dvě minuty později mohlo být vyrovnáno, ale Záveskému penaltu za Pleskačovo hraní rukou brankář Kuruc vyrazil. V 61. min. se opět prosadil domácí Fošumpřes M.Kubíčka. Ten po dalších čtyřech minutách řešil únik domácích faulem a po druhé žluté se odporoučel ze hřiště. I v oslabení hosté znovu snížili Záveským, který vrátil do sítě odražený míč od tyče. Poslední slovo ovšem patřilo vrbenskému Choutkovi.
 
 
FC Mariner Bavorovice – SK SIKO Čimelice 2:3 (1:1) / 21. 9. 2013
V zápase nováčků byla převaha na straně domácích, kteří znovu potvrdili, že nejvíce je trápí žalostná koncovka. Všechny jejich pokusy končily mimo tyče nebo je zneškodnil Fajfrlík. Po půlhodině hry dostal Záveský ideální přihrávku za obránce a křížem na zadní tyč prohodil gólmana. Hosté srovnali po samostatné akci Hegenbartem. Po přestávce se bavorovičtí tlačili do útoku, ale hosté předvedli produktivitu po rychlých brejcích. V 57. min. zachránila Věnečka ještě tyč, ale v 65. min. a 67. min. hosté otočili stav Varhanem a Noskem. Šokovaní domácí se zvedli příchodem Nevosada na plac. Ten v 80. min. vykřesal naději, ale sám ji uhasil čtyři minuty před koncem, když ve vyložené šanci pálil nad břevno.
 
FC Mariner Bavorovice B – SK Planá   4:1 (1:1) / 14. 9. 2013
Do Bavorovic přijelo ambiciozní běhavé mužstvo, které bylo ovšem na štíru s koncovkou. V úvodu se hra odehrávala převážně v okolí středového kruhu. V 8. min. po kiksu domácí obrany musel faulovat brankář Sýkora pronikajícího Špírka, ale Sodomka z jedenáctky netrefil bránu. Po čtvrthodině hry nečekaně vystřelil Gulaš z dvaadvaceti metrů a míč Vaňasovi propadl za záda. Vyrovnal ve 21. min. také dalekonosnou střelou-centrem Sodomka. Ve 28. min. propadl centrovaný kop z poloviny hřiště přes tři obránce na volného Seethalera a domácí opět šli do vedení. Ve druhé části hra nabrala na obrátkách a o zajímavé momenty nebyla nouze před oběma brankami. V 57. min. utekl zprava R.Kubíček a našel před brankou zcela volného kanonýra P.Smejkala , který obhodil brankáře a zvýšil náskok bavorovických. V 76. min. našel Propš ve výhodné pozici R.Kubíčka a ten nezadržitelně skóroval na vzdálenější tyč. V 82. min. zabránil brance nedovoleným způsobem obránce Pospíšil a putoval pod sprchy. Hosté ani druhou penaltu neproměnili, když Sýkora vyrazil Petscherův pokus na tyč.
 
FK Rašelina Soběslav - FC Mariner Bavorovice 3:1 (1:1) / 14. 9. 2013
Hosté znovu potvrdili, že na hřištích soupeřů se jim v nové sezoně nedaří. V 17. min. vystřelil domácí Janoušek zpoza velkého vápna a slabou ránu Věneček pustil do sítě – 1:0. Ve 31. min. kolmo vyslal na zteč Kupec Babku a ten přesně našel Záveského, pro kterého již nebyl problém do odkryté klece vyrovnat. Ve vyrovnaném poločase stáli oba mančafty na zasloužené plichtě. V 64. min. po Slípkově rohovém kopu hlavičkoval přesně Šefčík, ale beci stačili na brankové čáře požár uhasit. V 71. min. vyrazil Věneček střelu Šmídmajera nešťastně zpět do hlavy soběslavského hráče a ten dorazil do saku. Bavorovičtí vrhli všechny síly do útoku, avšak Korandův trestný kop minul těsně se zdí i branku a tentýž borec neuspěl ani deset minut před koncem, když místo střely ve výhodné pozici zkusil kličku, ve které se zamotal. V 91. min. přešli domácí rychle do odkryté obrany a nikým neohrožovaný Mazoch v klidu zvýšil do prázdné klece na 3:1. v herně vyrovnaném mači jsme opět doplatili na špatnou koncovku.
 
SK Čtyři Dvory B - FC Mariner Bavorovice B   4:2 (1:0) / 8. 9. 2013
Od úvodního hvizdu se hosté tlačili do útoku i když někdy postupného. V 10. min. zazdil zkušený Seethaler stoprocentní šanci když z pěti metrů přehodil s brankářem i klec. O tři minuty později vyslal tvrdou sřelu z dálky Slípka a odražený balon posla úhlu Kuchař do tyče. Domácí sázeli na brejky a v 21. min. dali o sobě vědět tvrdou střelou k tyči, kterou ovšem Sýkora zkrotil. Ve 33. min. v dalším brejku stál na konci Hlásek – 1:0. Čtyři minuty po přestávce hlavou netrefil do černého v jasné pozici opět Seethaler. Bavorovičtí dále útočili do plných a spalovali další příležitosti. Trest přišel v 64. min., kdy po rohovém kopu zcela volný Koranda hlavičkoval do čeřenu a o tři minuty později se přesně trefil Píša. V 70. min. nedokázal dotlačit merunu za lajnu Seethaler. V samotném závěru byl v jasné pozici faulován Koranda a P.Smejkal snížil z pokutového kopu. V samotném závěru vystihl Seethaler malou domu a vyzval ke skórování P.Smejkala. Z protiútoku stáhl rychlého Píšu Koláček a Čepička z jedenáctky definitivně pohřbil bavorovické naděje na vyrovnání.
 
FC Mariner Bavorovice – Jiskra Třeboň   4:1 (2:1) / 7. 9. 2013
Po taktickém začátku udeřili hosté v 19. min. po rohovém kopu Rossmannem, který dorážel ve skrumáži. O dvě minuty púopzději byl sražen pronikající Nevosad a penaltu bezpečně přetavil ve vyrovnávající branku Kupec. Zvýšená aktivita na bavorovických kopačkách přinesla ve 32. min. vedoucí branku po Babkově přesném přehození vybíhajícího Skály. Pět minut po přestávce musel opustit trávník hostující Zvánovec, aby nakonec skončil s pohmožděným ramenem v nemocnici. Po hodině hry narůstající převahu nováčka přetavil ve třetí gól po Babkově průniku po křídle Slípka. O deset minut později povedený Kupcův trestný kop dorazil hlavou do sítě Hanzal a Bavorovičtí mohli oslavit prvé vítězství v soutěži.
 
TJ Dražice - FC Mariner Bavorovice 3:1 (1:0) / 31. 8. 2013
V zápase týmů z opačných pólů tabulky drželi Bavorovičtí s favoritem krok, přestože dostali v první čtvrthodině gól ze standardní situace. Deset minut před přestávkou pohrdl Kupec obrovskou šancí k vyrovnání, když zahodil pokutový kop. Po přestávce Dražice v krátkém časovém sledu dvakrát udeřily a hosté již pouze snížili.
Před prvním hvizdem proběhla na trávníku malá oslava, když byl oceněn eratický Novotný za dosažení sté branky v krajském přeboru. Ofenzivně naladěný domácí tým se tlačil dopředu a hned v 5. min. vychytal Věneček Petra Janoucha v brejku. V 17. min. se přesně trefil po zemi dírou ve zdi z trestného kopu Šahajda – 1:0. Domácí se dál hnali vpřed a zapomněli na zadní vrátka, jenže hostující Babka se neprosadil ve vyložené šanci ani nadvakrát. Ve 34. min. hosté po zákroku na Nevosada kopali penaltu, ale Kupec ji poslal mimo tyče. Bavorovičtí ožili, avšak k zakončení se dostávali sporadicky. I ve druhé části hosté zlobili a v největší šanci v 57. min. Kupec přehazoval Pavla Janoucha, který na poslední chvíli míč konečky prstů vytlačil nad břevno. O dvě minuty později udeřilo na druhé straně, když po rychlém útoku dorazil Hojdar na 2:0. V 64. min. hosté chybovali na levé straně obrany a pro Petra Janoucha nebyl problém prodloužit centr před bránu do sítě potřetí – 3:0. V 80. min. byl faulován Jakeš domácím Veselým a tento faul zjevně nestrávil, protože o minutu později zbytečně na půlce zajel do Kromky bez míče a byl po právu vyloučen. Domácí se spokojili se stavem a hosté i v deseti se snažili o zkorigování výsledku. V 84. min. byli odměněni, když Pavel Janouch trefil odkopem atakujícího Slípku a míč zapadl pod břevno – 3:1.
 
FC Mariner Bavorovice B – SK Rudolfov B 1:7 (0:3) / 31. 8. 2013
Na bavorovický pažit přijel asi největší favorit okresního přeboru a od počátku byla znát převaha perštátské rezervy. V domácím týmu naskočilo pár nových akvizic a do týmu se vrátilo nerozehrané duo Anton – Martiš a v souhře to poněkud skřípalo. Přesto bavorovičtí drželi s favoritem krok až do 27. min., kdy ve vápně fauloval Seethaler Zacha a z penalty otevřel skóre Brom. O chvíli později mohl vyrovnat z trestného kopu Pospíšil, ale Hanus v bráně zachránil. Do přestávky se dvakrát předvedl Zach, když nejprve skóroval po individuální akci a vybídl ke změně stavu Sukdola. I v druhé půli byl domácí tým pomalejší a běhaví hosté toho náležitě využívali. V 55. min. posunul stav Bohinský a po hodině hry upravil stav na 0:5 po samostatném nájezdu Kubů. V 72. min. překonal rozhozenou obranu Vaněček a za pět minut nato zvýšil na 0:7 střelou z blízkosti Šrámek. V 86. min. se dočkali i domácí, když Seethaler překopl vyběhnutého brankáře a míč doskákal za brankovou čáru. Rozhodčí Šmelina, ŽK 0:3, 60 diváků. (han)
 
 
Hluboká nad Vltavou B - FC Mariner Bavorovice B 1:1 (1:1) / 24. 8. 2013
Zámečtí se zakousli do nováčka vehementně a výsledkem jejich tlaku bylo v 8. min. nastřelené břevno a gólová dorážka Sedlického v 21. min. Ve 24. min. zahrozili hosté, když Kováčikův rohový kop tečoval domácí bek a míč olízl břevno. Nápor domácích pokračoval, ale hlubočtí plejeři Nováčka nepřelstili. Naopak pět minut před přestávkou při rychlém protiútoku Kováčik prošel obranou jako nůž máslem, udělal kličku brankáři a přesnou zpětnou přihrávkou vybídl ke srovnání stavu P. Smejkala. Ve druhém poločase se hra pomalu vyrovnala a hosté měli překvapivě více šancí. V 69. min. napálil odražený míč přesně k tyči Slípka, ale brankář merunu vyrazil na tyč a tentýž hráč zakončoval o čtyři minuty později volejem nad konstrukci. Pak opět několikrát podržel tým z Bavorovic Nováček a těsně před koncem zkoušel rozhodnout bombou ze 45 metrů Pospíšil. Bavorovičtí opět neodjeli z hřiště silného soupeře s prázdnou.
 
FC Mariner Bavorovice – SK Jankov   1:1 (0:0) / 24. 8. 2013
Prvé dějství sobotního dopoledního zápasu v Bavorovicích moc fotbalového vzruchu nepřineslo. Hrálo se ze zajištěných obran většinou ve středu pole a tak jediné vzrušení přinesla Kováčikova standardka z hranice šestnáctky v 7. minutě, která těsně minula šibenici. V 55. min. Řezníček zezadu podrazil unikajícího Hanzala a putoval předčasně pod sprchy. K trestnému kopu se postavil snajpr Kováčik a trefil se přesně k levé tyči – 1:0. V 67. min. mohl vedení potvrdit Záveský, ale ve vyložené šanci branku minul. Hosté i v deseti drželi s domácími krok a v 75. min. se dočkali vyrovnání, když po Nevosadové nezdařeném odkopu trestal Diviš. Tři minuty před koncem zazdil vyloženou příležitost domácí Slípka a tak se oba celky rozešli smírně.
 
FK Tatran Prachatice - FC Mariner Bavorovice   5:1 (4:1) / 17. 8. 2013
Domácí hned z první akce střílí do šibenice a Věnečkovo vyražení vrací do sítě Nerad. Hosté se ještě neoklepali z úvodu a inkasovali podruhé, když volný P.Hovorka trefuje přesně hlavou centr od rohového praporku. Ve 12. min. pronikl do rozhozené obrany Friš a skóroval na zadní tyč potřetí. O čtyři minuty později ještě bavorovické zbytečně oslabil Šefčík za sražení protihráče ramenem. Ve 20. min. na druhé straně skončil Hanzalův volej na břevně a o minutu později v ložence přehodil s brankářem i klec. Ve 28. min. z dalšího brejku zvýšil Mádl na hrozivých 4:0. Bavorovičtí postupně vyrovnali hru a tři minuty před půlí snížili z penalty Kupcem za faul na Záveského.
Ve druhé půli hosté kupodivu i v deseti ovládli hru, ale Kučerova hlavička z bezprostřední blízkosti skončila nad konstrukcí, Nevosadova bomba z dvaceti metrů na břevně a Hanzalovu dorážku vyrazil brankář. Ten si poradil i s dalšími stoprocentními šancemi Novosada. V 70. min. po delší době rychlý protiútok zakončil Friš na 5:1. Hosté dál bojovali, ale v zakončení totálně selhali.
 
Bavorovice – FK Lažiště 1:1 (1:1) / 10. 8. 2013
V premiéře Bavorovic v kraji se odehrávalo vyrovnané střetnutí s větším důrazem a více šancemi domácího týmu. Do vedení šel šumavský celek ve 18. min. po ideálním obloučku z 22 metrů v podání Szepa. Tato branka nabudila bavorovický tým ke zteči, ale Záveský po půlhodině hry ve veliké šanci pouze nastřelil brankáře Vlka. Ve 39. min. po Kupcově rozehrávce si tentýž hráč povodil balon po hranici šestnáctky a přesnou střelou k tyči vyrovnal stav. Ve druhé části zápasu skončila střela domácího Hanzala z dvaceti metrů na tyčce a v 68. min. další tyč nastřelil po rohovém kopu Babka. Další slibné šance nedotáhli do konce Šefčík, Hanzal, ani Záveský. Devět minut před koncem mohl rozhodnout kapitán Šefčík, ale jeho střela o milimetry minula cíl. Z protiútoku se do obrovské šance vřítil Tesárek, ale gólman Věneček jej vychytal a poradil si i dorážkou Kováče.
 
V memoriálu Marka Fojtíka opět uspěl celek Ševětína
V pořadí třetí vzpomínkový turnaj na výborného hráče a vynikajícího člověka Marka Fojtíka otevřel v sobotu od jedné hodiny zápas domácího Marineru s Třeboní. Hrálo se 2x40 minut a role rozhodčích se zhostili s přehledem domácí hráči ze zkušenostmi od píšťaly , kteří nemuseli ani v jednom zápase aktéry na trávníku napomínat.
FC Mariner Bavorovice  - Jiskra Třeboň  4:1 (1:0)
Od začátku se hrálo více na polovině silně omlazeného třeboňského týmu. První střelu mezi tři tyče vyslal domácí Kupec po desetin minutách hry. V dalším průběhu dvakrát neuspěl v šanci Kováčik, aby po půlhodině hry levačkou z otočky rozvlnil poprvé síť. I po pauze bavorovičtí tlačili na pilu a výsledkem byly další tři zásahy v čeřenu smutného Skály. Hosté korigovali z ojedinělé akce těsně před závěrečným hvizdem.
Rozhodčí – J.Smejkal – P.Smejkal, bývalý hráč Dynama Korejčík
Branky: 29´ Kováčik, 51´ Hanzal, 64´ Koranda, 74´ Záveský – 76´ Maxa
Jiskra Třeboň – SK Ševětín 1:4 (0:1)
Průběh druhého mače navlas kopíroval úvodní střetnutí. Do půle skóroval po nahrávce s R.Novotným Rezek a po přestávce tyto borci vzájemnou spoluprací vytáhli stav na 4:0, když převaha byla na straně ševětínských. Opět těsně před závěrem třeboňští snížili krásnou trefou Šafránka z 16 metrů.
Rozhodčí – Koranda – J.Smejkal, Korejčík
Branky: 73´ Šafránek – 20´a 62´(PK) Rezek, 41´ a 52´ R.Novotný
SK Ševětín - FC Mariner Bavorovice  6:5 (5:3)
Finále přineslo pěkný uvolněný fotbal se spoustou branek. Ševětínští vlétli do zápasu po hlavě a rychlou a kombinační hrou si za čtvrthodinu vypracovali trojbrankový náskok. Teprve za stavu 4:0 přišel ke slovu kanonýr Kováčik, ale po Vokurkově dorážce bylo skóre opět o čtyři banány. I ve druhém dějství bavorovická obrana neuhlídala Vokurku a schylovalo se k debaklu. V závěru si bavorovičtí vynutili tlak a utkání málem zdramatizovali, protože v předposlední minutě snížil Hanzal přesným lobem z třiceti metrů na rozdíl jediného zásahu.´Po dohodě se hrálo na 2x35 minut.
Rozhodčí – P.Smejkal – J.Smejkal, Chaloupka
Branky: 11´, 31´ a 41´ Vokurka, 16´a 18´ Útěcha, 5´ Rezek  – 33´ a 69´ Hanzal, 17´ Záveský, 22´ Kováčik, 60´ Kučera
Cenu o nejlepšího střelce přenechal Vokurka spoluhráči Rezkovi, když se oba trefili třikrát.
 
Dobrá Voda - FC Mariner Bavorovice 0:3 (0:2) / 15. 6. 2013
Boj o postupové místo do krajského přeboru nezačal favorit nejlépe, protože v páté minutě nechal hlavičkovat zcela volného Tomandla těsně vedle tyčí. Postupem času přebrali bavorovičtí otěže zápasu do svých rukou, avšak se střelbou byli na štíru, neuspěl Slípka, Záveský ani Koranda. Ve 28. minutě dobrovodští faulovali Korandu a Hadač penaltu bezpečně proměnil – 0:1. O sedm minut později přidal uklidňující pojistku po nádherném vysunutí Šefčíkem Kováčik. Těsně před odchodem do šaten mohl definitivně rozhodnout Koranda, ale ani nadvakrát merunu do sítě nepropasíroval.
V 55. min. prodloužil Šefčíkův trestný kop hlavou Anton na zadní tyč a bylo rozhodnuto. Do dalších šancí se dostávali již pouze hosté, v 65. min. brankář vystihl přihrávku Kováčika zcela volnému Záveskému a o pět minut později si poradil i se střelou Kováčika a hlavičkou Šefčíka. Do konce zápasu jsme vedení pohlídali a po zprávě z Vimperka, který porazil Kaplici, mohly vypuknout postupové ovace.
 
FK Spartak Kaplice - FC Mariner Bavorovice   2:0 (1:0) / 12. 6. 2013
Zápas se hrál na výborně připraveném hřišti ve Slavči. Z počátku měli více ze hry bavorovičtí plejeři a v 10. min. vystrašil z trestného kopu Štěpánka Šefčík. V 17. min. si kaplický lapák poradil i z nebezpečnou ránou Kováčika. O pět minut později zatáhli domácí útok z levé strany a zcela volný Lesňák neměl problém skórovat hlavou. Vedoucí banán kapličko nakopl a měli do poločasu více šancí. Tu největší spálil čtyři minuty před pauzou J.Smolen, jenž se netrefil z osmi metrů.
I druhou půli začali hosté od Vltavy lépe, ale v 57. min. se neprosadil Šefčík po chytré nahrávce Jakeše. Po hodině hry vytvořili hosté v kapličko šestnáctce neskutečný závar, ale domácí odolali, kdyč dvakrát obránci zastoupili gólmana. O minutu později je zachránila dokonce tyč a z protiútoku si centr z třiceti metrů Hadač nešťastně srazil do vlastní klece. Hosté se snažili výsledek zkorigovat, ale ani Jakeš, ani Kováčik neměli potřebný klid pro zakončení.
 
FC Mariner Bavorovice B – FK Borek 2:0 (1:0) / 8. 6. 2013
Boj o postupové místo do okresního přeboru připomínal spíše takticko-strategický šachový zápas než kopanou. Hosté využívali podstatně nižší věkový průměr a v poli diktovali tempo. Zkušená bavorovická obrana však neudělala po celý zápas jedinou chybu a Sýkora udržel čisté konto. V rozpačitém začátku jako první vystřelil v osmé minutě hostující Tengl, ale brankář mičudu vytěsnil. Domácí vystrčili růžky ve 24. min. a hned udeřilo. Pospíšil se trefil z volného přímého kopu přesně k opačné tyči než padal mladíček Helmich – 1:0. Po půlhodině hry Sýkora zlikvidoval dalekonosnou střelu Holzepla a poradil si i s dorážkou, na druhé straně hlavičkoval ve slibné pozici Chaloupka do náruče lapáka a R.Kubíček nedotáhl do zakončení famózní sólo z vlastní polovice hřiště.
Silné vedro se začalo stále více podílet na uvadající iniciativě borců na trávě a bavorovičtí se stále více hleděli ohlídat hubené vedení. V 75.min. po vysokém centru neudržel borecký poslední muž balon a Nevosad jej hlavou protlačil do sítě podruhé. Hosté rezignovali na srovnání stavu a čtyři minuty před koncem je ještě oslabil Holzepl za vyvolání strkanice s bavorovickými hráči. Rozhodčí Zevl ukončil mač přesně v devadesáté minutě a oslava bavorovické benfiky mohla vypuknout naplno.
 
FC Mariner Bavorovice – Šumavan Vimperk 5:1 (2:0) / 8. 6. 2013
Hosté ze Šumavy přivezli k Vltavě pouze hojnost bojovnosti, což proti rozjetému domácímu celku nestačilo. Vimperští čestnou branku docílili až za stavu 5:0.
Domácí od začátku veleli ke zteči vimperské brány a v útočné snaze byli nejvíce vidět Koranda s Kováříkem. Nestárnoucím Formánkem dirigovaná obrana odolávala až do 22. min., kdy Šefčík nečekaně vypálil z dvaceti metrů a míč s pomocí teče beka skončil v síti – 1:0. V 35. min. selhal ve veliké šanci po centru Korandy Kováčik, aby svou chybu napravil ve 46. min., když se krásně otočil před šestnáctkou mezi třemi beky a pálil k tyči. Gólmanem vyražený balon vrátil do černého dobíhající Koranda – 2:0.
Převaha domácích postupně gradovala po přestávce a natěšení diváci se dočkali dalších zásahů do terče. V 54. min. se ve velkém vápně uvolnil Kováčik a vystřelil přesně mimo dosah brankářových rukavic – 3:0.
V 57. min. se vyznamenal včasným vyběhnutím proti ojedinělému brejku soupeře Věneček. V 61. min. prostřelil z bezprostřední blízkosti Formánka počtvrté Koranda a brankový soupis domácích uzavřel o dvě minuty později po utěšené akci petelicí o tyč Slípka – 5:0. Za rozhodnutého stavu aktivita bavorovických plejerů přece jenom polevila a ke slovu se dostali šest minut před závěrem i hosté, konkrétně M. Císař lišácky zblízka přehodil lapáka – 5:1. Převaha domácích byla více než jednoznačná sympaticky působící soupeř bojoval hlavně o vyhnutí se debaklu. Stínem zápasu se stala nalomenina dolní končetiny domácího obránce Gulaše.
 
FC Mariner Bavorovice B – SK Úsilné 2:0 (1:0) / 1. 6. 2013
Domácí měli převahu od první minuty, ale co je platné 80% držení míče, když na branku nešla jediná střela. Ve 12. min. M. Kubíček přišel o balon a z nabídnuté šance pálil Baloun mimo brankovou konstrukci. V 25. min. poprvé ohrozil branku Úsilného Babka, avšak jeho volej si cestu mezi tyče nenašel. V 28. min. našel Vaněček krásně v malém vápně Seethalera, který se šance zalekl a hlavičkoval z jasné pozice vedle. Těsně před odchodem do šaten vypálil levačkou Nevosad a z dobrých třiceti metrů vymetl pavučinu v šibenici.
Druhá půle přinesla ještě nezáživnější podívanou než před přestávkou. Hosté na zvrat ani na vyrovnání neměli a domácí se utápěli v kličkách a zbytečných sólíčkách. V 78. min. Seethaler přesnou náhlou našel rozeběhnutého J. Smejkala a ten nasadil obránci kličku, která skončila faulem hostujícího beka ve vápně. Penaltu bezpečně proměnil Vaněček. Za zmínku stojí již jen neuznaná branka hostů, jelikož gólová přihrávka přišla ze zámezí.
 
FC Mariner Bavorovice – Jiskra Nová Bystřice 2:0 (1:0) / 25. 5. 2013
Přesto, že se utkaly mančafty z opačných pólů tabulky, na hřišti to tak nevypadalo. Domácí tlačili, snažili se dostával do šancí, ale opět chyběla lehkost a radost z fotbalu. Hosté odolávali s minimem hráčů (někteří dokonce dohrávali se zraněním) a jejich nejlepší hráč Kuchař dokázal sám párkrát zamotat hlavu bavorovickým obráncům. O vítězství rozhodl dvěma přesnými trefami kanonýr Kováčik.
Ten se dostal v desáté minutě do první šance, ale nastřelil pouze nohy padajícího Plachého. O čtvrt hodiny později vyvezl balon do útočné zóny Jakeš, přihrál Šefčíkovi a ten přistrčil na Kováčika, který se uvolnil apřesnou střelou na zadní tyč rozjásal domácí fanoušky – 1:0. V první půli stojí za zmínku už jen Korandova dorážka, kterou obránce vykopl z brankové čáry.
I ve druhé půlce zápasu předváděl domácí favorit nemastný výkon ošperkovaný v 64. min. pohlednou akcí, když Kováčikův rohový kop rozehraný zpět na Gulaše přinesl centr na Šefčíka a ten hlavičkoval v malém vápně těsně vedle zadní tyče. V 60. min. se zranil hostující Duriňák a na delší dobu oslabený bystřický celek se začal stále více bránit. Od sedmdesáté minuty nejprve vyzkoušel Plachého pozornost další hlavičkou Šefčík a následně pěknou akci Záveského nedokázali zakončit ani Slípka ani Vaněček. V 84. min. se prosadil po samostatné akci Kováčik, který postřelil brankáře z úhlu – 2:0. Dvě minuty před koncem ještě Slípkův chytrý lob těsně přelétl břevno.
Domácí Mariner uhrál další důležité body v boji o postup, ale jeho hra má k optimálnímu výkonu daleko a je otázkou, zda předvedený výkon bude stačit v souboji se silnějšími soupeři.
 
Mokré - FC Mariner Bavorovice B 1:5 (0:4) / 25. 5. 2013
Naše družina začala v deseti lidech, protože se čekalo na Korandu, jenž naskočil v 5. minutě. Ve vyrovnaném začátku se dřív rozkoukali hosté a své galashow načal v 11. minutě Šefčík. To se trefil z volného kopu přesně k tyči – 0:1. Domácí odpověděli nebezpečnou hlavičkou v pádu v malém vápně, která těsně minula cíl. Ve 20. min. nacentroval do ohně Klíma a volný Šefčík hlavou navýšil naše vedení. V 35. min. dokonal Šefčík čistý hattrick, když jeho projektil z 25 metrů brankáři propadl do sítě – 0:3. A tak místo atraktivního duelu o vedení v tabulce v Mokrém emoce opadly a hrálo se pouze pro radost z fotbalu. A ta těsně před půli přišla opět k hostům, když Šefčík nahrál do šance Vaněčkovi a ten s pomocí dvou obránců prostřelil domácího lapáka počtvrté.
Bavorovičtí se po přestávce soustředili na uchování výrazného vedení. Domácí sice v 58. minutě korigovali hráčem č. 14 přesnou střelou k tyči, ale deka z první půle na nich ležela dál, takže Sýkoru v brance ohrožovali sporadicky. V pohodě hrající hosté byli v útočné fázi nebezpečnější, nejdříve opět tvrdě pálil Šefčík a dvacet minut před koncem se pustil do sóla přes tři hráče Nevosad, avšak zakončil vysoko nad. Brankový účet uzavřel hlavičkou po Šefčíkově centru J. Smejkal. Hosté tak svým vítězstvím udrželi postupové ambice.
 
FC Mariner Bavorovice B - Vltava České Budějovice 2:3 (1:2) / 18. 5. 2013
V sobotním odpoledni začala obě mužstva opatrně a bez patřičné šťávy. První přímou střelu mezi tři tyče vyslal už v 18. min. Nevosad. O pět minut později poslal do vedení domácí Pospíšil vydařenou a přesnou střelou k tyči z dvaceti metrů. I nadále více útočili Bavorovičtí, Vaněček pálil z otočky těsně vedle a znovu Pospíšil vypálil ze standardky k tyči, ale na Dufka si nepřišel. Ve 35. min. náhle udeřilo na druhé straně, když Vazač po samostatném nájezdu trefil z úhlu na zadní tyč. O tři minuty později Sýkora Havránkovu střelu jen vyrazil před sebe a nikým neatakovaný Škuthan se z voleje trefil podruhé.
Po přestávce se domácí tým tlačil do vyrovnání, ale ani P. Smejkal, Pospíšil či Vaněček mnoho klidu k zakončení neměli. Až v 76. min. Lysina našel ve vápně Vaněčka, který se v koncovce prosadil. Domácí se hnali za vidinou tří bodů a dvě minuty před koncem si hosté v šestnáctce dokonce pomohli rukou, píšťalka rozhodčího však zůstala k údivu přítomných diváků němá. Při hře vabank utekl domácí obraně Pícha a definitivně rozhodl o překvapivém vítězství budějovického celku. V samotném závěru ještě Pospíšil uviděl červenou kartu za nevhodnou kritiku rozhodčího.
 
FC Mariner Bavorovice – Slavoj Hrdějovice 3:1 (1:0) / 18. 5. 2013
Proti oslabenému soupeři přes Vltavu začali domácí ve velkém stylu a zahazovali jednu šanci za druhou. Do šaten tak šli za hubeného vedení. Ve druhé půli začali hosté více kousat, podařilo se jim snížit, ale na srovnání stavu síly již nenašli.
Hosté přijeli k „vltavskému“ derby pouze s nutným minimem hráčů a na trávníku to bylo znát. Bavorovičtí od prvního hvizdu soupeře přehrávali a lehce se dostávali do stoprocentních šancí. Z těch nejdůležitějších nejdříve v 10. min. brankář Strnad vychytal osamoceného Kováčika, o dvě minuty později netrefil Vaněček prázdnou klec a ani Jakeš se Záveským si nevedli lépe. Pouze ve 23. min. založil rychlou akci Šefčík, Kováčik prodloužil pas dopředu na Vaněčka a ten nadvakrát protlačil merunu do sítě – 1:0. Po vedoucím gólu přišlo uspokojení domácího týmu a hosté začali srovnávat krok.
V 53. min. našel Koranda centrem Kováčika a ten narazil Záveskému, který ze dvou metrů dopravil mičudu do prázdné branky – 2:0. Hosté odpověděli po hodině hry, kdy po závaru v šestnáctce se trefil Sloup – 2:1. Hosté se jednoduchými akcemi dostávali na dostřel Věnečkovy brány a snažili se o rychlé zakončení. Zapomínali však na zadní kolečka, ale jak Korandova rybička, tak Záveského hlavička i Kováčikova střela z úhlu v černém neskončila. V 80. min. po odraženém míči z rohového kopu Kováčik přešel přes dva protihráče a naservíroval Korandovi míč přímo na podnose ke třetí trefě – 3:1. O dvě minuty později skvělým zákrokem Věneček zlikvidoval vyloženou šanci Tomky. V závěru ještě dvakrát neuspěl Slípka, ale bavorovická ekipa dokráčela k povinné výhře.
 
FC Mariner Bavorovice B - Koloděje nad Lužnicí 8:1 (2:1) / 4. 5. 2013
Hosté přijeli pouze ve dvanácti lidech s poslepovanou sestavou a postupem času se tento handicap začal projevovovat. Bavorovičtí si chtěli napravit reputaci z nevydařené středy a tak se pustili nebojácně do ofenzívy. O střelbu se starala většina hráčů na hřišti, ale muška za snahou pokulhávala. V 18. min. prodloužil Pospíšilův trestný kop Vaněček hlavou do tyče a ve dvacáté minutě si naběhl na kolmici a poprvé rozvlnil síť za Dvořákem. V 38. min. hostující T.Puchýř zavěsil z rohu velkého vápna těsně k tyči a srovnal stav. Hosté se radovali přesně minutu, když přesnou přihrávku P.Smejkala zužitkoval střelecky disponovaný Vaněček.
Ve druhé části převaha domácích narůstala a začalo se dařit i střelecky. V 56. min. gólově hlavičkoval Šefčík, o tři minuty později proměnil Chaloupkovu nahrávku opět Vaněček, v 60.min. přesně zakončil kdo jiný než Vaněček. Na branku hostů se valil útok za útokem a kolodějští hrozili pouze z brejků, avšak Sýkora si poradil jak se šancí Kličky, tak s Bartákovým nájezdem V 72. min. přišla další velká chvíle Vaněčka, který se proháčkoval přes tři hráče a zvýšil na 6:1. O dvě minuty nato si po rohovém kopu zpracoval merunu Klíma a z otočky zavěsil k tyči posedmé. Brankostroj domácích završil v 83. min. po precizní akci J.Smejkala ml. Vaněček.
 
FC Mariner Bavorovice – SK Čtyři Dvory 1:1 (1:0) / 4. 5. 2013
Ve šlágru kola byl bavorovický tým v prvé půli lepší a zaslouženě vedl. Ovšem ve druhém dějství vyklidil kolbiště a hosté šťastnou střelou srovnali. Remíza tak nakonec odpovídala průběhu hry.
Domácí vstoupili do zápasu monohem aktivněji a již v 10. min. byli odměněni vedoucí brankou, když Babka vyvezl míč po křídle, přihrál Záveskému, který prodloužil na Slípku a ten z velkého vápna nedal Sobolíkovi šanci. I nadále bavorovičtí zle zatápěli přetížené hostující obraně. V 17. min. se neujala vydařená standardka v podání Šefčíka, o chvilku později se netrefil v závaru v šestnáctce Jakeš. Od dvacáté minuty tlak domácích postupně vyhasínal a tak vzruch přinesl pouze karetní poker rozhodčího. Pět minut před přestávkou mohl navýšit vedení Vaněček, ale v malém vápně trefil pouze vyběhnuvšího brankáře.
Ve druhé části pokračovaly karetní hody a hra se vytrácela do šedavého průměru. Zdá se, že domácí hráči jsou přetaženi, jelikož již ve druhém zápase po sobě nedokážou soupeře fyzicky přehrát. V 66. min. Staňkova polopřihrávka polostřela doplachtila po Věnečkově šáhnutí do břevna a míč se nešťastně odrazil od hlavy domácího lapáka do sítě. Domácí borci již nedokázali na vyrovnávající banán adekvátně odpovědět a tak v největší šanci byl v 72. min. hostující Příhoda, jehož střela z otočky skončila nad. Herně můžeme pouze vzpomínat na lehkost a střeleckou potenci z vydařeného podzimu.
 
Slavia České Budějovice – FC Mariner Bavorovice 2:0 (0:0) / 1. 5. 2013
Za úmorného vedra se u Malše odvíjel ospalý a opatrný fotbal. Hosté projevili více snahy o zakončení, ale jak Slípkovi, tak Záveskému chyběla větší přesnost. Ve 34. min. se bavorovičtí poprvé trefili mezi tyče zásluhou vydařeného trestného kopu Šefčíka, Březina v domácí brance však nekapituloval. O tři minuty později málem udeřilo na druhé straně, avšak tečovaná Stroblova střela se odrazila od tyče. Jelikož v první polovině mače převažovaly obrany nad útokem, tak se do šaten odešlo za bezbrankového stavu.
Ani druhá půle nevyburcovala hosty z letargie. V 68. min. čerstvý Kováčik zatáhl balon zleva, avšak Záveský v rozhodující chvíli na úrovni penalty netrefil ideálně ani merunu ani klec. I nadále byla bavorovická převaha platonická a nezdálo se, že hosté hrají o postup do vyšší soutěže. Těsně před koncem jsme poslali na hřiště nerozběhaného Granova do jinak dobře fungující obrany a trest na sebe nenechal dlouho čekat. V 87. min. se prosadil v malém vápně dorážkou Boček a o dvě minuty později jsme si vypili kalich hořkosti do dna. Opět rychlý brejk a tvrdá střela, kterou Věneček stačil vyrazit pouze ke zcela volnému Petscherovi, jenž neměl problém se zásahem do prázdné kisny. Zdá se, že bavorovická ekipa již rezignovala na postup a její ztráta se na Kaplici navyšuje.
 
FC Mariner Bavorovice B – Vrábče 2:3 (1:2) / 1. 5. 2013
Od prvního hvizdu se nezdálo, že na travnaté ploše hraje lídr soutěže s celkem hrajícím o záchranu. Hosté začali sebevědomě a bez bázně a již v 9. min. hasil požár na domácí brankové čáře bek Trnka. O tři minuty později je dokonce dostal do vedení utěšenou dalekonosnou střelou Postl. Vrábečtí v další gólovce nastřelili v 19. min. tyč a po dvacáté minutě se ke slovu dostal i favorit standardkami Pospíšila a průrazností P.Smejkala. Ve 32. min. zahrával prvně jmenovaný volný přímý kop z pravé strany a míč načechral přesně P. Smejkalovi na gólovou hlavičku. O dvě minuty později hosté opět vedli zásluhou hlavičky D.Seethalera. Jeho otec, hrající ve druhém dresu, se prezentoval před odchodem do šaten hlavou nastřelém břevnu po rohovém kopu.
Bavorovičtí srovnali hned ve 48. minutě, když po Chaloupkově křížné náhře zblízka dorážel Kuchař. Branka nás bohužel nenakopla ke zlepšenému výkonu, naopak jsme se od šedesáté minuty museli stále častěji bránit. V 72. min. se uvolnil před pokutovým územím D.Seethaler a přesnou střelou k tyči rozradostnil hosty potřetí. Bavorovičtí se ještě pokusili o zvrat, ale Pospíšilova rána těsně minula šibenici a L.Kubata ve vyložené šanci nastřelil pouze brankáře. Když se neujal před koncem ani Seethalerův volej po trestném kopu, hosté si překvapivě, ale zaslouženě z Bavorovic odvezli všechny body,.
 
SK Lišov - FC Mariner Bavorovice 0:2 (0:1) / 27. 4. 2013
Hned ve 3. min. zahrozili domácí Kočvarovou střelou mimo levou tyč. V dalším průběhu zápasu vzala na sebe zodpovědnost dvojice Koranda – Vaněček. Poprvé po jejich kombinaci Vaněčkovu střelu gólman Roden vyrazil na rohový kop, ale ve 23. min. již kapituloval. Koranda přihrál Babkovi, který míč zatáhl a přesně nahrál Vaněčkovi do šance, kterou posledně jmenovaný zužitkoval. Snaha domácích byla bezzubá a občas zahrozili až po poločasové pauze. Obrana Bavorovic však šlapala bezchybně a v poslední čtvrthodince hosté vyrazili na zteč. V 75. min. byl faulován ve vápně Vaněček a z pokutového kopu navýšil náskok svého týmu Hadač. Deset minut před koncem vyrazil brankář Gulašovu prudkou střelu z volného přímého kopu a nikým neatakovaný Vaněček dorazil míč potřetí do lišovské sítě. Hlavní rozhodčí ovšem branku nepochopitelně neuznal. V závěru naše převaha gradovala, ale bez brankového vyjádření.
 
Semifinále krajského pofháru FAČR
FC Mariner Bavorovice - SK Rudolfov 2:2 (1:2) / 24. 4. 2013
K semifinále Krajského poháru FAČR nastoupili domácí borci v hodně poslepované sestavě, z běčka vypomáhali Pospíšil, Blažek, Chaloupka, P. Smejkal i Klíma. Hosté, hrající soutěž o třídu výše, od začátku měli mírnou převahu, ale domácí obrana je nepouštěla na dostřel. Ve 20. min. hlavičkoval P. Smejkal a dorážku poslal k tyči Šefčík, ale nepříliš důraznou střelu vykopl bek na brankové čáře. Rudolfovští udeřili ve 26. min. po rychlé kombinaci o Syrovátkově ráně do odkryté klece – 0:1. Bavorovické vedení hostujícího mužstva nabudilo – v 31. min. pronikl do obranné zóny Záveský a technickou střelou z dvaceti metrů nastřelil tyč. O minutu později zahrál po rohovém kopu jeden z hostujících beků rukou a nařízenou penaltu poslal přesně k levé tyči Záveský – 1:1. Ve 37. min. Záveský přistrčil těsně před vápnem merunu P. Smrjkalovi a ten bez přípravy zatřásl břevnem. Do šatny ovšem kráčeli veseleji hosté, když čtyři minuty před půlí se prosadil přesným zakončením Le – 1:2.
Ve druhé polovině zápasu domácí srovnali s favoritem krok, ale mohli inkasovat v 61. min., kdy na hranici šestnáctky propadl Pospíšil a Syrovátka z nabídnuté šance nastřelil levou tyč. V 67. min. našel Koranda dobře postaveného P. Smejkala, jehož petelici Hanus vyrazil pouze k Babkovi a ten zavěsil do prázdné kisny – 2:2. V závěru zápasu hosté kupodivu fyzicky začali odpadávat, avšak dvě minuty před závěrečným hvizdem Syrovátka překopl ze dvou metrů prázdnou bránu.
Penaltový rozstřel zahájil nepovedenou střelou Koranda, na druhé straně Zach byl stoprocentní. Ve druhé sérii srovnal Záveský střelou do protipohybu a Pexův pokus Věneček vyrazil. V pokračování poslal do vedení své barvy střelou k tyči Pospíšil, aby Baščevan obloučkem přestřelil. Na 3:1 upravil nekompromisní Gulaš a sérii penalt zakončil Novák střelou vysoko do oblak. Bavorovice opět vykopali finále poháru.
 
 
 
FC Mariner Bavorovice B -  Chrášťany 2:1 (1:1) / 20. 4. 2013
Před zahájením zápasu vedení mužstva poděkovalo Hlavatému za docílení 100 branek v dresu Bavorovic. Ve vypjatém zápolení o čelo tabulky nakonec slavila úspěch Bavorovická rezerva a upevnila si vedoucí post v tabulce. Začátek zápasu byl ve znamení spolupráce Pospíšil – Propš, když první centroval z VPK a druhý hlavičkoval na bránu. Druhý pokus v 7. min. jim vyšel dokonale a Bavorovice šly do vedení 1:0. V zápase převažovala bojovnost nad technikou a hra se přelévala od jedné brány ke druhé. Ve 23. min. Jirásek překopl Sýkoru a padáček skončil pod břevnem – 1:1. Pět mnut před odchodem do šatny ještě pospíšil vystrašil hostujícího gólmana ukázkovým volejem z 25 metrů.
V 54. min. se měnil počet hráčů na ploše, když hostující Svatoš putoval předčasně pod sprchy za úder do obličeje P.Smejkala a domácí M.Kubíček za vydařenou roli mstitele. Po hodině hry opět špílmachr Pospíšil přesně našel ve vápně volného Hlavatého a ten v pádu posunul balon hlavou k tyči – 2:1. O čtyři minuty později Seethaler ve slibné šanci přestřelil a z příležitostí chrášťanských si poradil Sýkora. V závěru mače oběma celkům docházely síly a zkušený celek z podzámčí těsné vítězství uhájil.
 
FC Mariner Bavorovice - SK Vacov 1:1 (0:1) / 20. 4. 2013
Další zbytečná ztráta favorita proti bojovnému soupeři, který se ovšem nesoustředil pouze na obranu a předvedl sympatický výkon. Bavorovičtí, jak se stalo na jaře jejich zvykem, opět prohrávali a dokázali stav pouze srovnat.
Domácí Anton a Babka hned zkraje mače své šance nevyužili a hosté postupně srovnali hru. Ve 24. min. po rohovém kopu zleva obrana zcela propadla a volný Jančovič prostřelil houštinu hráčů před sebou – 0:1. Bavorovičtí lídři se zdáli unaveni z náročného tréninku v průběhu týdne a tak jejich mírná převaha v prvém dějství byla platonická.
Do druhé půle bavorovičtí nastoupili svižněji a hned ve 47. min. měl Lácha velké problémy s Kováčikovým volným přímým kopem ze 22 metrů, dorážka Záveského se mezi tyče nevešla. V 51. min. zatáhl Jakeš z levé strany a jeho centr přetavil Kováčik ve vyrovnávající gól – 1:1. Nadále se hrálo spíše před brankou Vacova, avšak v 70. min. málem udeřilo na druhé straně, když R.Mach se pěkně uvolnil a z úhlu nastřelil levou tyč Věnečkovy klece. V dalším průběhu se pokusil vzít odpovědnost na svá bedra Záveský, ale jeho vydařené centry nedokázal zužitkovat ani Babka ani Kováčik. A tak zápas skončil zaslouženou remízou.
K dlouhodobě zraněnému Nevosadovi a ke Kováčikovi, který hrál s velkým sebezapřením, ve druhém poločase přibyli další domácí borci. Nejprve hřiště opustil Kapri s nalomeným žebrem, čtvrthodinku před koncem odkulhal Jakeš a nakonec po hlavičkovém souboji skončil v nemocnici Šefčík, jehož tržnou ránu na hlavě spravilo osm stehů.
 
Sokol Lipí - FC Mariner Bavorovice B   0:1 (0:1) / 14. 4. 2013
Zápas začal ve svižném kvapíku, když domácí tým pohrdl loženkou z bezprostřední blízkosti a z protiútoku se prosadil P. Smejkal – 0:1. Ve 20. min. zahrozil Vaněček obstřelením zdi k tyči, ale brankáře nezaskočil, a další petelice Seethalera cíl mezi tyče nenašla. Tlak domácích začal ke konci půle sílit, ale bavorovická obrana pracovala bez chyb.
Ve druhém dějství v 50. min. nastřelil Pospíšil z volného kopu z dvacetimetrové distance břevno a tím vystřílel zbytek střelného prachu. Domácí borci využívali fyzickou převahu a stále častěji dotírali na Sýkorovu klec. V 56. min špatně naložili s brejkem třech hráčů proti jednomu, v 71. min. čaroval ve vlastním vápně Sýkora a do konce mače statečně odolával nájezdům borců z Lipí. Posledních pět minut nerozehraný vedoucí tým tabulky kouskoval hru až do vysvobozujícího závěrečného hvizdu.
 
Spartak Trhové Sviny - FC Mariner Bavorovice   2:5 (2:1) / 13. 4. 2013
Hosté začali svižněji, ale první se radovali hráči Spartaku, když v 11. min. nedůrazný zákrok Kapriho potrestal střelou na zadní tyč Gažák – 1:0. O šest minut později neuspěl ve vyložené šanci Babka, když místo meruny trefil krtinec a za další dvě minuty fauloval před šestnáctkou Kováčika ve vyložené šanci domácí gólman Vrábek a vzápětí Záveský minul zívající klec. Ve 26. min. Písko ze standardky z 20 metrů obstřelil zeď – 2:0. Třetí brance zabránil skvělým zákrokem v 31. min. Věneček, aby o minutu nato posadil Kováčik trestný kop přesně na Šefčíkovu hlavu – 2:1. Ve 42. min. opět Vrábek srazil Kováčika v brejku a byl vyloučen.
Hosté v přesilovce přiložili pod kotel a výsledkem byla vyrovnávací rána Záveského z deseti metrů. V 59. min. se slabý rozhodčí pokusil kompenzovat vyloučení z první půle a za nesmyslnou druhou žlutou kartu poslal pod sprchy Slípku. Síly se na place vyrovnaly pouze co do počtu, jelikož nápor hostů sílil. V 69. min. se opět prosadil důrazný Záveský – 2:3 a tentýž hráč připravil v 75. min. vyloženou šanci pro Kováčika – 2:4. V této době už na hřišti kralovalo pouze jedno družstvo a jeho výhru zpečetil v poslední minutě opět Kováčik, když nadvakrát prostřelil náhradního lapáka Krauskopfa.
 
 
FC Mariner Bavorovice - Lokomotiva České Budějovice 0:3 (0:1) / 6. 4. 2013
Hosté přijeli do Bavorovic hrát ze zabezpečené obrany a vyrážet do brejkových protiútoků, což se jim podařilo vrchovatě. Bavorovičtí na taktiku Vrbenských nenalezli žádnou zbraň a favorit na jaře již podruhé doma selhal.
Od začátku se domácí tlačili do ofenzívy, ale dlouhána Kříže prakticky neohrozili. Hosté trpělivou rozehrávkou čekali na svoji šanci a ve 24. min. se dočkali, když po Jakešově hrubici se prosadil Choutka – 0:1. Bavorovičtí nejenže nedokázali na vedoucí gól odpovědět, ale pět minut před pauzou Věneček vykryl další brankovou příležitost.
Do druhé fáze Bavorovičtí vystřídali Vaněčka Nevosadem a přeskupili svoji formaci. Konečně přišly i šance, ale v 58. min. se přetahovali o balon a zakončení Nevosad s Korandou a o deset minut později brankář vyrazil Slípkovu dělovku z 18 metrů. V 71. min. na budějovického gólmana nevyzrál ani Šefčík pokusem z 25 metrů a Nevosadova dorážka skončila pouze v boční síti. V 75. min. opět chybovala domácí obrana a Hostek trefil růžek klece – 0:2. V 79. min. dokončil dílo zkázy pro bavorovické po rychlém protiútoku do rozhozené obrany střelou na zadní tyč Hajný – 0:3. Snaha hráčů z Podzámčí o zmírnění potupné porážky byla pouze symbolická a tak domácí museli kalich hořkosti vypít až do dna.
 
 
FC Mariner Bavorovice - FK Nová Ves – Brloh  1:1 (0:1) / 23. 3. 2013
V jarní derniéře na sebe narazily celky z opačných pólů tabulky, ale na hře to nebylo vůbec znát. Hosté šli do vedení kanonýrem Fišerem, za domácí srovnal stav kapitán Šefčík.
Utkání se hrálo na zmrzlém terénu za silného mrazu, což dělalo více problémů domácím borcům, kteří nemohli rozvinout svoji technickou celoplošnou hru. Navíc v sestavě Bavorovic chybělo hned několik hráčů ze základního kádru ( Hadač, Anton, Novák, Gulaš, Nevosad, Koranda ), což se na hře pochopitelně podepsalo. Sympatičtí hosté úporně bránili, ale rychle přecházeli po přesných přihrávkách do brejků. V 16. minutě z jednoho pálil Ďurica zblízka do Věnečka, aby odražený balon přistrčil Fišerovi a na senzaci bylo zaděláno – 0:1 Ve 42. minutě hasil další požár na brankové čáře R.Kubíček a až v poslední minutě první půle provětral z nadějné pozice hostujícího Mráze Záveský.
Do druhé části vtrhli domácí jako uragán – v 50. min. nastřelil Slípka tyč a v 56. minutě po centru z pravé strany Šefčík hlavou nadvakrát rozvnil síť – 1:1. Kováříkův projektil jen těsně minul vytoužený cíl a v 75. min. po Babkově špatné přihrávce zazvonila tyč Věnečkovy klece. Sedm minut před koncem Šefčík nádherně trefil z trestného kopu z dvacetimetrové distance tyč těsně pod břevnem a o všem mohli rozhodnout hosté v poslední minutě, ale Ďurica sám před bránou v koncovce zcela selhal.
 
Šumavan Vimperk - FC Mariner Bavorovice 0:2 (0:1) / 10. 11. 2012
V posledním kole podzimní části jsme hostovali ve Vimperku za pořádné zimy, ale na dobře připraveném trávníku. Domácí obětovali kapitána Sedláčka na osobní obranu Kováčika a od začátku nasadili v osovních soubojích neuvěřitelnou tvrdost. První poločas se odehrával většinou ve středu hřiště, takže k první šanci se hosté propracovali ve 37. min., kdy Šefčíkův centr chytře prodloužil Záveský, ale Formánka v brance domácích nepřekvapil. Těsně před pauzou prošel trestný kop Záveského šestnáctkou ke zcela volnému Hadačovi a ten z voleje nekompromisně zavěsil.
Po pauze se domácí vrhli do útoku ve snaze vyrovnat, vynutili si převahu a vytvořili několik šancí, z nichž největší zmařil nepřesnou střelou Málek. Do 60. min. kopali vimperští pět rohových kopů, avšak obrana dirigovaná Věnečkem odolala. V 66. min. domácí reklamovali po faulu ve veliké šanci penaltu, ale u hlavního arbitra nepochodili. Jedenáct minut před závěrečným hvizdem Kováčik vybojoval vyražený balon, vrátil jej Záveskému, který našel v malém vápně Korandu, pro něhož nebyl problém míč uklidit do prázdné kisny. Tato branka definitivně otřásla domácím týmem a tak se do šancí do konce mače dostali již pouze hosté. v 87. min. nastřelil Záveský z velkého vápna pravou tyč a minutu v nastavení hlavičkoval P.Smejkal těsně mimo.
 
FC Mariner Bavorovice B – Sokol Žabovřesky 2:2 (0:1) / 3. 11. 2012
Odpolední derniéra se béčku moc nevyvedla. Hned v úvodu orazítkoval hostující Knot břevno a Hlavatý ve 13. min. ve vyložené šanci netrefil bránu. Ve dvacáté minutě kapitán hostí Drmota spálil příležitost nepřesnou muškou, ale vše si vynahradil ve 35. min., kdy technickou střelou z hranice šestnáctky nedal Sýkorovi šanci. Ani vedoucí branka neprobudila domácí kopálisty z letargie a ta se šlo do šaten za stavu 0:1.
Po přestávce byl v 62. min. faulován ve vápně Vaněček a Šefčík s přehledem pokutový kop proměnil. Vyrovnávající branka domácí borce konečně probudila a v 71. min. dezorientovaný Drmota ve snaze odkopnout míč nastřelil vlastního brankáře, od něhož skončil míč na tyči. Devět minut před koncem se na levé straně uvolnil Vaněček a nádherně našel v kuchyni hostů P. Smejkala, jehož zlatá hlavička otočila skóre. V 87. min. zmátla po střele Horského teč bavorovického hráče lapáka Sýkoru a Žabovřesky šťastně a zaslouženě vyrovnaly.
 
FC Mariner Bavorovice – FK Spartak Kaplice 4:1 (3:1) / 3. 11. 2012
Dlouho očekávané střetnutí nejvážnějších kandidátů na postup do nejvyšší krajské soutěže začal pro domácí tým šokem. Již v 8. min. zakončuje protiútok hostů Krauskopf vydařeným padáčkem zprava z pětadvaceti metrů na zadní tyč. V 15. min. se obranou proháčkoval kaplický Lesňák a míč ze storocentní šance nakonec skončil v autu těsně u tyče. Hned z protiútoku si nerozuměli stoper z brankářem a Kováčik zavěsil do odkryté kisny. Krásné fotbalové představení pokračovalo šancemi na obou stranách až v 38. min. udeřilo před brankou Štěpánka, když Nevosad neztratil v souboji balon a jeho přesný centr zúročil Koranda z voleje ve vedoucí gól. Zaskočený soupeř chyboval ve 41. min. i potřetí a Kováčik doběhl špatnou malou domů s elegantním brejkovým zakončením. V poslední minutě první půle mohl Kováčik dokonat hattrick, avšak po nezištné Nevosadově náhře nastřelil jen břevno.
I po přestávce pokračovala hra nahoru – dolů. V 55. min. se Záveský prosadil přes dva protihráče a z distance 25 metrů napálil s pomocí teče břevno. Na druhé straně Věneček bravurně vyrazil trestný kop soupeře a v 86. min. po Babkově hrabici natřikrát vychytal hostujícího Smolena. Z protiútoku Nevosad nádherně ze čtyřiceti metrů s přehledem přehodil Štěpánka počtvrté. Nakonec body zaslouženě zůstaly v Bavorovicích po výborném výkonu obou celků.
 
Borek - FC Mariner Bavorovice B   0:2 (0:2) / 27. 10. 2012
Zápas probíhal za drobného a nepřestávajícího deště. V první půli měli domácí více ze hry, jejich muška byla však naštěstí značně vychýlená, a co se vešlo mezi tyče s jistotou polapil Sýkora. Za hosty se prezentoval v útočné fázi pouze Kapri, který v úniku zleva obešel protihráče a vyslal střelu těsně vedle bližší tyče.
V úvodu druhé půle jsme pokračovali ve hře na jistotu se snahou neinkasovat. V 62. min. musel odstoupit Klíma po nezaviněném pádu s podezřením zranění levé klíční kosti. Bavorovická vyčkávací taktika slavila úspěch v 71. min., kdy L.Kubata kolmicí dopředu vyslal do brejku Vaněčka a ten suverénně prostřelil domácího lapáka – 0:1. Boreckými branka otřásla a ani se nestačili vzpamatovat a přišla pohroma číslo dvě.
V 73. min. Seetheler z volného přímého kopu z pětadvaceti metrů obtočil zeď přesně k pravé tyči, brankář stačil balon pouze vyrazit k zadní čáře a od ní vrátil míč před bránu Vaněček. Sám před zívající kisnou zvýšil pohotový P. Smejkal – 0:2. Zaskočení domácí ještě zahrozili v 78. min. hlavičkou neobsazeného hráče nad břevno a benfika utkání na nebezpečné půdě v poklidu dovedla do vítězného konce.
 
Jiskra Nová Bystřice - FC Mariner Bavorovice  0:7 (0:1) / 27- 10. 2012
Domácí matadoři sice bránili svoje brankoviště od první minuty, ale do přestávky podnikali nebezpečné brejky do soupeřova pole a v posledních vteřinách první půle nastřelili dokonce břevno. Dva rychlé góly po návratu ze šaten odpor domácích zlomily a do konce kraloval na zasněženém trávníku pouze favorit z Budějovicka.
Bystřičtí se do první šance dostali po Babkově chybě již ve třetí minutě, avšak z dvaceti metrů přehodili Věnečka i bránu. V 19. min. Babka svůj kiks napravil, když zatáhl míč po pravé straně a z úhlu tvrdě vypálil, Plachý jedovku pouze vyrazil k dobíhajícímu Kováčíkovi – 0:1. Ve 22. min. Věneček zneškodnil sólo Pacholíkovi a po půlhodině hry se bavorovičtí dostali do několika stoprocentních šancí bez výsledného efektu. Posledních pět minut prvního dějství za neustálého deště se odehrálo na polovině bavorovických a fotbalisté z Vysočiny dostihli soupeře do počtu zahozených šancí.
Ve druhém poločase vodu vystřídal sníh a první vločky přinesly štěstí hostům. Hned ve 47. min. zaútočil po levé straně Koranda a přesnou nahrávkou našel před brankou Kováčika, který si s brankářem pohrál jako kočka s myší – 0:2. V 51. min. skončil Záveského točený balon na břevně a Slípka zblízka rozvlnil síť potřetí. I Slípka splnil normu dvou branek, když v 63. min. prostřelil z patnácti metrů vše před sebou po centru Nevosada – 0:4. V 71. min. bavorovičtí borci roztáhli soupeřovu defenzívu po celé jeho půli a neobsazený Nevosad přehodil Plachého do saku – 0:5. O pět minut později našel Koranda na značce pokutového kopu Záveského a domácí tým byl zralý na ručník – 0:6. Kanonádu zakončil dvě minuty před závěrečným hvizdem opět Záveský po sólu do novobystřické kuchyně, kdy přehodil s pomocí domácího hráče Kratochvíla ležícího gólmana - 0:7.
 
Slavoj Hrdějovice - FC Mariner Bavorovice   0:2 (0:0) / 20. 10. 2012
V dramatickém derby domácí v první půli zahodili pokutový kop a tento moment silně ovlivnil konečný výsledek. Bavorovičtí po přestávce vystupňovali tlak, když těžili s větší vyrovnanosti hráčů a lepšího prolínání jednotlivých řad. O obě branky se postarali záložníci.
Od prvního hvizdu se hrál vyrovnaný a svižný fotbal bez přesnějšího zakončení, protože obě obrany fungovaly na jedničku. Ve 33. min. byla odpískána proti hostům velice přísná penalta, kterou exekutor Stejskal poslal do levé tyče. O pět minut později se na druhé straně prokličkoval Nevosad přes tři hráče včetně brankáře, ale ve finále nastřelil vracejícího se beka.
V padesáté minutě přihrál Kováčik za obránce Záveskému a ten úspěšně přehodil gólmana Spěváka – 0:1.
Za dvě minuty mohlo být rozhodnuto, ale Kováčik v samostatném nájezdu neuspěl. Bavorovičtí začínali mít ve střetnutí navrch a v 63. min. změnili i stav, když Šefčíkova nemastná střela doskákala až do klece – 0:2. Další šance se urodily již pouze před hrdějovickou brankou. V 69. min. Kováčik krásně našel ve vápně Vaněčka, jenž v pádu hlavičkoval těsně vedle, v 80. min. agilní Kováčik neprostřelil v brejku brankáře a v 88. min. ten samý hráč neuspěl ve velké šanci po akci Korandy. Tečku za zápasem učinil bombou z úhlu Nevosad, avšak lapák byl na místě.
 
 
FC Mariner Bavorovice B – Mokré 3:1 (0:0) / 13. 10. 2012
Ve 14. min. se prezentoval Klíma ve vápně volejem nad a ve 25. min. nastřelil volný Seethaler pouze padajícího gólmana Benharta. Ve 30. min. hlavičkovali hosté v šanci a Sýkora v pádu balon vyrazil do pole. Ve 38. min. zazdil další tutovku Seethaler a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.
V 50. min. zahráli hosté v šestnáctce rukou a z penalt je Pospíšil neomylný – 1:0. O čtyři minuty později si naběhl do české uličky Vaněček a suverénně zavěsil – 2:0. Po hodině hry našel Šefčík hlavu P. Smejkala a domácí vedli 3:0. V 71. min. vyrobil hrubku Seether a Hrádek nebídnutou šancí nepohrdl – 3:1. O čtyři minuty později naštěstí hosté nevyužili další kiks domácí obrany a do konce zápasu byli v útočení aktivnější. V poslední minutě si neporadil z vyloženou příležitostí Vaněček, ale konečný stav zápasu nás posunul na vedoucí flek v tabulce.
 
FC Mariner Bavorovice – FC Velešín   1:0 (0:0) / 13. 10. 2012
Hosté přijeli do Bavorovic s jediným cílem a to se pokusit neinkasovat i uhrát remízu. Tomuto záměru podřídili svoji veškerou snahu a fotbalové umění. Velešínský beton nakonec překonal pouze Šefčík a udržel domácí v souboji o čelo tabulky
V desáté minutě musel v bráně domácích napravovat kiks Granova včasným vyběhnutím P. Smejkal. Při rychlém protiútoku se zase zaskvěl hostující lapák Pouzar po střele Kováčika. Ve 14. min. dorážku Granova vykopl velešínský bek a podobně zaskočila obrana hostů po Šefčíkově hlavičce těsně před přestávkou.
I ve druhé půli pokračovalo marné dobývání branky hostujícího týmu. Ze spousty šancí byla velice slibná střela Záveského v 74. min., jež šla těsně nad břevnem za již překonaným brankářem. O minutu později po centru Antona do ohně se nejlépe ve vápně zorientoval Šefčík a hlavou dostal domácí do zaslouženého vedení. Vedoucí branka vyburcovalo celek z Velešína ke zvýšené aktivitě, jejíž výsledkem byla velice nebezpečná střela Falce deset minut před koncem, kterou vytlačil P.Smejkal snad očima mimo své tyče. V poslední minutě se ještě individuálně uvolnil Nevosad, ale z pěti metrů nastřelil pouze boční síť.
 
Vltava České Budějovice – FC Mariner Bavorovice B 1:0 (1:0) / 6. 10.2012
V páté minutě si po Blažkově centru domácí nastřelili tyč vlastní kisny a v 11. min. Seethaler zprava našel ideálně Hlavatého, který ve vyložené pozici zbrkle přestřelil. A to bylo z vystoupení našeho mužstva mezi panelovou zástavbou vše. Po bídném výkonu jsme již do konce zápasu budějovickou bránu nezasáhli. Ve 14. min. zápas rozhodl Pícha po samostatné akci od půlky hřiště až do šestnáctky a povedené střele. O tři minuty později nastřelili domácí břevno a odražený míč hlavičkoval domácí borec mimo tyče. Ve 22. min. vyslal Babka křížnou střelu těsně vedle a pak se hostující tým utápěl v neúčelné kombinaci mezi oběma šestnáctkami. Ve 36. min. střídal v brance matador P.Smejkal Sýkoru, který se poranil na oku při pádu na brankovou konstrukci. I ve druhé půli pokračovali hosté v neplodné převaze, která v závěru vyústila ve hru na dva obránce a v křečovitém obléhání domácí svatyně. Navíc z brejků hrozili mnohem více budějovičtí borci, ale ve finále byli nepřesní nebo jim radost pokazil bezchybný P.Smejkal. Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout.
 
SK Čtyři Dvory – FC Mariner Bavorovice 0:3 (0:1) / 6. 10. 2012
Sobotní zápas ve Čtyřech Dvorech sliboval napínavou a oku lahodící podívanou, vždyť domácí celek , vedoucí tabulku, hostil do té doby třetí kolegy z Bavorovic. První poločas však přinesl spíše hojnost bojovnosti a taktické svázanosti ze šťastným gólem hostů do šatny. Ve druhé části hosté přidali a po druhém zásahu do černého nebylo o vítězi pochyb. Mladý domácí tým si však zasloužil pochvalu za úpornost a snahu dosáhnout co nejlepší výsledek.
Po počátečním vzájemném oťukávání se budějovičtí dostali ve 13. min. do první šance, ale Věneček zúžil střelecký úhel a střelu zblízka vyrazil. Hosté ohrozili Hanuse v bráně v 27. min. po akci Záveského a Korandy s finální střelou Slípky těsně vedle. Kolem pětatřicáté minuty nejprve Věneček zneškodnil více než slibnou šanci domácích a po chvíli Čtyráku nebyl uznán gól pro evidentní postavení mimo hru. Minutu před půlí fauloval pře šestnáctkou domácí Salva a z následného trestného kopu obstřelil zeď  Šefčík – 0:1.
V 55. min. našel střelec první branky ideálně rozeběhnutého Kováčika a ten na dvakrát zvýšil na 0:2. Domácí tým se začal dostávat do útlumu a hosté se stále častěji tlačili do soupeřova velkého vápna. V 70. min. budějovický lapák pouze vyrazil prudkou Korandovu střelu z dvaceti metrů a dobíhající Kováčik jej obešel a zavěsil do opuštěné svatyně – 0:3. Z bavorovické převahy se urodila ještě jedna povedená střela z VPK v podání Gulaše, který napodobil Šefčíka ze závěru první části, avšak tentokrát si Hanus dal větší pozor. Bavorovičtí zaslouženě brali všechny tři body.
 
 
FC Mariner Bavorovice B – Praktic FC Pištín 3:2 (2:2) / 29. 9. 2012
Pištínský tým byl od počátku aktivnější a nebral ohledy na postavení obou soupeřů v tabulce soutěže. Ve 20.min. vypálil kapitán Trávníček těsně za šestnáctkou a mladému domácímu brankáři Sýkorovi míč propadl za brankovou čáru. Vzápětí měl šanci bavorovický Vaněček po Seethalorově přiťuknutí, avšak Kabelka svůj prostor vykryl. Ve 36. min. nestíhal Pospíšil na hranici pokutového území a pomohl si faulem, Čapek pokutový kop proměnil s jistotou. Hosté byli na koni, ale o dvě minuty později vybojoval míč v útočné zóně Seethaler a ideálně našel volného Vaněčka. Do šaten se nakonec šlo za vyrovnaného stavu, protože těsně před půlí dorazil zblízka merunu do sítě Šefčík po rohovém kopu.
Druhá půle přinesla opatrnější fotbal s minimem šancí na obou stranách. V 66. min. provětral Kabelku Pospíšil z přímého kopu z 25 metrů, na druhé straně nezakončil přesně ve slibné šanci Rokůsek. V 80. min. zahrál hostující brankář evidentně rukou mimo brankoviště, ale místo červené karty kopali domící problematický přímý kop, z něhož našel Pospíšil Šefčíka, jehož hlavičku k levé tyči gólman zneškodnil. Čtyři minuty před koncem vybojoval v poli balon P. Smejkal a rychle vyslal po pravé straně M. Kubatu, který vrátil přesně na hranici velkého vápna Šefčíkovi. Ten měl dostatek času na přesné zamíření a rozhodnutí nekompromisní bitvy.
 
 
FC Mariner Bavorovice – SK Lišov 4:1 (2:1) / 29. 9. 2012
Ve vyrovnaném prvním dějství soupeř vystrkoval růžky a v první čtvrthodině byl dokonce nebezpečnější. Gólem do šatny domácí změnili skóre ve svůj prospěch a když musel Lišov po přestávce otevřít hru, pro rychlé a technické domácí hráče nebyl již problém dostávat se do šancí a rozhodnout zápas.
Ve čtvrté minutě po Kováčikově přihrávce pálil Nevosad, ale v dalších minutách se musel otáčet více Věneček po střelách Murča a Kandla. V 15. min. uhodilo v lišovském malém vápně po rychlém přenesení hry Záveským na Kováčika, jehož volej ještě dorazil za překonaným Kotáskem Koranda - 1:0. Domácí povzbuzeni vedoucím gólem zvýšili obrátky a výsledkem byla Kováčikova ošemetná střela z rohu šestnáctky, kterou brankář vytěsnil jen s obtížemi, nebo po Kubíčkově akci tečovaná Šefčíkova rána těsně mimo tyče. Ve 36. min. srovnal stav Murčo po rychlém protiútoku a přehození vybíhajícího lapáka. Minutu před pauzou se Nevosad uvolnil přes dva protivníky a následnou Slípkovu hlavičku brankář pouze vyrazil k volnému Korandovi – 2:1.
V 57. min. Koranda pohrdl hattrickem, když trestuhodně zahodil milimetrový centr Záveského. V 68. min. se konečně prosadil kanonýr Kováčik střelou z velkého vápna – 3:1. V 80. min. vyslal z dvaceti metrů střídající Vaněček petelici, kterou Kotasem vyrazil nohama do pole. O minutu později po rohovém kopu se balon snesl před Záveského a ten prostřelil vše před sebou – 4:1. V závěru se ještě pokusili korigovat Mach a Kándl, avšak Věneček byl vždy na správném místě.
 
SK Vacov – Mariner Bavorovice   0:1 (0:0) / 23. 9. 20112
Nezáživná kopaná na velice dobře připraveném trávníku přinesla spíše boj než fotbalový um a krásu. Domácím v soutěži začalo téct do bot a tak nedostatek techniky nahrazovali obrovskou bojovností a nebývalou tvrdostí až na hranici sebeobětování. Bavorovičtí zatím stále vzpomínají na lehkost a nasazení na hřištích soupeřů z jara a tak rozhodl jediný zásah do černého.
V prvém dějství se hosté nutili do útoku, ale domácí borci stačili soupeře důsledně obsazovat a na kanonýra Kováčika nasadili dokonce osobku. Náznakem snahy o zakončení se prezentoval hlavně Koranda, zatímco domácí za celý poločas vyslali jedinou nebezpečnější střelu nad břevno.
Druhá polovina přinesla oživení na place i v hledišti. Hlavní arbitr přiváděl domácí fanoušky do varu svými reakcemi na přehnanou tvrdost vacovských borců i když většinou správné posuzování pravidel stálo na jeho straně. V 52. min. se Záveský uvolnil na hranici šestnáctky a z otočky obstřelil vybíhajícího Láchu přesně pod horní tyč – 0:1. O deset minut později šťastný střelec přešel přes dva protihráče, přihrál Kováčikovi, který prodloužil do šance na Nevosada, ale ten uvízl v obranné pasti domácích. Devět minut před závěrečným hvizdem se dostali do gólovky i domácí, avšak první střelu z deseti metrů Věneček vyrazil a dorážka šla těsně vedle. V závěru již hosté drželi merunu v uctivé vzdálenosti a těsně před koncem nejprve Záveský vyprášil brankářovy rukavice z 25 metrů a Slípka vyslal projektil těsně vedle.
 
SK Koloděje nad Lužnicí - FC Mariner Bavorovice B   1:3 (0:1) / 22. 9. 2012
Na horké domácí půdě nastoupil náš tým opatrně se zjevnou snahou nedat kolodějským hráčům příležitost ke skórování. Ve 12. min. hlavičkoval po Pospíšilově centru z volného přímého kopu Hlavatý zády k brance mimo tyče. Ve 20. min. zahrál domácí bek rukou na brankové čáře a Pospíšil penaltu poslal zkušeně do protipohybu gólmana. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé, ale vyloženou šanci si nevypracoval žádný z celků.
Pět minut po přestávce bylo vyrovnáno, když po závaru v našem malém vápně nakonec dorážel Al Aita. Bavorovická odpověď přišla vzápětí. Při kličce brankáři byl faulován ve vápně Haluška a Pospíšil prudkou ranou doprostřed svatyně z penaltového bodu nedal lapákovi ani podruhé šanci. Kolem sedmdesáté minuty se domácí otřepali a začali přitápět pod kotel. Přestože tlak kolodějských sílil nebezpečnější byli kontry bavorovických. V 77. min. potáhl balon zleva Seethaler a jeho padáček těsně minul šibenici, o minutu později jej z opačné strany hřiště napodobil Kuchař a technickým obloučkem přehodil příliš vysunutého brankáře. Třetí branka vzdor soupeře definitivně eliminovala a bavorovická ekipa takticky dovedla utkání do vítězného konce.
 
FC Mariner Bavorovice B – Sokol Dubné  3:0 (0:0) / 15. 9. 2012
Za domácí tým nastoupila záloha M.Kubata, Lysina, L.Kubata a mladík Propš, jejichž věkový součet činí 194 let a nestárnoucí Lysina po delší době nastoupil do základu na celý zápas. V samotném zápase věkový rozdíl domácí vyrovnali bojovností. V první šanci se objevil hostující Šavel, ale v tísni minul. Na druhé straně se zastřelovali bratři Kubatové a Seethaler měl také mířidla vychýlená. Po půlhodině hry se v největší šanci ocitl hostující Šavel, ale z osmi metrů hlavičkoval nad břevno.
V 54. min. založil akci Nevosad, který vystřídal zraněného Propše, a přes Vaněčka se balon dostal k volnému Hlavatému, jenž z malého vápna nezaváhal. Domácí se tlačili do útoku, avšak pozorná obrana Dubného kapitulovala až  v 74. min., když po nahrávce M.Kubaty přesně k tyči namířil Nevosad.  Šest minut před koncem mohl zápas zdramatizovat hostující Pavlík, ale ve vyložené šanci přestřelil. A tak v 87. min. pečetil výhru domácích Vaněček po ideálním Pospíšilově přistrčení za beky.
 
FC Mariner Bavorovice – Spartak Trhové Sviny  3:1 (2:1) / 15. 9. 2012
V úvodu utkání se domácí borci zastřelovali Slípkovou a Nevosadovou zásluhou, aby v 19. min. udeřilo. Slípka zatáhl balon zleva a centr dorazil do sítě všudybyl Koranda – 1:0. Hosty tato situace do kolen nesrazila a o sedm minut později po přesně rozehraném trestném kopu matadorem Gažákem zařídil Šafránek hlavou srovnání stavu – 1:1. Dál se hrálo nahoru dolu a nebezpečné situace před oběma brankami přibývaly. Ve 33. min. střílel z hranice velkého vápna Záveský a dobíhající Koranda vrátil do černého Vrábkem vyraženou mičudu. Postranní sudí ovšem signalizoval ofsajd a tak plichta nadále trvala. O dvě minuty později založil Věneček přes Nevosada přímočarou akci, na jejímž konci již regulérně zavěsil do sítě na zadní tyči Koranda – 2:1. Těsně před pausou přinesl vítr do hostující obrany Kováčik, ale Nevosadova dorážka těsně minula brankovou konstrukci.
I ve druhé půli se hrálo ve vysokém tempu a více šancí přece jenom bylo na domácích kopačkách. V 55. min. se po Záveského příhře uvolnil v šestnáctce Koranda, avšak nastřelil pouze boční síť, o minutu později vykopával míč z brankové čáry za překonaným Vrábkem hráč Svinů Písko a v 68. min. se ve vápně technicky zbavil obránce Slípka a střelu namířil pouze do tyče. Dvacet minut před koncem zasprintoval po pravé straně Nevosad a balon ideálně předložil nabíhajícímu Slípkovi, pro něhož již nebyl problém skórovat potřetí – 3:1. Tři minuty před koncem po krásné akci zakončoval Kováčik, avšak Vrábek zázračně požár uhasil.
V domácím týmu zahrál nadstandard v obraně dlouhán Anton, záložní řada Bavorovic přehrávala protistranu díky triu Nevosad, Záveský a Slípka a v útočné fázi byl tentokráte více vidět Koranda. U hostů na sebe nejvíce upozornili dva hráči, kteří v minulosti oblékali bavorovický dres. Brankář Vrábek zabránil dalším třem čtyřem gólům a v halvu neúnavně bojoval Štojdl.
 
Sokol Chrášťany – FC Mariner Bavorovice B   0:2 (0:1) / 8. 9. 2012
Zápas na horké chrášťanské půdě začal pro bavorovické barvy slibně, když hned první rohový kop tečnul Šefčík na přední tyči do čeřenu. Při dalším rohu hlavičkoval Hlavatý těsně vedle, v 17. min. točil roh L.Kubata k bližší tyči a obránce měl co dělat s osvobozujícím odkopem, po půlhodině šel Vaněčkův volej těsně mimo. O minutu později hlavičkoval ve vyložené šanci domácí hráč nad břevno.
V 58. min. rozhodl o osudu mače novic Vaněček, jenž z hranice šestnáctky nedal gólmanovi sebemenší šanci. Při největší šanci domácího týmu se vyznamenal Sýkora. V 76. min. se opět uvolnil Vaněček, avšak trefil pouze tyč. V samotném závěru naši borci s přehledem dovedli zápas k vítězství a cenným třem bodům.
 
Lokomotiva České Budějovice - FC Mariner Bavorovice   2:0 (0:0) / 8. 9. 2012
Bavorovičtí vlétli do zápasu jako uragán a jejich tlak přinesl i šance. Z Nevosadovým trestným kopem z 25 metrů si ve 20. min. poradil výborný Kříž, v 27. min. se prosadil Kováčik, ale beci stačili balon vykopnout z brankoviště a i na druhé straně ohrozil vlastní bránu Gulaš, jehož malou domu rybičkou Věneček s obtížemí chytil.
V 53. min. stáhl Babka protihráče a po druhé ŽK odešel předčasně pod sprchy. I v oslabení byli hosté nebezpečnější. V 62. min. si Kováčik pohrál ve vápně s budějovickými obránci, ale zakonční vyložené šance bylo tristní. O dvě minuty později Věneček bravurně vytáhl střelu z dvaceti metrů, aby následují rohový kop vyboxoval pouze do noh Granova, od nichž se míč dokutálel za brankovou čáru. V 68. min. Záveský obešel i brankáře a přehodil beky do prázdné branky, od níž trefil pouze tyč. V 84. min. definitivně rozhodl dorážkou Djurov po předchozím nástřelu břevna Čapkem.
 
FC Mariner Bavorovice B – Sokol Lipí 4:3 (1:1) / 1. 9. 2012
Začátek mače se nesl ve znamení mírné převahy bavorovického celku a ve dvacáté minutě i prvního gólu, když Chaloupkův centr zprava. O deset minut později nechala domácí obrana Kruťkovi tolik volného prostoru a času, že vyrovnával patičkou zády k bráně. Domácí vyrovnávací gól nabudil, ale Seethalerova střela ze třiceti metrů šla těsně vedl spojnice a Kapriho pokus skončil na tyči.
Hned po návratu na hřiště se krásně trefil Šefčík z volného přímého kopu k levé tyči a poté následoval zmar Bavorovických hráčů při proměňování šancí. V 53. min. po vzorné spolupráci Chaloupky s P. Smejkalem zakončoval brankově Seethaler hlavou a tentýž hráč zvyšoval na 4:1 po Šefčíkově centru. V závěru připomínala bavorovická zadní lajna věhlasný ementál, ale hosté již pouze stačili korigovat výsledek Kümmelem a Svobodu. Škoda pokaženého závěru, jinak náš tým předvedl solidní výkon.
 
FC Mariner Bavorovice – SK Slavia České Budějovice 3:1 (0:1) / 1. 9. 2012
Domácí tým se tlačil od začátku více do ofenzívy, ale do šaten šel veseleji budějovický celek, jehož první střela na bránu skončila v síti. Po změně stran však bavorovičtí tempo vystupňovali a začali své šance proměňovat, takže celkové skóre v dobrém a slušném zápase vyznělo pro favorita.
Hned ve třetí minutě vykopával slávistický bek Kováčikovu střelu z brankové čáry. V 16. min. hosté rozebrali domácí obranu a vsítili gól, který však nebyl uznán pro postavení mimo hru. Slávistickou klec nejvíce ohrožovali útočníci Koranda s Kováčikem. Čtyři minuty před pauzou rozehráli hosté rohový kop a Věneček vyrazil hlavičku neobsazeného Holického pouze do tyče, od které se meruna dokutálela za brankovou čáru – 0:1.
Po rohovém kopu se v 51. min. prosadili i domácí po tvrdé a přesné střele Záveského z 25 metrů – 1:1. V 67. min. se prosadil ve vápně Kováčik na zadní tyč a otočil stav střetnutí – 2:1. O dvě minuty Gulaš namazal Kováčikovi na hranici vápna a ten se v podobných situacích nemýlí – 3:1. V závěru ještě spálil šanci z úhlu Koranda a mírně nervózní hosté přitvrdili hru, což odnesli během pěti minut třemi žlutými kartami.
 
Vrábče - FC Mariner Bavorovice B   3:1 (0:0) / 25. 8. 2012
Zápas byl poznamenán nerozehraností na začátku sezony. Bavorovičtí se tlačili do útoku a byli v první půli iniciativnější. Za zmínku stojí hlavička P.Smejkala po centru Pospíšila, rána Pospíšila z pětadvaceti metrů k tyči či Koláčkova šance po individuální akci pět minut před přestávkou. Ve 42.min. domácímu brankáři utekl balon z šestnáctky, Seethaler jej o něj obral a centroval zpět před branku, kde došlo k faulu. M Kubíček nedokázal penaltu usměrnit mezi tyče.
V 60. min. se M.Kubíček prezentoval pěknou střelou po kombinaci a pak začal festival kiksů hostující obrany, které postupně využili Knytl, Kelner a Tvaroh. Posledních deset minut se naši borci tlačili ke zkorigování skóre, zvláště když v 80. min. snížil zblízka Seethaler. Tentýž hráč o pět minut později dokonce upravil na rozdíl jediného gólu, ale rozhodčí odpískal sporný předchozí faul.Vzhledem k průběhu druhé půle se výsledek zdál spravedlivý. Naši borci bohužel více debatovali než hráli a nějaký trénink by asi také neuškodil.
 
FK Nová Ves – Brloh - FC Mariner Bavorovice  1:1 (1:1) / 25. 8. 2012
Ve velice tvrdém zápase si bavorovičtí udržovali po celý zápas mírnou převahu, ale domácí hráči velice dobře bránili a využívali znalosti extrémně malého hřiště. Více šancí i střel se sečetlo u hostujícího celku , avšak Nová Ves zakončovala velice nebezpečně.
Hned ve třetí minutě se protáhl po levé straně Kováčik a centr zblízka dopravil do sítě Granov – 0:1. V jednadvacáté minutě nastala obdobná situace na druhé straně hřiště, když se v levém rohu prosadil důrazný Ďurica a přihrál Pouzarovi, který ze 14 metrů střelou k tyči srovnal stav – 1:1. Na malém hřišti se útoky přelévaly ze strana na stranu a stále se bylo na co dívat. Ve 25. min. přihrál Kováčik do šance Záveskému, ale ten při zakončení prováhal rozhodující okamžik, o dvě minuty později Kováčik po přihrávce Nevosada trefil vzdálenější tyč, ve 31. min. chytil Věneček gólovou střelu domácího Fischera a ve 33.min. Slepkova dorážka olízla břevno domácí branky. A příležitosti na obou stranách pokračovaly, jak v podání domácích Fischera a Vlčka, tak u hostujících Granova, Záveského či Nevosada.
Ve druhé půli tempo sice poněkud zvolnilo, ale stále se na hřišti něco dělo. V 61. min. sebral domácí brankář Mráz trestný kop Slípky Hadačovi přímo z hlavy, v 70. min. novoveský Fischer přehodil Věnečka a na lajně zachraňoval dobíhající Anton a v 76. min. Slepkova hlavička z vyložené šance šla nad břevno. Posledních deset minut došel podstatně starším domácím borcům dech, ale Šefčíkova dorážka šla těsně vedle, s Nevosadovou ránou z 20 metrů i následujícím pokusem Slípky si gólman poradil a s obtížemi vyrazil i bombu z úhlu v podání Babky. Nakonec nováček bod uhájil.
 
FC Mariner Bavorovice – SK Dobrá Voda  3:1 (1:0) / 18. 8. 2012
Domácí se tlačili do útočné fáze a hned ve 4. min. skončila Nevosadova bomba z hranice pokutového území přes tyč vedle brány. V 8. min. našel Záveský milimetrovou přihrávkou Slípku, který pálil přímo do saku – 1:0. Iniciativa nadále zůstala na domácích kopačkách, ale Nevosadův i Kováčikův pokus se mezi tyče nevešel.
Po změně stran v 53. min. napálil Kováčik odražený míč po Slípkově centru nekompromisně z voleje k pravé tyči – 2:0. O deset minut později uviděl hostující Červený žlutou kartu za kritiku postranního arbitra a jelikož to byla jeho druhá, šel předčasně pod sprchy. Hosté se zdravě vyhecovali a vyvinuli tlak, který v 87. min. zúročil střelou zblízka M. Granov – 2:1. Domácí opláceli smrtelnými brejky, avšak ve finální části často volili místo střely zbytečné přihrávky na kolegy. V závěru nastaveného času zápas gradoval. Nejdříve selhal bavorovický Kováčik v pozici z očí do očí s gólmanem Havlíkem, aby vzápětí na druhé straně netrefil dobrou šanci M.Granov. Po rychlém výkopu postupovali do odkrytého soupeřova území Záveský s Kováčikem, který podruhé sám před brankářem nezaváhal – 3:1.
 
TOPlist